reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Luandzia znam ten ból bo moja Ola nie umiała usnąc bez swojego ukochanego misia
POMOCY zagotowałam słoiki ale nie wszystkie mi sie zawekowały co z nimi zrobic? czy jak je wsadze teraz do gotującej się wody i podgotuję 2 min to coś da?????????

a i nie pisałam jeszcze przeżyłam dziś chwilę grozy. Dzieciom włączyłam dziś bajki na komputerze i oni oglądali a ja na szybko poleciałam do foli pozrywac ogórki i wracając stanełam przy drzwiach wejściowych i coś tam sasiedsiedzi mnie zapytali wiec zaczłam i odpowiadac aż nagle słyszę z góry głos MAMA patrze a to Mateusz wychylony siedzi w oknie w sypialni:szok::szok::szok:wszedł na łóżko, zerwał z okna siatkę na komary i wyglądał:szok:ja wyrzuciłam ogórki i w sekundzie byłam na górze a sąsiadka cos tam zagadywała do młodego zeby bardziej sie tylko nie wychylił. Naszczęście nic się nie stało ale mam nauczkę żeby nie zostawiac otwartych okien:no:gdyby cos sie stało to chyba do końca życia bym sobie tego nie wybaczyła...
 
Ostatnia edycja:
reklama
no właśnie są wypukłe:tak:mam nadzieję że się wciągną tak jak piszesz a jak nie to jutro do obiadu sałatka z ogórków
 
Dziewczyny, nie smiejcie sie, ale nie ma moze ktoras z was na zbyciu.. manekina?
Jak wiecie chce sprzedac troszke ciuchow, ale moja siostra odmowila pozowania do zdjec, a ze to wlasnie ciuchy vintage etc, to stylizacja jest wazna (inaczej nie sprzedam tego badziewia :p)

W ogole sie podlamalam kasa. Mialam miec duzo wiecej w tym miesiacu, ale wszystko sie pokielbasilo i nie zostalo mi jej tak duzo..a to dopiero 12. I jeszcze marzenia o pokoju Olafa srrruuuuuuuuuu, odlecialy.
 
Wpadłam zobaczyć pred lulaniem czy coś się dzieje:tak:dzień ogólnie ok udało się odzyskać to co wydałam w cocodrilu także mam czyste sumienie;-) i jutro jeszcze lecę po te trampeczki mam nadzieję że coś fajnego się trafi:tak:

Aneta jakbyś miała swoje to też byś robiła,no bo jak tu inaczej, przecież nie wyrzucę,a zimą będę się cieszyła wchodząc do piwnicy:-) Właśnie leci kolejny sok z malin:-p

Wiem wiem:-) co innego jak mam kupic a co innego jak uśmiechają się na ogródku;-) dziś byłam z młodą popołudniu po kolejne ogóry i teraz się moczą a jutro do słojów:tak: no i coś mnie wzięło bo widziałam że fasolka niedroga a moja ciotka robi przepyszną do słoików i zawsze sie nie mogę najeść zapytam ją jutro o co kaman i też mam zamiar zrobić ale dalej się nie rozpędzam bo przeciery mam jeszcze z zeszłego roku, wiśnie i śliwki tez i nie ma komu jeść/ pić:sorry2: to nie będę sniepotrzebnie piwnicy zapełaniać:zawstydzona/y:

Dziewczyny, nie smiejcie sie, ale nie ma moze ktoras z was na zbyciu.. manekina?
Jak wiecie chce sprzedac troszke ciuchow, ale moja siostra odmowila pozowania do zdjec, a ze to wlasnie ciuchy vintage etc, to stylizacja jest wazna (inaczej nie sprzedam tego badziewia :p)

W ogole sie podlamalam kasa. Mialam miec duzo wiecej w tym miesiacu, ale wszystko sie pokielbasilo i nie zostalo mi jej tak duzo..a to dopiero 12. I jeszcze marzenia o pokoju Olafa srrruuuuuuuuuu, odlecialy.

Ja isię nie śmieję ale manekina tez nie mam:no: no chyba że ja Ci wystarczę zamiast to służę pomocą:-p a co do kaski to tak to już jest ja zacieram łapy na 500zł premi za sierpień a podejrzewam że w jeden dzień się rozejdzie i tyle ją będę widzieć:szok::sorry2: jedno co sobie obiecałam to firanki do kuchni bo choruję już od dłuższego czasu a ciągle mi te 180zł nie zbywa:sorry2:
 
DZień dobry,
Zaś jestem pierwsza:cool2::szok:
Jeszcze nic nie czytałam tylko przyszłam się przywitać i spytać czy któraś ma wtyki w " wariatkowie" :cool2: :tak::tak::tak:Wczoraj przyjechała najstarsza córka teściowej z najmłodszym synem (11lat) i najstarsza wnuczką ( lat5). I byłoby wszystko fajnie, żeby to nie byli ludzie z rodziny patologicznej:-( 11 -sto latek jest gorszy niż mój Mały razem wzięty z pięciolatka.Przy nim trzeba mieć oczy wszędzie.
Poza tym jest harmider ogromny, sino w pokoju od dymu papierosowego, rzucanie przekleństwami, smród i co za tym idzie chomikowanie puszek z piwem gdzie się tylko da:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nie mam pojęcia jak ja to wytrzymam a przyjechali chyba aż na tydzień czasu:szok::szok::szok:
Idę poczytać.
 
reklama
witam z rana:-):-)

moje dziecko dzis o 4 w nocy odstawilo cyrk:szok:
budze sie, patrze a ona wychodzi zlozeczka pochlipujac. chciaalm polozyc :nie, z nami: nie. ona mowi, z echce isc TAM:-D. tlumacze ze wszedzie ciemno, ze noc, ze kazdy spi. polozylam sie a ona tak stala bidulka przy lozku i derptala w mijesca na miejsce sama nie wiedzac co chce. w koncu sie rozryczala:cool:, potem uspokoilam ja i po dluzszej namowie polozyla sie. nawet spokojnie zasnela, choc trwalo to troche. teraz odsypia:confused:

ugotowalam wczoraj ziemniaki an kluski slaskie,ale chyba chce mi sie kopytek:confused2:. kurcze, robilam dopieor raz w zyciu, bo zawszze latwiej mi robic slazaki:sorry2:
daje sie ziemniaki, make pszenna, wode i jajko?


wczoraj zalatwilam wszystko co chcialam:-)
grunt ot sobie ulozyc sensowny plan dnai i da sie zrobic:tak:

Dzisiaj też mam ciekawy dzień bo przyjeżdzaja goscie i będzie sajgon w chacie.Aż sie boję:baffled::szok:

trzymam kciuki, zebys jaos to przetrwala:-(

no to melduję się z rana;-)
kawka już wypita nażarłam się snaców takich co się samemu smaży a teraz to zabieram się za sprzątanie:tak:

:-):-):-)

Coś kiepski miesiąc mamy. Przegląd i ubezpieczenie,i jeszcze urodziny młodego trezba zrobić, a gościu z poprzedniej pracy wisi nam jakiś 1000 i jeszcze mama mnie dobija. Ach...

ale to chyba nie finansowo?
cos gorzej ze zdrowiem?

O mammmmo! ja chcę cały dzień leżeć w łóżku i spaaaaać!!!
Uch, beznadziejnieniskie ciśnienie musi byc.

bylam wczoraj w przychodni po zaswiadczenie na studia. jakis nowy lekarz byl. wyczekalam sie jak glupia i o malo nie zasnelam na poczeklani, a ten pozniej mi mierzy cisneinie i ksiazkowe 120/70:szok::szok:
ja mu mowie, ze chyba jzu sie zuzyl ten cisnieniomierz bo w takie dni to dla mnie 70/50 jest norma:-D:-D:-D

Gratulacje za podjęcie decyzji:-) trzymam kciuki żeby Cię przyjęli:tak: a co do szefa to co mi z tego że szczęśliwy jak ja skonana a premia i tak już za ten miesiąc wyrobiona i tak;-) choć jeszcze nawet połowy miesiąca nie ma:baffled:

oglaszam wszem i wobec, ze jestem studentka pierwszego roku studiow zaocznych an kierunku Gospodarka przestrzenna:-):-)

cikewawe czy za 3.5 roku tez bede sie miala czym chwalic:cool::sorry:

U nas w koncu pokazalo sie slonce, bo od rana bylo tak zimno, ze okna zamykałam. Posegregowałam ciuchy do sprzedania na allegro i drapie sie po glowie po co mam tego az tyle.

chyba kazdy mysli to samo:-D

później poszliśmy jeszcze na zakupy i jak wracalismy to zastała nas okropna ulewa byliśmy cali przemoczeni nawet majtki trzeba było zmieniac:szok::-D:-D:-D:-D

to mielsicie smigusa-dyngusa:-D:-D



a i nie pisałam jeszcze przeżyłam dziś chwilę grozy.

jejku, Monia az mi ciarki przeszly:szok::-(
jakiz z Matiego cwaniak!
a ola w takich sytuacjach nie patrzy co o robi?

Dziewczyny, nie smiejcie sie, ale nie ma moze ktoras z was na zbyciu.. manekina?
Jak wiecie chce sprzedac troszke ciuchow, ale moja siostra odmowila pozowania do zdjec, a ze to wlasnie ciuchy vintage etc, to stylizacja jest wazna (inaczej nie sprzedam tego badziewia :p)

nie mam amnekina. no to skoro siostra nie chce, to Ty pozuj a ona niech zrobi sensowne zdjecia

Wpadłam zobaczyć pred lulaniem czy coś się dzieje:tak:dzień ogólnie ok udało się odzyskać to co wydałam w cocodrilu także mam czyste sumienie;-) i jutro jeszcze lecę po te trampeczki mam nadzieję że coś fajnego się trafi:tak:

ja kupilam wczoraj Julitce w Boti. urzekly mnie, chco nie powinnam jej brac trampek , tylko cos usztywnianego:sorry2:
jednak przemyslalam, ze dlugo w nich nie ebdzie chocdzi to moga byc:-)
 
Do góry