reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

No tak, jak są 2 przedszkola to niewielkie szanse na miejsce. Ciekawe jak z zerówkami zrobią?
Dobrze że macie to malowanie. Choć 2 godz w tyg to mało ale i tak to lepsze niż nic. A może w tym domu kultury też jakieś tańce mają?
może i mają od września dowiem sie dokładnie jakie tam mają dodatkowe zajęcia i wtedy ja może zapiszę interesował by mnie tez angielski:tak:
 
reklama
Już bałam się,że nikogo nie będzie:-) a tu taka niespodziewanka. W końcu zasłużony relaks. Chipsy i pifo. Zrobiłam bigos, wyszło mi 7 litrowych sloików i jeszcze wzięłam się za przecier z pomidorów,ale jutro skończę,bo już mi się nie chce. A jeszcze podłogi sączorne. I prasowanie patrzy:baffled: Ciekawe jak u nas z przedszkolami, co prawda są2 i wszystkie znajome, które chciały to od września poślą dzieci,ale oni oboje pracują:dry:
A może nie pójdzie już do przedszkola;-)
 
Od kilku dni probuje i probuje jakos sie wlaczyc w forum , ale mi nie wychodzi :p

Justyna, ja za to mam zlew naczyn... I jakos nie mam weny. Normalnie to mam wrazenie, ze to mnie wola 'Hej, hej, umyj nas, bo jutro nie bedzie Ci sie jeszcze bardziej chcialo'... ale nie mam sily. Rozwalil mnie ten deszcz totalnie i tyle :p
 
witam z rana!:-)

dzis mam baaardzo napiety grafik tyle zalatwiania w miescie, ze szok:szok::szok:
nie wiem, czy mi dnia wystarczy

jak tylko niunka wstanie, to sie zbieramy:tak:

zdecydowalam sie na te studia. musze zrobic sobie wyjsciowe fotki:-)do papieorw. tylko ze ja sie boje, z ei tak z moim swiadectwem nie mam szans:zawstydzona/y:

a ja nadal nie mam kaloszy dla dzieci:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: chyba czas się tym zająć, bo teraz to do zimy taka pogoda będzie:tak:

u nas kalosze to podstawa:tak::-)
nawet czasem rano w gdy jest duza rosa, a niunka biega z psem w pole, to sa idealne.
poza tym sama je umie nakladac

I znow dobre wiesci:-):-):-) Bylam na spotakniu z biurem ksiagowym! Ksiegowa super, polowe formalnosci zwiazanych z zalozeniem dzialalnosci zrobi za mnie. I to za polowe stawki co myslalam ze zaspiewa!:-):-):-)

u nas 200zl to taka niska oplata

witam i od razu melduję że żyję ale jakos czasu i natchnienia na pisanie brak ale czytam regularnie:sorry2::-)

to skoro czytasz, to prosze sie meldowac na biezaco, nie po naszych troskach;-):-)

Czy ktoś mi może przypomniec jak się nazywam:baffled: znowu młyn ja nie wiem jak to jest że na zmianach koleżanek jest spokój i jak twierdzą nikt się nie kręci a ja mam ciągły młyn znów dziś brak wolnych miejsc bo wszystko sprzedałam :-) ale co za tym idzie padam na ryj a nogi mi juz wchodzą no same wiecie gdzie;-)

ale jaki szef szczesliwy!

A może nie pójdzie już do przedszkola;-)

nie kumam:sorry2:
bedzie w domku z rodzenstwem...?

Od kilku dni probuje i probuje jakos sie wlaczyc w forum , ale mi nie wychodzi :p

nie probuj, tylko pisz prosto z mostu:-).
my na to czekamy:tak:
 
Witam :-)
W końcu mam chwileńkę na forum "urzędnicze" ( tak nazywa BB znajoma z pracy:-D:-D)
Harsh, witaj i pisz co ślina na klawiaturę przyniesie;-):cool2:
Dokat, Anetasa fajnie, ze macie możliwość dokształcania się :tak:. Za mna chodzi jakaspodyplomówka, ale jeszcze nie teraz i obawiam się, że jak juz bede mogął sobie na nia pozwolic nie będzie mi sie chciało:baffled:
Justyna, podrzuć mi troszke bigosiku bo mam smaka nieziemskiego.:-D:-D

Ja wczoraj miałąm dzień pod znakiem latania- po pracy przyszła moja mama i chciała zrobic zakupy- do domu wróciłam po 19:30, żeby tylko małego marudę juz wówczas,nspróbowac nakarmic, wykapać i ululać. Sama padłam też szybciutko i rano mnie obudził budzik- co sie juz dawno nie zdarzyło:shocked2:. Dzisiaj też mam ciekawy dzień bo przyjeżdzaja goscie i będzie sajgon w chacie.Aż sie boję:baffled::szok:
 
to skoro czytasz, to prosze sie meldowac na biezaco, nie po naszych troskach;-):-)
no to melduję się z rana;-)
kawka już wypita nażarłam się snaców takich co się samemu smaży a teraz to zabieram się za sprzątanie:tak:
Donkat super ze podjelas decyzje o studiach podziwiam bo ja juz siebie nie widze nad książkami:zawstydzona/y:
Harsh mi też niekiedy jest ciężko się wdrążyc mimo że staram się czytac na bieżąco ale to i tak niekiedy niewiem co mam napisac:zawstydzona/y:

 
reklama
Pospałabym chyba do 12 dzisiaj:zawstydzona/y: Slonko nawet świeci,ale wiatr wieje taki dość...
Donka jak wszystko pójdzie po naszej myśli to zostanie w domu,bo nie dam rady wozić go i posiadać 2 maluszka,a teściowa nie jeździ już autem:baffled: ale zobaczymy za jakiś czas co z tego będzie.
Muszę się wziąść i powlewać przecier do słoików,a słoiki nadal w piwnicy. No niech ktoś w dupę mnie kopnie na zapęd:dry:
Coś kiepski miesiąc mamy. Przegląd i ubezpieczenie,i jeszcze urodziny młodego trezba zrobić, a gościu z poprzedniej pracy wisi nam jakiś 1000 i jeszcze mama mnie dobija. Ach...
 
Do góry