reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Monia zazdroszczę że masz gdzie iść z dziećmi w wakacje - w sensie jakichś zajęć a nie tyko sali zabaw...
na to malowanie to puszczam tylko Ole i jest to raz w tygodniu a była jak narazie tylko 2 razy ale widze że jej sie tam podoba więc będe ją raczej wozic co tydzien:tak:
 
reklama
Faaajnie, u nas pustki w wakacje...
Czekam z utęsknieniem na przedszkole i Paweł też. A dodatkowo rusza nam od września mini-przedszkole i Łukasza mam nadzieję zapisać na zajęcia :tak:
 
A ja nie umiem przebolec tego ze Ola nie będzie chodzic do przedszkola i pocieszam się tym malowaniem raz w tygodniu...
 
bo ja nie pracuję a pierwszeństo mają dzieci mam pracujących a co za tym idzie brak miejsc:wściekła/y:a na prywatne to mnie nie stac:no:
 
Współczuję, byłam w tej samej sytuacji ale trafił nam się cud i PAweł dostał miejsce :tak:

Postaraj się przejśc po przedszkolach i porozmawiać z dyrektorami/kami, powiedz żeby dały Ci znać jak tylko zwolni się jakies miejsce albo coś gdzieś... że chodzi Ci o aspekt społaczny przedszkola konieczny do rozwoju dziecka. I koniecznie postaraj się wypełnić kartę zgłoszenia, niech maja Olę w papierach już...
 
Czy ktoś mi może przypomniec jak się nazywam:baffled: znowu młyn ja nie wiem jak to jest że na zmianach koleżanek jest spokój i jak twierdzą nikt się nie kręci a ja mam ciągły młyn znów dziś brak wolnych miejsc bo wszystko sprzedałam :-) ale co za tym idzie padam na ryj a nogi mi juz wchodzą no same wiecie gdzie;-)

No to radze isc w pazury - skoro cie to kreci - to dochodowy biznes w przeciwienstwie do makijazy. Klientka jak zacznie musi znowu przyjsc na pomalowanie, dorobienie itp a jak nie ma akryli to zawsze jest manicure itd. Poza tym do wykonywania tego i zawodu zbyt wiele nie potrzebujesz - ani fotela kosmetycznego, ani aparatur ( za wyatkiem frezarki ale bez niej spokonie dasz rade). wiec mozna dojezdzac do klientek lub przymowac w domu. Poza ty non stop salony kosmetyczne poszukuja specjalistek od pazurow.

kręci kręci :-) aje jakoś nie mogłam się zorganizować żeby pójść chociaż na kurs bo tak jak pisałam najbliżej był do tej pory Wrocław :baffled: a jakoś bym nie potrafiła udawać wielkiej znawczyni i robić komuś pazury po obejrzeniu płyty zakupionej na allegro:no: bo znam takie które tak robią :sorry2: i żeby bylo smieszniej mają klientki:baffled:

Ja tez nie mam:zawstydzona/y::baffled: I dzis moje dziecko skakalo przez kaluzy - tzn centralnie w kaluze:baffled::sorry2: w snadalach:szok::wściekła/y::sorry2:

Moja ma i uwielbia spacery w deszczu:tak: ale muszę pomyśleć o nowych bo te już maławe:sorry2:

I znow dobre wiesci:-):-):-) Bylam na spotakniu z biurem ksiagowym! Ksiegowa super, polowe formalnosci zwiazanych z zalozeniem dzialalnosci zrobi za mnie. I to za polowe stawki co myslalam ze zaspiewa!:-):-):-)
Fajnie że tak wszystko idzie pełną para do przodu i po Twojej myśli:-);-)
 
Współczuję, byłam w tej samej sytuacji ale trafił nam się cud i PAweł dostał miejsce :tak:

Postaraj się przejśc po przedszkolach i porozmawiać z dyrektorami/kami, powiedz żeby dały Ci znać jak tylko zwolni się jakies miejsce albo coś gdzieś... że chodzi Ci o aspekt społaczny przedszkola konieczny do rozwoju dziecka. I koniecznie postaraj się wypełnić kartę zgłoszenia, niech maja Olę w papierach już...
Asia kartę zgłoszenia wypełniałam już w marcu jak ją zapisywałam a teraz już nie licze na żaden cud bo w zeszłym roku też kazali mi przyjśc i pytac bo moze sie zwolni jakies miejsce a jak chodzilam to mi powiedzieli ze juz nie ma żadnych szans bo listy juz maja pozamykane:sorry2::baffled:no i tu u nas to za duzego wyboru w przedszkolach nie mam bo w naszej miejscowości są tylko 2 przedszkola
 
reklama
Czy ktoś mi może przypomniec jak się nazywam:baffled: znowu młyn ja nie wiem jak to jest że na zmianach koleżanek jest spokój i jak twierdzą nikt się nie kręci a ja mam ciągły młyn znów dziś brak wolnych miejsc bo wszystko sprzedałam :-) ale co za tym idzie padam na ryj a nogi mi juz wchodzą no same wiecie gdzie;-)

To Ty jakieś premie wielkie powinnaś dostawać że klientów przyciągasz!!!!

Asia kartę zgłoszenia wypełniałam już w marcu jak ją zapisywałam a teraz już nie licze na żaden cud bo w zeszłym roku też kazali mi przyjśc i pytac bo moze sie zwolni jakies miejsce a jak chodzilam to mi powiedzieli ze juz nie ma żadnych szans bo listy juz maja pozamykane:sorry2::baffled:no i tu u nas to za duzego wyboru w przedszkolach nie mam bo w naszej miejscowości są tylko 2 przedszkola

No tak, jak są 2 przedszkola to niewielkie szanse na miejsce. Ciekawe jak z zerówkami zrobią?
Dobrze że macie to malowanie. Choć 2 godz w tyg to mało ale i tak to lepsze niż nic. A może w tym domu kultury też jakieś tańce mają?
 
Do góry