reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest z praca w sektorze publicznym. czy takie wymagania, to trzeba spelniac przed podjeciem pracy, czy oni szkola

przeszkolenie w zakresie ochrony informacji niejawnych
znajomość przepisów w zakresie ochrony informacji niejawnych.

jesli trzeba miec te szkolenia wczesniej, to gdzie je zdobyc?
 
reklama
dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest z praca w sektorze publicznym. czy takie wymagania, to trzeba spelniac przed podjeciem pracy, czy oni szkola

przeszkolenie w zakresie ochrony informacji niejawnych
znajomość przepisów w zakresie ochrony informacji niejawnych.

jesli trzeba miec te szkolenia wczesniej, to gdzie je zdobyc?
ja nie pomogę:no::no::no::no::no:
 
dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest z praca w sektorze publicznym. czy takie wymagania, to trzeba spelniac przed podjeciem pracy, czy oni szkola

przeszkolenie w zakresie ochrony informacji niejawnych
znajomość przepisów w zakresie ochrony informacji niejawnych.

jesli trzeba miec te szkolenia wczesniej, to gdzie je zdobyc?

Ja miałam staż w US i szkolili oni wewnętrznie z tego i wiem że do tej pory tak jest:tak: bo znajomości do tej pory zostały;-)
 
Ja miałam staż w US i szkolili oni wewnętrznie z tego i wiem że do tej pory tak jest:tak: bo znajomości do tej pory zostały;-)

ja tez mialam tam staz i tez bylam szkolona. ale zasiwadczenia nie mam. a pytam dlatego, ze w ogloszeniach o prace do komendy policji czy urzedu jest to napisane w wymaganiach:baffled:
 
Agulka, nie zapraszasz na kawke tylko tak sama pijesz? boisz sie o to ciacho?:-p

mysle nad studiami:szok:: gospdarka przestrzenna. boje sie tylko, ze nie wyrobie z matma:zawstydzona/y:

Zazdroszczę... marzą mi się studia ale chyba jednak poczekam...

Donkat a ciacha ma jeszcze, to co Tobie tez zaparzyć??????? Której jeszcze. Małż kupił chyba z kg ciastek różnych , więc troszkę mogę się podzielić;-):-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p

Ja herbatkę poproszę :tak:
 
mysle nad studiami:szok:: gospdarka przestrzenna. boje sie tylko, ze nie wyrobie z matma:zawstydzona/y:
Super decyzja. Ja tez bym chetnie poszl na studia ale na..jakies dwuletnie bo 5 lat to nie widzi mi sie zapitalac na wyklady, sesje itd:cool2::sorry2: Marzy mi sie Wellenes i Odnowa bilogiczna. Albo medyczne na Slasku zeby miec mgr kosmetologii
ja tez jescze niedawno bym sie wzbraniala recami i nogami:-D:-D
ale jakos mnie natchnelo:szok:, tym bardziej, z ewyniuchalam, ze na jednej z radomskich uczelni jest to kierunek bezplatny. tylko nie sadze, zeby mnie przyjeli, bo an moim swiadectwie maturalnym nie ma przedmiotow scislych,a pewnie one ebda brane pod uwage.

poczytalam, ajkie sa przedmioty i mnie strach bierze, czy dam ewentualnie rade:szok:
Pewnie ze dasz. Ja tez na pedagogice mialam takie przedmioty ze glowa mala a egzaminy byly prostrze niz myslalam choc oczywiscie zdarzaly sie zarwane noce.

Aneta - no prosze:-) Idziesz w wizaz? :-):tak::happy2:
 
ja tez mialam tam staz i tez bylam szkolona. ale zasiwadczenia nie mam. a pytam dlatego, ze w ogloszeniach o prace do komendy policji czy urzedu jest to napisane w wymaganiach:baffled:

A ja wraz z papierami otrzymałam zaświadczenia że przeszłam te szkolenia:tak: widać co kraj to obyczaj:baffled:

Aneta - no prosze:-) Idziesz w wizaz? :-):tak::happy2:

Zawsze mi sie to marzyło zwłaszcza lubię dłubać przy pazurach:baffled::-) ale nie wyobrażam sobie żeby komuś robić tak bez żadnego przeszkolenia konkretnego i ciągle to odkładałam na później a teraz pojawiła się ta szkoła no i nie powiem ciągle mi to po głowie chodzi:-) bo wcześniej to odkładałam bo najbliższa szkoła we Wrocławiu:sorry2: no nic zobaczymy ale muszę to jeszcze wszystko przemyśleć i poukładać sobie na spokojnie w głowie:tak:
 
reklama
Do góry