reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

No pewnie!!! Kiedy i gdzie?



Jesli chodzi o samo przeciwieństwo to pierwsze co pomyślałam to automatyczny :-D no bo przeciwieństwo chciałaś :-D



Ach! Urodził się Antoś! Zdrowy!!!
Super!!!!!!!!!!!!!!

Oj Asiu - ty to chyba masz inzynierskie nalecialosci - ze manulany kojarzy ci sie z automatyka, robotyka i maszynami:-p:-D..a tu o masazyk relaksacyjny chodzi hehehe:-D:-D
 
reklama
Asia no to super, że Antoś zdrowy...............

Aneta 80zł dla 14 osób , mmmmmmmmmmmmm nieźle musisz się nagimnastykować .................. kup dużo warzyw , bo teraz tanie, będzie widać że dużo żarcia na talerzu jest;-):-D:-D:-D:-D:-D
 
U nas tez popaduje, chłodniej się zrobiło. Spać mi się chce, więc kawkę siorbię,a młody bryka po łóżku. Kurna chyba ja dzisiaj obiadu nie robię,bo nie mam koncepcji:baffled: Ooo,a może placki ziemniaczane?
 
Super!!!!!!!!!!!!!!

Oj Asiu - ty to chyba masz inzynierskie nalecialosci - ze manulany kojarzy ci sie z automatyka, robotyka i maszynami:-p:-D..a tu o masazyk relaksacyjny chodzi hehehe:-D:-D

No chciałaś przeciwieństwo nie? To skoro nie ręczny to musi być automatyczny :-D W końcu rodzice i mąż inżynierowie :tak:

Agulka współczuję mamowego zachowania. Ale najgorsze że obiecuje dziecku i niedotrzymuje...
 
Ach! Urodził się Antoś! Zdrowy!!!

Super że wszystko ok:-)

Asia no to super, że Antoś zdrowy...............

Aneta 80zł dla 14 osób , mmmmmmmmmmmmm nieźle musisz się nagimnastykować .................. kup dużo warzyw , bo teraz tanie, będzie widać że dużo żarcia na talerzu jest;-):-D:-D:-D:-D:-D

Nie denerwuj mnie:sorry2: jestem na jej bezmyślność strasznie zła:wściekła/y: pewnie w efekcie dołożę ze swoich a ona mi potem odda:angry: ale co by było gdybym np zapomniała dziś portfela:baffled:
 
Hehe ktora z hakerek gmerala mi w kompie????:baffled::happy2: - naprawilo sie!!!!

No i za tydzien jade do Katowic, i do Krakowa!!!!! Juupi. Na szkolenie dwudniowe z ekoelogicznej firmy profesjonalnej DrBelter...juz sie nie moge doczekac. I wracam z zakupami:-):-):-) I chyba dostane te pozyczke - tzn moja mam dla mnie dostanie:baffled::sorry2:

Musze doczytac do konca Alchemika ( kilka lat temu zaczelam...) bo podbno moja sytuacja jak tam...zreszta moj terapeuta mi kazal:-p
...kiedy bardzo czegos chcesz to wszytskie gwiazdy na niebie sprzyjaja:tak::-)
Aneta -Agulka dobrze gada - kup kazdemu po kalafiorze;-):-p:-D:-D:-D:-D
 
witam!!!

po porannych histeriach zkupka - nadal problem trwa:baffled: niunka sie zmeczyla i poszla wczesniej drzemac:-)

a ja dzis nie mam co robic:szok:
obiadek tylko i juz
chyba pozniej cos wymysle, bo zeswiruje:-D



Donka 400??:szok::szok: Na mój gust zdecydowanie za dużo jak dla koleżanki

Donkat - wlanij im prezent materialny np posciel. Polecam sklep www.calvado.pl Zamkniesz sie w 200zl a prezent uwazam piekny!


Donkat, ja tez myślę, ze 400 stówki to trochę dużo.


400zł :szok: ja nawet jak idę do kogoś z rodziny to daję 300zł:baffled: a jak do koleżanki to poprostu kupuję prezent tak jak pisała Hrudzi jakąś elegancką pościel albo zestaw ręczników;-) tak aby wydac max 200zł;-)

dzieki kobietki, natchnelyscie mnie!
u nas teraz stawka obiegowa to 400zl i to nie ejst wcale wygorowana :szok::szok:.
bylismy an 2 weselach w tym roku (kolezanka i siostra cioteczna) i na obu imprezach dalismy po 400zl. dlatego teraz kolejne 400zl to juz za duzo jak na ansze mozliwosci.
na szczesie to calkiem inni goscie, wiec jescze oblece w tej kiecce, co mam. ale kosztuje fryzjer, kupony totak zamiast kwiatow...

jakos zawsze dawlaismy kase, nie abwiac sie w prezenty. jednak teraz moze to i dobry pomysl:tak:
musze obgadac z P:-)

. Juz nie moeg sie doczekać jak wam zapodam adres strony i fotki mojego salonu - ale to pewnie za miesiac:-):cool2:.
Poza tym zle ze mna ;-)- wyniki krwi i moczu ma jak mlody Bog a czuje sie oslabiona, zmaczona, mam mroczki i miekkie nogi. Nawet dzis test ciazowy zrobilam - nagatywney! - wiedzialam ze taki bedzie bo jakos ostanio nie kusilismy zbyt bardzo losu...wiec skad te samopoczucie:szok::-( Dodatkow mlody daje mi poplaic ze hej:wściekła/y::baffled:

hruda, sama robisz strone www? bez fachowej pomocy? ty to jestes samosia:-D:-D. czekamy z cierpliwoscia na efekty:tak:

a to samopoczucie to moze efekt zmiennej poigdy i twojego zabiegania/zmeczenia?


...Dzien dobry:-)
Za oknem chlodniej to i samopoczucie lepsze...choc mlody obudzil mnie znowu przed 6 rano...tym razem po raz pierwszy zawolal na mnie - mama:szok::-)...tak tak tak - on zwykle swoje daddy:baffled::wściekła/y:

I znowu prosze o pomoc - tym razem informatyczna - jak sprawic zeby dolny pasek narzedzi byl zawsze na wierzchu. W ustawieniach mam zaznaczona - trzymaj na wierzchu a on i tak przy wlaczaniu jakiejs stronki zanika...nawet nie wiem jak to zrobilam ze zaczal sie chowac. Juz kiedys udalo mi sie przywrococ ustawienia ale teraz kompletna amba:szok::wściekła/y::dry:

u nas tez dzis chlodno i pochmurno. am podbniez padac:baffled:

MAMA? suuuper! ucaluj Stasia od e-ciotki!

ja sie za bardzo nie znam na paskach. a masz gorny? u mnie chyba jak znikaja to oba na raz. a nie mozna ustawic w gornym pasku w narzedziach?

moze po ponownym wlaczeniu kompa samo sie pojawi? :-D - nie am to jak fachowa porada:-D:-D:-D

dodatkowo jestem zła na kierowniczkę bo zostawiła mi 100zł na zakupy na a mialam jeszcze 90 tylko że ja na chleb wydałam już dziś 30zł a wczoraj ponad 20 na w l"eclercu więc zostało mi niecałe 130 i mało że mam zrobić zakupy na śniadanie dla 14 osób to jeszcze mam zapłacić niecałe 50zł za catering bo jedni zamówili sobie obiadokolacje:wściekła/y: co oznacza że zostanie mi 80zł ciekawe co ja dla tylu ludzi za tą kwotę kupię:wściekła/y: czasami sie zastanawiam o czym ona myśli:angry:

uswiadom ja co ile kosztuje to na drugi raz zostawi 100zl + jedno zero:-D

Ach! Urodził się Antoś! Zdrowy!!!

:-):-):-):-)

Kurna chyba ja dzisiaj obiadu nie robię,bo nie mam koncepcji:baffled: Ooo,a może placki ziemniaczane?

placki tez chodza za mna, ale dzis u nas bedzie sos z zeberek:-)

Agulka współczuję mamowego zachowania. Ale najgorsze że obiecuje dziecku i niedotrzymuje...


nie kumam. agulka, znow cos wykasowalas?:cool2:
 
No i za tydzien jade do Katowic, i do Krakowa!!!!! Juupi. Na szkolenie dwudniowe z ekoelogicznej firmy profesjonalnej DrBelter...juz sie nie moge doczekac. I wracam z zakupami:-):-):-) I chyba dostane te pozyczke - tzn moja mam dla mnie dostanie:baffled::sorry2:

Musze doczytac do konca Alchemika ( kilka lat temu zaczelam...) bo podbno moja sytuacja jak tam...zreszta moj terapeuta mi kazal:-p
...kiedy bardzo czegos chcesz to wszytskie gwiazdy na niebie sprzyjaja:tak::-)

moj P tez wtakim razie powinien przeczytac, bo u niego wszystko jest na NIE:-(

te szkolenia sie zrujnuja finansowo. na drugi koniec PL to ile podroz kosztuje:szok:. tyle tylko, z e w Krakowie masz rodzine/znajomych
 
reklama
Dzień dobry
No pewnie!!! Kiedy i gdzie?



Jesli chodzi o samo przeciwieństwo to pierwsze co pomyślałam to automatyczny :-D no bo przeciwieństwo chciałaś :-D

Asiu ja tak samo jak nie manualny to automat tak jak skrzynia biegów:zawstydzona/y::-p:-D:-D

Super że wszystko ok:-)



Nie denerwuj mnie:sorry2: jestem na jej bezmyślność strasznie zła:wściekła/y: pewnie w efekcie dołożę ze swoich a ona mi potem odda:angry: ale co by było gdybym np zapomniała dziś portfela:baffled:
Ona poprostu wie że coś wymyslisz i sie nie martwi, wierzy w Ciebie że zawsze dasz radę :tak:

Agulka pogromco myszy:-p ale żeby myszy gazem potraktowac ;-):-D:-D oj nie chciałabym ci podpaść ;-);-)

Donkat i inne dziewczyny co do prezentu na wesele to chyba kwota zalezy od regionu bo ja tez bym, pomyslała o takiej kwocie jak Donkat:tak:
a jak rodzina to juz jest większy wydatek:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry