reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Czesc i czolem
Wybaczcie ze nie odpisuje, choc czytam raczej wytrwale..Glowe mam nie od parady bo kazda wolna chwile spedzam przed kompen i buduje moja strone www a w tym ulotke. I tylko sobie nakapac do tylka mozna;-):-D bo ja nie moge skromnie i krociutko - walnelam 10 stron:szok::-). Ale przeciez musi byc profesjonalnie i rzetelnie i przejrzyscie. Juz nie moeg sie doczekać jak wam zapodam adres strony i fotki mojego salonu - ale to pewnie za miesiac:-):cool2:.
Poza tym zle ze mna ;-)- wyniki krwi i moczu ma jak mlody Bog a czuje sie oslabiona, zmaczona, mam mroczki i miekkie nogi. Nawet dzis test ciazowy zrobilam - nagatywney! - wiedzialam ze taki bedzie bo jakos ostanio nie kusilismy zbyt bardzo losu...wiec skad te samopoczucie:szok::-( Dodatkow mlody daje mi poplaic ze hej:wściekła/y::baffled:

AsiaKC - trzymam kciuki z mamusie i maluszka!
Donkat - wlanij im prezent materialny np posciel. Polecam sklep www.calvado.pl Zamkniesz sie w 200zl a prezent uwazam piekny!


I plizzz pomoc - szukam slowa: przeciwienstwo do MANUALNY.
Chodzi o techniki terapii NIE manualnych...czyli jakich??? przeciez nie walne duchowych:baffled:???
 
reklama
Moje wieloletnie doświadczenie w świecie ekologicznej kosmetyki, holistycznych terapii manulanych i ???????….. ..pozwolilo ..itd.To fragment mojej odezwy do narodu:-p:-D
a może coś z technikami relaksacyjnymi?? znalazłam jeszcze jedno fajne określenie "harmonizowanie ciała i umysłu"
 
Ostatnia edycja:
Witam w ten pochmurny i deszczowy dzień:shocked2:
wczoraj słońce i duchota a dzisiaj deszcz i tez duchota.

Gagulec,a co robi Twoja mama,że nie ma jej tak dlugo w domu??

Donka 400??:szok::szok: Na mój gust zdecydowanie za dużo jak dla koleżanki
Justyna Moja mama na co dzień przebywa we Włoszech a na wakacje przyjeżdża do Polski.
Hruda, czekamy z niecierpliwością na linka:)) A może jesteś przemęczona i taki się u Ciebie to objawia.

Donkat, ja tez myślę, ze 400 stówki to trochę dużo.
 
Ostatnia edycja:
...Dzien dobry:-)
Za oknem chlodniej to i samopoczucie lepsze...choc mlody obudzil mnie znowu przed 6 rano...tym razem po raz pierwszy zawolal na mnie - mama:szok::-)...tak tak tak - on zwykle swoje daddy:baffled::wściekła/y:

I znowu prosze o pomoc - tym razem informatyczna - jak sprawic zeby dolny pasek narzedzi byl zawsze na wierzchu. W ustawieniach mam zaznaczona - trzymaj na wierzchu a on i tak przy wlaczaniu jakiejs stronki zanika...nawet nie wiem jak to zrobilam ze zaczal sie chowac. Juz kiedys udalo mi sie przywrococ ustawienia ale teraz kompletna amba:szok::wściekła/y::dry:
 
Donkat, moja mama ma mieszkanie wiec ma gdzie nocki spędzać.
A propos mojej rodziny:jedyny brat- w Krakowie, kuzynka- przeważnie we Włoszech obecnie do 17 sierpnia w Jaśle, druga kuzynka w Anglii, ciotka przeżywa drugą miłość wiec jest zajęta cały czas, a z innymi mam słaby kontakt, Skazana jestem na porażkę:-( Jednak po cichu mam nadzieje, ze z mamą nie będzie jednak tak źle i może do niej był pojechała chociaż na parę godzin.
Agulka, żyjesz?:-D:-D:-D
ledwo żyję, bo jeszcze dwie myszy znalazłam pod szafkami gdy odsunęłam , kiedy tata wąż od gazu zmieniał. Po zmianie nadal było czuć gaz i to bardzo, okazało się że zawór w butli chyba przepuszczał, kupilismy nową butlę bo licho nie spi:no:
Mogę węże dotykać i inne paskuctwa ale myszy jak sóń się boję, bleeeeeee:eek::eek::eek::eek:
a nie mozecie zalozyc lapek w calym domu w takich miejscach, zeby maly nie dostal?
u mojej mamy tak sie robilo, gdy nadchodzila jesien. zaraz byly wylapane i spokoj. najwazniejsze, zeby sie nie zdazyly rozmnozyc
załozyliśmy i dzięki nim własnie leżały do góry nogami:tak::-D
witam wieczorowo:-)

goscie dopeiro co pojechali. niunka yla spiaca, ale po myciu jej przeszlo i spiewa w lozeczku:-)

no i stalo sie: zaprosili nas na wesele:baffled:. ja te kolezanke prosilam tylko an slub. podejrzewam, ze dlatego nas zaprosili, z eim sporo ludzi odmwoilo i maja miejsca.
nie chce byc jako rezerwowa. moze bym inaczej do tego podeszla, gdybym miala pieniadze, a tak to znow 400zl pojdzie sie ....

mam czarne opuszki palcow i paznokcie od slonecznika:szok:
niunce posamkowal i musialam luskac:baffled:



niech tna czym predzej!



oby chlodna poogda ja ostudzila:blink:
na prezent to stanowczo za dużo:szok:, ale jak jeszcze czeka Cię wymiana kiecki i dla niuni też w tej cenie co podałaś to spoko, a małż może w tym samym iść;-) co był poprzednio
...Dzien dobry:-)
Za oknem chlodniej to i samopoczucie lepsze...choc mlody obudzil mnie znowu przed 6 rano...tym razem po raz pierwszy zawolal na mnie - mama:szok::-)...tak tak tak - on zwykle swoje daddy:baffled::wściekła/y:

I znowu prosze o pomoc - tym razem informatyczna - jak sprawic zeby dolny pasek narzedzi byl zawsze na wierzchu. W ustawieniach mam zaznaczona - trzymaj na wierzchu a on i tak przy wlaczaniu jakiejs stronki zanika...nawet nie wiem jak to zrobilam ze zaczal sie chowac. Juz kiedys udalo mi sie przywrococ ustawienia ale teraz kompletna amba:szok::wściekła/y::dry:
u nas też pada, leje własciwie................ Adaśko też o 6 zrobił pobudkę i od razu: BAJA:szok:

Witam.......
Asia kciukasy zaciśnięte:tak:
 
Witam i ja:-) melduję że dzięki wprowadzeniu tego szwedzkiego stołu mam dużo spokojniejszy ranek choć niestety żeby sie wyrobić muszę wcześniej przyjechać do pracy:wściekła/y: ale cóż coś za coś;-) u nas dziś też popadało i pochmurno się zrobiło a mimo wszystko na dworze duchota:baffled: dodatkowo jestem zła na kierowniczkę bo zostawiła mi 100zł na zakupy na a mialam jeszcze 90 tylko że ja na chleb wydałam już dziś 30zł a wczoraj ponad 20 na w l"eclercu więc zostało mi niecałe 130 i mało że mam zrobić zakupy na śniadanie dla 14 osób to jeszcze mam zapłacić niecałe 50zł za catering bo jedni zamówili sobie obiadokolacje:wściekła/y: co oznacza że zostanie mi 80zł ciekawe co ja dla tylu ludzi za tą kwotę kupię:wściekła/y: czasami sie zastanawiam o czym ona myśli:angry:

no i stalo sie: zaprosili nas na wesele:baffled:. ja te kolezanke prosilam tylko an slub. podejrzewam, ze dlatego nas zaprosili, z eim sporo ludzi odmwoilo i maja miejsca.
nie chce byc jako rezerwowa. moze bym inaczej do tego podeszla, gdybym miala pieniadze, a tak to znow 400zl pojdzie sie ....

400zł :szok: ja nawet jak idę do kogoś z rodziny to daję 300zł:baffled: a jak do koleżanki to poprostu kupuję prezent tak jak pisała Hrudzi jakąś elegancką pościel albo zestaw ręczników;-) tak aby wydac max 200zł;-)

Znajoma ma cc jutro. Malucha monitorują pod ktg. pobrali krew do badań, od kolacji ma nie jeść i nie pić.

I co wiadomo już coś?Trzymam mocno kciuki:tak:


...Dzien dobry:-)
Za oknem chlodniej to i samopoczucie lepsze...choc mlody obudzil mnie znowu przed 6 rano...tym razem po raz pierwszy zawolal na mnie - mama:szok::-)...tak tak tak - on zwykle swoje daddy:baffled::wściekła/y:

I znowu prosze o pomoc - tym razem informatyczna - jak sprawic zeby dolny pasek narzedzi byl zawsze na wierzchu. W ustawieniach mam zaznaczona - trzymaj na wierzchu a on i tak przy wlaczaniu jakiejs stronki zanika...nawet nie wiem jak to zrobilam ze zaczal sie chowac. Juz kiedys udalo mi sie przywrococ ustawienia ale teraz kompletna amba:szok::wściekła/y::dry:

Gratulacje dla Stasia że wreszcie uradował mame upragnionym tak długo slowem:-) w takiej sytuacji to mógł Cię obudzić nawet o 5 rano:-D a informatycznie nie pomogę:-( wiesz że ja tępa w tych sprawach jestem:zawstydzona/y:
 
reklama
Ja oczywiście trzymam, ale to już wiesz :tak:

EDIT: Spotkałam się dziś z Gabids. :-) Asia, masz ochotę na spotkanką ze mną i Gabids?

No pewnie!!! Kiedy i gdzie?

I plizzz pomoc - szukam slowa: przeciwienstwo do MANUALNY.
Chodzi o techniki terapii NIE manualnych...czyli jakich??? przeciez nie walne duchowych:baffled:???

Jesli chodzi o samo przeciwieństwo to pierwsze co pomyślałam to automatyczny :-D no bo przeciwieństwo chciałaś :-D



Ach! Urodził się Antoś! Zdrowy!!!
 
Do góry