reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

czy wasze dzieci tez tak maja ze jak ogladaja jakąś bajkę to naśladują postacie tzn udają że jedzą bo np tygrysek je albo ziewają bo slonik ziewa??
Julka cały czas małupje teraz np udaje ze piłuje drewno:-D:-D
 
reklama
Witam sie i ja......

Adaś nadal kaszle brzydko ( do poniedziałku antybiotyk i kontrola) , Maja doprowadza mnie do szału płaczem, krzykiem, piskiem.... o byle *****, nawet jak bawią się wodą i konewkami i jak kropelka na nią spadnie to jest ryk, jakby do bajora wpadała.............. poziomek też sobie sama nie zerwie, bo kują ................ bo brudne i znów ryk......................... a nie daj Boże jakis robaczek czy mrówka na niej siedzi................... księzniczka się znalazła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Jutro od nie pamiętam kiedy J siedzi w domu:tak::tak::tak::tak: nie żadna budowa czy las. czy co tam innego do roboty............... ja się cieszę , że mały zrobił sie maminsynek............ tylko mamuś i mamuś.............. szok wczoraj sie przebudził i mówi: chcę do mamuś, tak . i pokazuje na sze wyro:szok::szok::szok::szok::szok: . no i wygrał..............:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Agula moja kuzynka taka była jak tylko zobaczyła mrówkę ma chodniku to histeria na całego... to chyba musi samo minąć... policz do 10 hmmm albo do 100;-)

to ja będę trzymać kciuki za Was w poniedziałek a Ty trzymaj za nas... już chciałabym byc po...
 
Witam sie z tana, mam chwile bo moje dziecko jeszcze spi, oj Agulka wspolczuje ja nie mam tego problemu jedyne co to psy i koty i ptaszki itp. Hani lubi zwierzatka ale z dalekasie nimi zachwyca i cieszy jak juz jakies by mialo blizej podejsc to ucieka i przybiega by ja wziasc na raczki co mnie akurat cieszy, ze nie podchodzi i nie glaszcze cudzych psow
 
Hello.

Gagulec co się stało?? coś poważnego, czy raczej nie chcesz o tym mówić??
Przewlekła sprawa, która niestety powraca jak bumerang i niestety tylko sie gmatwa co raz bardziej a do zakończenia i rozwiązania tegoż kłopoty jest potrzebny cud:-(. Juz kiedyś pisałam na ten temat.
witam i ja
akcja kroplenie oczków rozpoczęta- masakra:-:)-(
wczoraj z rana jak niuni podałam to az jej krew z noska poleciała- tak sie zestresowała:-:)szok::no:
sceny jak z rzeźni....
dzis podaliśmy jak spala i tez oczywiscie płakała ale juz troszke mniej...
a tu jeszcze badanie w poniedzialek nas czeka- az sie boje:-(

na dodatek we wtorek jedziemy nad morze i oglądałam pogode i przez czały czas naszego pobytu ma padac deszcz:angry::angry::wściekła/y::wściekła/y:

milego dzionka życzę
O matko, Asiek współczuje, ale pamiętaj, ze to po to, żeby było lepiej.

czy wasze dzieci tez tak maja ze jak ogladaja jakąś bajkę to naśladują postacie tzn udają że jedzą bo np tygrysek je albo ziewają bo slonik ziewa??
Julka cały czas małupje teraz np udaje ze piłuje drewno:-D:-D
Mój najczęściej naśladuje jak ktoś tańczy

Witam sie i ja......

Adaś nadal kaszle brzydko ( do poniedziałku antybiotyk i kontrola) , Maja doprowadza mnie do szału płaczem, krzykiem, piskiem.... o byle *****, nawet jak bawią się wodą i konewkami i jak kropelka na nią spadnie to jest ryk, jakby do bajora wpadała.............. poziomek też sobie sama nie zerwie, bo kują ................ bo brudne i znów ryk......................... a nie daj Boże jakis robaczek czy mrówka na niej siedzi................... księzniczka się znalazła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A Szwagierce córce tak zostało-ma juz 11 lat.:baffled:

Wiecie ci ta pogoda jest tragiczna- mam kilka planów na spędzenie urlopu, którego notabene jeszcze nie wzięłam bo nie mogę sie zdecydować kiedy tak, żeby pozgrywać sie w czasie z M i ze Szwagierką a pogoda jeszcze dokłada swoje nie miłe 5 groszy:baffled: wrrr
Poza tym małemu idzie prawa piatka, chodzi od poniedziałku zasmarkany a od wczoraj na mnie chyb przelazło i smarkate lata powracaja. ogólnie bez szczególnych rewelacji-na szczęście.
pozdrawiam i miłego dnia życzę.
 
Agula moja kuzynka taka była jak tylko zobaczyła mrówkę ma chodniku to histeria na całego... to chyba musi samo minąć... policz do 10 hmmm albo do 100;-)
to chodzi o Maję:tak:
to ja będę trzymać kciuki za Was w poniedziałek a Ty trzymaj za nas... już chciałabym byc po...
rozumiem Cie, ja tez miałam nerwówkę przed naszym wyjazdem, dzieciki były albo po , albo w czasie brania antybityków, masakra.......:wściekła/y: ale jak na miejsce zajechały to choróbska minęły.................... ja mówię, że tamten kilmat im/ nam bardziej odpowiadał:tak:
 
Ja tez sie witam
...dziwna sprawa bo mnie ucho boli, wezel chlonny, gardlo i troche zab...wszystko z lewej strony...co to moze byc? jakies nerwy??? Bolalo mnie tak jak mialam nerwowe momenty ale teraz jakby odprezona jestem...:errr:
Dzis mam znow terapie i musze sie przebic przez piatkowe korki do centrum :baffled:do pracy mamy, odstawic Staska (juz na caly weekend) a potem dralowac do Monaru a potem zakupy, paznokcie i obejrzec i dogadac sie w kwestii mebli do gabinetu.
Agulka - wspolczuje..ale przynajmniej weekend spedzicie w komplecie a i maz Cie odciazy w wysluchiwaniu dąsów mlodej panny:-):tak:
Asiek - moj tez tylko tanczy - uwlielbia Grovera:-D. Wspolczuje akcji z zakraplaniem:-( - a ile musicie tak zakraplac?
 
Ostatnia edycja:
witam!!!

zupka sie gotuje, niunka spi zakuopy na grill zrobione:-)
przeraza mnie ile idzie kasy na codzien. nieciekawa sytuacja finansowa nam sie zrobial.:-(

dzis troszke wiecej chmurek i wiatru, wiec jakos da sie zyc:tak:

wczoraj troche poplewilam,a le sucho blo niemilosiernie. moze dzis bedzie lepiej, bo w nocy cos pokropilo

Ja zaczynam puchnąć :-(

na weselu byla dziewczyna wciazy, juz dosc zaawansowanej, a noogi miala przepotwornie spuchniete:szok::szok:jak jakas stara babcia:szok:

...mama mnie drazni bo za cel wziela sobie nazwe moje firmy i obmysla i stanowczo odrzuca moje propozycje...menadzer sie znalazl:-p:szok::baffled:
Aha - mamy zlobek!!!!!:-) Publiczny ale najlepszy jaki widzialam kiedys kiedys jak zapisywalam Staska.

:-D:-D:-D:-Dwazne, ze charytatywny:-D:-D:-D

super, ze zlobek ejst:tak:


Witam sie dzis bladym witem :cool2:
męża zawiozlam do pracy, bo wybieram sie do gina na 12. @ mi sie spoznia:nerd: i boli mnie zas jajnik, dwa wyjscia, albo dzidzia bedzie albo znow torbiel :-( aż się boję... no nic tyle o mnie :-p

no i co u gina wyszlo?

na dodatek we wtorek jedziemy nad morze i oglądałam pogode i przez czały czas naszego pobytu ma padac deszcz:angry::angry::wściekła/y::wściekła/y:

nie martw sie, nie zawzsze sie w 100% sprawdza. na pewno bedziecie miec troche ladnej pogody:tak:

czy wasze dzieci tez tak maja ze jak ogladaja jakąś bajkę to naśladują postacie tzn udają że jedzą bo np tygrysek je albo ziewają bo slonik ziewa??
Julka cały czas małupje teraz np udaje ze piłuje drewno:-D:-D

Julitka tez lubi nasladowac,a jako ze tv nie oglada, wiec nasladuje psa na podworku:-D

, Maja doprowadza mnie do szału płaczem, krzykiem, piskiem.... o byle *****,

moja bratanica jest taka, tylko ze ona od amlego tak sie zachowywala



Hello.

Poza tym małemu idzie prawa piatka, chodzi od poniedziałku zasmarkany a od wczoraj na mnie chyb przelazło i smarkate lata powracaja. ogólnie bez szczególnych rewelacji-na szczęście.
pozdrawiam i miłego dnia życzę.

kurujcie sie:-)

Ja tez sie witam
...dziwna sprawa bo mnie ucho boli, wezel chlonny, gardlo i troche zab...wszystko z lewej strony...co to moze byc? jakies nerwy??? Bolalo mnie tak jak mialam nerwowe momenty ale teraz jakby odprezona jestem...:errr:

a moze cie przewialo? moze w samochodzie lub w nocy?
 
reklama
Witam się i ja:-) rano byłyśmy z małą i z moją mamą w galerii kupiłam wreszcie młodej sandałki i wiedziałam ze mam się wstrzymać :-p bo na wyprzedaży zapłaciłam zaledwie 19zł:-p:-) w reserwed myślałam że zwariuje tyle przecenionych ciuszków i co jeden to fajniejszy ale jakoś się opanowałam i na otarcie łez wzięłam tylko komplecik spodenki i koszulka za 19,90:-) młoda pospała dziś niecałe półtora godziny:szok: może dzięki temu pójdzie wcześniej spać :baffled:;-) ale za to gdy się obudziła ja jeszcze byłam w proszku z robotą i musiałam kończyć gołąbki inaczej i sprzątać chałupę z małą pomocnicą:-) na szczęście chumorek jej dopisuje więc obyło się bez kłótni:-D teraz lula swojego misia w wózeczku ale raczej przy takiej kołysance to ja bym nie zasnęła:no::-D
Htudzia super ze udało się z tym żłobkiem:-)
Alusia i co u gina?
Agulka zdrówka dla Adasia i cierpliwości dla pierworodnej życzę;-)
Asiek szkoda mi bidnej Julci że musi się tak męczyć z tym zakrapianiem oczek ale czego się nie robi dla dobra dziecka:tak: mam nadzieję że jakoś się do tego przykrego zabiegu przyzwyczai i dalej będzie lepiej:tak:
 
Do góry