reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Tylko ciszsza że się już pochwaliłam bo narazie nie podajemy nowego adresu do czasu aż strona już ostatecznie będzie gotowa;-)
 
reklama
oni oboje cos amja z tym pluciem, bo Julitka tez uwielbia taka zabawe, ale pozwalamy tylko na dworze
jasne, na dworze:dry: to zakaż coś mojemu uparciuchowi
z sikaniem tez sa identyczni:-D
mala dzis biega w samych majtkach i leje na potege, a na moja prosbe, zeby wolala albo siadala na nocnik slysze:NIE
bardzo identyczni, ja też słyszę NIE, dzisiaj tak się zawziął w sobie,że nie zrobi siku,że gacie były suche, na nocnik nic,ale jak wszedł do brodzika to momentalnie poleciało:-D Teraz jak posadzę go na nocnik to nóżki wsadzę mu do miski z wodą:cool2:

juz macie?szybko
no już są, zawsze sadzimy w Wielką Sobotę

Ja zaczynam puchnąć :-(strasznie wczesnie, w zeszlej ciazy dobrze w 8mym miesiacu dopiero zaczelo mi to dokuczac, za to na koniec to rano nie moglam zginac palcow u rąk. Cos czuje, ze tym razem bedzie jeszcze gorzej :no: jestem grubsza niz w pierwszej ciazy i gorzej wszystko znosze. To se ponarzekalam i idę poprasować.
poprzednio puchłaś pod koniec,bo upały były pod koniec naszej ciąży

Oglądałam dzisiaj zdjęcia w internecie z tego angielskiego wesela co moja siostra była. Kurna ale bogactwo, przyjęcie było w domu rodziców panny młodej,a co za ty idzie i Patricka (siostry chłopaka), kurna...gdzie my do nich
 
My dzisiaj cały boży dzień na balkonie, jak jutro bedzie taki ukrop to namowie meza zeby wystawil taki duzy basen, to sama do niego wleze. smarujemy sie filtrem 50 wiec nic nas nie zlapalo, chyba jutro z rana najpierw filtrem 5 posmaruje.
Ja zaczynam puchnąć :-(strasznie wczesnie, w zeszlej ciazy dobrze w 8mym miesiacu dopiero zaczelo mi to dokuczac, za to na koniec to rano nie moglam zginac palcow u rąk. Cos czuje, ze tym razem bedzie jeszcze gorzej :no: jestem grubsza niz w pierwszej ciazy i gorzej wszystko znosze. To se ponarzekalam i idę poprasować.
A ja mialam pytac jak sie masz i jak znosisz te upaly...oj bidulko...to fakt ze dopiero w sierpniu 2007 bylo upalnie - mi puchly nogi jak szalone, w ogole kostek nie bylo widac:baffled::-(
A jak tak jak obiecałam kiedys pochwalę się nową stroną internetową choć jeszcze nie do końca niestety gotowa www.pokoje.kko.pl ;-)
Stronka przejrzysta a i miejsce urokliwe:-) - przyciaga:tak:...ale muzyke bym zmienila bo ta troche taka niepokojaca ( marketingowe odczucie bo prywatnie ok:sorry2:)
Oglądałam dzisiaj zdjęcia w internecie z tego angielskiego wesela co moja siostra była. Kurna ale bogactwo, przyjęcie było w domu rodziców panny młodej,a co za ty idzie i Patricka (siostry chłopaka), kurna...gdzie my do nich
Bo oni super kredyty biora na te wesela - bo taka tradycja - zastaw sie a postaw sie. Zreszta u nich zycie tansze i ten kredyt tez tak po dupie na daje co nasz:baffled::wściekła/y:
 
Wpadłam się pożegnac bo zbieram się do domku:-)
Hrudzia wybór muzyczki to decyzja szefostwa ja też bym tam dała co innego:baffled:;-)
 
Wpadłam się pożegnac bo zbieram się do domku:-)
Hrudzia wybór muzyczki to decyzja szefostwa ja też bym tam dała co innego:baffled:;-)
Ta muzyka pasuje do wnetrza nowoczesnego a tu dalabym cos klasycznego, moze nie muzyke powazna ( bo oklepane) ale cos w ten desen:happy2:
...mama mnie drazni bo za cel wziela sobie nazwe moje firmy i obmysla i stanowczo odrzuca moje propozycje...menadzer sie znalazl:-p:szok::baffled:
Aha - mamy zlobek!!!!!:-) Publiczny ale najlepszy jaki widzialam kiedys kiedys jak zapisywalam Staska.
 
Ta muzyka pasuje do wnetrza nowoczesnego a tu dalabym cos klasycznego, moze nie muzyke powazna ( bo oklepane) ale cos w ten desen:happy2:
...mama mnie drazni bo za cel wziela sobie nazwe moje firmy i obmysla i stanowczo odrzuca moje propozycje...menadzer sie znalazl:-p:szok::baffled:
Aha - mamy zlobek!!!!!:-) Publiczny ale najlepszy jaki widzialam kiedys kiedys jak zapisywalam Staska.

Hrudzia, super, że sie udało.
Witam sie wieczorowo. Poczytałam sobie troszkę i spadam bo nie mam totalnie nastroju do pisania:no::no: ogólnie jest kicha:-(
pozdrawiam cieplutko.

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif
 
Witam sie dzis bladym witem :cool2:
męża zawiozlam do pracy, bo wybieram sie do gina na 12. @ mi sie spoznia:nerd: i boli mnie zas jajnik, dwa wyjscia, albo dzidzia bedzie albo znow torbiel :-( aż się boję... no nic tyle o mnie :-p
Carioca wspolczuje tej opuchlizny, jak napisalas to mi sie przypomnialo jak to było z moją, ja prawie nie chodzilam, tylko lezalam z nogami do gory :-p
Donkat, Justyna wasze dzieciaczki to kurcze aparaty niezle sa z tym pluciem, a co do sikania to ie nie wypowiadam, bo wczoraj pucilam mala bez pampersa i jak sie zsikala to była zaskoczona i wolala: Mama oooo..... lulu :cool2:
no nic, zmykam, bo raczej o tej porze nikoego nie ma:sorry2::cool2:
 
Gagulec co się stało?? coś poważnego, czy raczej nie chcesz o tym mówić??
Hruda to się cieszę bardzo że ci sie udało wszystko poukładać, dobrze czytać ze u Ciebie ok
 
witam i ja
akcja kroplenie oczków rozpoczęta- masakra:-:)-(
wczoraj z rana jak niuni podałam to az jej krew z noska poleciała- tak sie zestresowała:-:)szok::no:
sceny jak z rzeźni....
dzis podaliśmy jak spala i tez oczywiscie płakała ale juz troszke mniej...
a tu jeszcze badanie w poniedzialek nas czeka- az sie boje:-(

na dodatek we wtorek jedziemy nad morze i oglądałam pogode i przez czały czas naszego pobytu ma padac deszcz:angry::angry::wściekła/y::wściekła/y:

milego dzionka życzę
 
reklama
Do góry