reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

z jakimś nasiennym,czy ogrodnikiem mi się kojaży :-p faktycznie wszystko zaczyna się fajnie zazębiać, najwidoczniej warto było czekać i nie kombinować na siłe:tak:
Najwidoczniej...i tak kazdej nocy sie kladlam spac proszac Boga o "kopniaka" ze by dla mi znak ze to TO, zebym wiedzial ze to jest To czego mi trzeba...i nic:-(...nawet z J o tym rozmawialm ze zawsze gdy w moim zyciu dzialo sie cos waznego cala soba czulam ze to TO a tu nic...az nagle:szok::-)I na prawde sie ciesze!!!!

...i nie bylabym soba gdybym...
Wrzuta.pl - milczenie owiec- części
znalazlam to kilka lat temu i uwielbiam do dzis, po prosu uwielbiam:tak::tak::tak:...ilez razy tak w milczenu krzyczalam...

Nuska - haloooooo!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Klavell - a twoj maz ma dobre przeczucia?.
Czy dobre to nie wiem ale w kazdym razie mozliwe :-)
Klavell co do przeczuć męza to fajnie byłoby miec kolejną zaciążoną;-) temat wózków i tak dalej przynajmniej mnie się szybko nie potrafi znudzić;-):-)
:baffled:
u mnie raczej z wozkami nie byloby problemu bo mam gleboki po Hani wiec bym nie kupowala dopiero jakas fajna spacerowke
 
Witam i ja:-) w kolejny słoneczny dzień:tak: dzisaj nie wyspana bo M jechał o 5 rano z wujkiem po samochód i przez to przebudziłam się i potem co jakieś pół godziny się budziła bo wydawało mi się że budzik dzwoni:baffled: właśnie popijam kawkę i mam nadzieję że się jakoś dobudzę bo do 22 daleko:-( na dodatek Tuśka dziś z moją mamą bo teściowej wyskoczyła łękotka:-( a siostra wzięła opiekę na małego bo dalej bidaczek chory:-( więc mama mogła się zająć młodą a ja nie musiałam nic kombinować w pracy żeby mieć wolne;-) ale jak zawsze kiedy ją zostawiam z mamą mam obawy bo ona to zawsze robi po swojemu i mała ma cały dzień kompletnie poprzestawiany a dwa że wyczuwa chyba że przy babci Joli może wywyijać mózgiem i cudować z jedzeniem:baffled: i w efekcie jej co chce a babcia skacze żeby tylko cos zjadła:sorry2:
 
Dziewczyny kolejna propozycja miejsca naszego spotkania na zamknietym;-) ale szybko musimy decydować takze która może niech obluka i da znać czy ok.
 
witam!!!

upalu ciag dalszy:baffled:ledwo zyje

wole spedzac dzionek w domu, bo o wiele chlodniej, niz an dworze. niunka tez troche pobiega i zaraz przychodzi, zeby odsapnac

przyjechaal dzis tesciowa z babcia, wiec zajmuja sie mala, a ja sprzatam. w koncu zaleglosci nadrobie:tak:

jutro musze skoczyc an zakupy, bo w sobote i neidizele robimy zalegle grille imieninowe P:-)

Hej

Ja nie mam dobrych wieści

szkoda mi Was:-(

Donkat, Ty już robiłaś Julitce badania na alergię, prawda? Były już wyniki? :confused::sorry2: Czego używasz do pielęgnacji skóry? Ja dziś kupiłam do mycia ciała żel ATOPRA (do skóry atopowej i wrażliwej), mam nadzieję, że podziała.

wyniki byly od razu. Julitka miaal robione testy skorne, a nie z krwi jak ma wiekszosc takich amluchow. dlaczego? nie wiem, tak zadecydowala lekarka i w dodatku an moje pytanie, czy sa one wiarygodne u dwulatka, odpowiedziala, ze tak. mimo ze wczesniej sl;yszalam opinie, ze wlasnie dopiero ok.6roku zycia. jest do bardzo dobra alergolog w radomiu.
julitce wyszly testy negatywne, dlatego nas odeslala do dermatologa, bo to chyba tylko zwykle AZS bez alergii.
na razie stosuje Emolium. ewentualnie dermatolog ma dobrac inny kosmetyk. najwazniejsze teraz, zeby natluszczac skore.
Julitka ma czerwone krosteczki na polikach przy uszach, na przedramienich i udach

Zrobiło się cichutko, zaglądam,a ten mały glajdus pół butelki wypluł do łóżeczka:wściekła/y: Taką zabawę sobie wymyślił. No nie wyrobiłam i w dupę dostał, oczywiście ku wielkiej jego rozpaczy. Chodzi bez pampersa i szcza gdzie popadnie. Chyba szczeniaka prędziej się nauczy niż moje dziecko:wściekła/y:

oni oboje cos amja z tym pluciem, bo Julitka tez uwielbia taka zabawe, ale pozwalamy tylko na dworze

z sikaniem tez sa identyczni:-D
mala dzis biega w samych majtkach i leje na potege, a na moja prosbe, zeby wolala albo siadala na nocnik slysze:NIE

moje dziecie usypiajac w lozeczku narobilo w pieluche bombe, potem w swym zwyczaju - obnazylo sie i znalazło "ciasto" w pieluszce, no to sie pobawił... :oo:

:-D:-D:-D:-D:-DJEST niezrownany:-D:-D:-D

ach bym zapomniala wiecie co mi moj maz wczoraj powiedzial, ze ma przeczucie, ze jestem w ciazy:szok::szok::szok: on ma takie przeczucie hihi

oby sie stalo, jak chcecie;-)

no to poszliśmy stonkę zbierać, bleee,bo jak opryskam to nie będę mogła ziemniaków kopać,a już są

juz macie?szybko

...jakos wszytsko sie fajnie uklada:-)

w koncu zaczynasz w to wierzyc, ze problemy znikaja i roziwazania same sie znajduja:-)


mi sie ta nazw kojarzy z kwiaciarnia:baffled::confused:

:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:


ale jak zawsze kiedy ją zostawiam z mamą mam obawy bo ona to zawsze robi po swojemu i mała ma cały dzień kompletnie poprzestawiany a dwa że wyczuwa chyba że przy babci Joli może wywyijać mózgiem i cudować z jedzeniem:baffled: i w efekcie jej co chce a babcia skacze żeby tylko cos zjadła:sorry2:

juz tak ejst z tymi babciami:cool2:
 
My dzisiaj cały boży dzień na balkonie, jak jutro bedzie taki ukrop to namowie meza zeby wystawil taki duzy basen, to sama do niego wleze. smarujemy sie filtrem 50 wiec nic nas nie zlapalo, chyba jutro z rana najpierw filtrem 5 posmaruje.
Ja zaczynam puchnąć :-(strasznie wczesnie, w zeszlej ciazy dobrze w 8mym miesiacu dopiero zaczelo mi to dokuczac, za to na koniec to rano nie moglam zginac palcow u rąk. Cos czuje, ze tym razem bedzie jeszcze gorzej :no: jestem grubsza niz w pierwszej ciazy i gorzej wszystko znosze. To se ponarzekalam i idę poprasować.
 
Carioca to puchnięcie to przez upały ja też starsznie puchłam w czasie upałów w ciąży:-( nie zazdroszczę bo na samo wspomnienie ciarki mi idą po plerach:shocked2:
A jak tak jak obiecałam kiedys pochwalę się nową stroną internetową choć jeszcze nie do końca niestety gotowa www.pokoje.kko.pl ;-)
 
Aneta fajniutka ta nowa strona. W końcu widzimy Twoje miejsce pracy,..... no i recepcję z za której do nas klikasz
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry