reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

ach bym zapomniala wiecie co mi moj maz wczoraj powiedzial, ze ma przeczucie, ze jestem w ciazy:szok::szok::szok: on ma takie przeczucie hihi
i nie wiem czy mi sie udzielilo to jego myslenie, czy sobie przez to wkrecam ale od rana bola mnie piersi a na @ jakos za szybko mi sie wydaje
no wiesz jak on ma przeczucie to może ciążę przechodzi i urodzi za Ciebie:-D
Młody zasypia. Nareszcie, tzn. ja go przetrzymałam,bo wstał po 17 i po 20 sąsiadowi wzięło się na koszenie:baffled: no to poszliśmy stonkę zbierać, bleee,bo jak opryskam to nie będę mogła ziemniaków kopać,a już są
 
reklama
Klavell - a twoj maz ma dobre przeczucia?...dobre to co napisala Justyna:-D:-D:-D
Majandra - Stas ma tez jakby uczulenie na skorze tzn na ramionkach i na policzkach - takie mini krosteczki/potowki...ale przyznam ze nic z tym nie robie:zawstydzona/y: Nie ma to nic wspolnego z tym co wlaczam w diecie a co wylaczam wiec...:confused::baffled:
Agulka - przykro mi z powou chorobsk...:-:)-:)-(...i brakuje nam tu ciebie:tak:
Kasia - co z toba???:-)

Prawdopodobnie od wrzesnia Stas pojdzie do zlobka - jutro sie okaze czy zwolnilo sie miejsce dla niego w zlobku publicznym ale jakby co jest zerezerwowane miejsce w prywatnym, bo babka dzwonila. Moja tesciowa zoobligowala sie go odbierac i czekac na mnie jak wroce z pracy wiec...jakos wszytsko sie fajnie uklada:-)
No i w sobote jedziemy na to wesele na mazury a w niedziele na festival Opener Hainekena na nasze ukochane Placebo:-):-):-)...bo przy nim bilo mi serce mocniej kilka lat temu:cool2::-p:-)...i Jemu tez
..wlasnie popijam winko, slucham nowej plyty i obmyslam nazwe...ale nic mnie nie satysfakcjonuje na 100%...kiedys zaplanowalam Florissima...ale jakos teraz nie dokonca mi sie poodba...:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Hruda, Maciuś ma to samo co Staś. Jeszcze trochę na kolankach też. Na policzkach ma już znaczniej mniej niż parę miesięcy temu, ale na ramionkach mu się nasiliło. Nie mam bladego pojęcia od czego to i jest mi trudno dojść, bo musiałabym chyba od nowa wprowadzać mu jedzenie. Jedyne co mogę zrobić to zmienić proszek na dziecięcy (choć już próbowałam i nic to nie dało) oraz zmienić kosmetyki na te specjalistyczne. Maciuś miał przepisany steryd na to uczulenie, ale nie mogę go przecież smarować tym bez końca :sorry2:

Fajnie się czyta teraz Ciebie, gdy słońce znów świecie w Waszym życiu :tak::-)
 
Fajnie się czyta teraz Ciebie, gdy słońce znów świecie w Waszym życiu :tak::-)
A zebys wiedziala ze Slonce.:-):-):-)..choc tylko chyba na moim niebie bo u J chryja z egzaminami jezykowymi ale jakos jakos daje rade.
Bo ja to chyba do "roboty" jestem stworzona:sorry2::-p
A co do skory naszych chlopakow to o jakich "specjalistycznych" kosmetykach myslisz?:confused:
 
Witam wieczorową porą:-) dzień minął jak szalony z młodą na placu zabaw przede wszystkim popołudnuiu:tak:ale przynajmniej padła przed 22 a nie jak ostatnio gdy kisiła sie w domu o 23:wściekła/y:
Klavell co do przeczuć męza to fajnie byłoby miec kolejną zaciążoną;-) temat wózków i tak dalej przynajmniej mnie się szybko nie potrafi znudzić;-):-)
Hrudzia, Majandra moja Tuśka też ma zmiany przede wszystkim na buzi próbowałam cudów wycofywania różnych grup pokarmów i d*** rozmawiałam z naszymi szamankami w przychodni i kazaam wypatać też M przy ostatniej wizycie prywatnej pani doktor i wszystkie chórem twierdzą że wiarygodne testy robi się dopiero po 6 roku życia:szok: gdzie ja byłam przekonana że góra po trzecim:sorry2: wcze sniej ich zdaniem to jest zwykłe naciąganie i wszelkie zmiany mogą przejść jak ręką odjął same np w wieku 4 czy 5 lat:tak: dodatkowo rozmawiałam też z moją psiapsiólą która jest synową znanej pani alergolog u nas i omówiła temat z teściową i to potwierdziła :tak: Powiedziała że jak chcę to mnie przyjmie z małą ale wiedząc że to zaprzyjaźnione dzioecko o testach mogę zapomnieć:baffled:
 
A co do skory naszych chlopakow to o jakich "specjalistycznych" kosmetykach myslisz?:confused:
M. in. o tym co wcześniej pisałam atopra : Aptekaekspresowa.pl

Aneta, siostra męża (przyszła Pani dermatolog) w ogóle kazała mi się tym specjalnie nie przejmować. Też uważa, że na testy stanowczo za wcześnie, zwłaszcza, że te zmiany nie przeszkadzają Maciusiowi.
 
Majandra właśnie w tym rzecz że Tuśce to wogóle w niczym nie przeszkadza:no: a u niej jest to widoczne przede wszystkim na policzkach nigdzie wiecej:baffled::no: a ludzie postronni nawet nwjbliższa rodzian myślą że to są rumioeńce albo że ona jest tak opalona:sorry2: czasem mam wrażenie że tylko ja na to zwracam uwagę tym bardziej że M twierdzi że szuklam sobie problemu:confused: dobra ja uciekam spać:tak: może przyśni mi się jakaś super nazwa dla Hrudzinkowego salonu:tak:;-):-) Miłej nocy kochane:-)
 
Prawdopodobnie od wrzesnia Stas pojdzie do zlobka - jutro sie okaze czy zwolnilo sie miejsce dla niego w zlobku publicznym ale jakby co jest zerezerwowane miejsce w prywatnym, bo babka dzwonila. Moja tesciowa zoobligowala sie go odbierac i czekac na mnie jak wroce z pracy wiec...jakos wszytsko sie fajnie uklada:-)
No i w sobote jedziemy na to wesele na mazury a w niedziele na festival Opener Hainekena na nasze ukochane Placebo:-):-):-)...bo przy nim bilo mi serce mocniej kilka lat temu:cool2::-p:-)...i Jemu tez
..wlasnie popijam winko, slucham nowej plyty i obmyslam nazwe...ale nic mnie nie satysfakcjonuje na 100%...kiedys zaplanowalam Florissima...ale jakos teraz nie dokonca mi sie poodba...:sorry2:
z jakimś nasiennym,czy ogrodnikiem mi się kojaży :-p faktycznie wszystko zaczyna się fajnie zazębiać, najwidoczniej warto było czekać i nie kombinować na siłe:tak:
 
reklama
Do góry