reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

A ja poszłam sprzątać i ogarnęłam kuchnię a reszta nadal straszy:szok: a ja zamiast walczyć dalej zrobiłam sobie pazury i znów tu jestem:zawstydzona/y: no bo przecież musza wyschnąć:-p burza krąży gdzieś wkoło bo grzmi ale u nas narazie tylko pokropiło;-) może znów nas ominie bo chciałam jeszcze skoczyć z małą chociaż po zakupy jak wstanie:-) co do czyszcenia uszu to u nas też patyczkiem bez żadnych spray itp i tak jak Donkat pisze tym dla dzieci:tak:
 
reklama
Hej

Ja nie mam dobrych wieści.......... Adaśko ma ciąg dalszy infekcji---------- niedoleczonego zapalenia oskrzeli od weekendu majowego......... na szczęście angina prawie wyleczona...........
dostalismy dalej antybioty i w poniedziałk znów do kontroli, jak ja lubię tą doktorową.......... bo jej mąz juz nie kazałby nam tak ciągle chodzić na kontrole.....
Zauważyłam, że znów zaczyna sie dziać z jego paluszkiem( tym operowany) i Lakarka lupkeła i tez stwierdziła, że to wygląda jakoś nie halo......... zarejestrowałam sie juz do chirurga na 16 lipca.......................

Jestem załaman ta sytuacją............. wybaczcie że rzadnej nie odpiszę
 
Donkat, Ty już robiłaś Julitce badania na alergię, prawda? Były już wyniki? :confused::sorry2: Czego używasz do pielęgnacji skóry? Ja dziś kupiłam do mycia ciała żel ATOPRA (do skóry atopowej i wrażliwej), mam nadzieję, że podziała.

Agulka, zastanawiałam się, czemu tak mało się odzywasz. I juz wiem, że zdołowana jesteś tymi choróbskami.:-( Dajesz coś dzieciaczkom na wzmocnienie?
 
Oj Agulka jakieś fatum nad Wami wisi:angry: A kyszzzz
pojechaliśmy do miasta i kurna przegapiłam aukcję przez to,ale zła jestem.
Po burzy nic chłodniej nie jest. Już padam na ryj, głowa mi pęka, chodzę wściekła i młodego chyba przywiążę do ławki i zostawię w piasku niech mi z oczu zejdzie. Wczoraj spał tylko 1,5 (12-13.30) po 17 zaczął się pokładać. Wsadziałm go do łóżeczka. Pić! Dostał w butelce kompotu z truskawek i poszłam wiśnie robić. Zrobiło się cichutko, zaglądam,a ten mały glajdus pół butelki wypluł do łóżeczka:wściekła/y: Taką zabawę sobie wymyślił. No nie wyrobiłam i w dupę dostał, oczywiście ku wielkiej jego rozpaczy. Chodzi bez pampersa i szcza gdzie popadnie. Chyba szczeniaka prędziej się nauczy niż moje dziecko:wściekła/y: A dzisiaj jak burza była wypierdaczył mi pół okna łącznie z ramą i bok od kaloryfera na zielono kredką. Nie myślcie,że mazgnął kilka kresek... poszedł na całego. Mam dość!!
 
ciagle zapominam spytac jak wyglada maz? Ferdka Kiepskiego ciag dalszy?:szok::-D:-D

nie, nie! wasy mial tylko przez miesiac, zapuszczone zeby wiarygodniej wygladac jako kanonier księcia Pepii na 200. rocznicy bitwy pod Raszynem :oo:

Jestem załaman ta sytuacją............. wybaczcie że rzadnej nie odpiszę

rozumiem bidulko, co czujesz, mozna sie podlamac. Trzymamy kciuki za Twoje maluszki.

Donkat, Ty już robiłaś Julitce badania na alergię, prawda? Były już wyniki? :confused::sorry2: Czego używasz do pielęgnacji skóry? Ja dziś kupiłam do mycia ciała żel ATOPRA (do skóry atopowej i wrażliwej), mam nadzieję, że podziała.

Przepraszam jesli moze nie doczytalam, ale to Macius ma jakies alergie, dokucza mu AZS? W zaszlym roku chodzilam ze Stasiem to dermatologa, bo go meczyly rozne zmiany skorne i polecala mi tą Atoprę.

Oj Agulka jakieś fatum nad Wami wisi:angry: A kyszzzz
pojechaliśmy do miasta i kurna przegapiłam aukcję przez to,ale zła jestem.
Po burzy nic chłodniej nie jest. Już padam na ryj, głowa mi pęka, chodzę wściekła i młodego chyba przywiążę do ławki i zostawię w piasku niech mi z oczu zejdzie. Wczoraj spał tylko 1,5 (12-13.30) po 17 zaczął się pokładać. Wsadziałm go do łóżeczka. Pić! Dostał w butelce kompotu z truskawek i poszłam wiśnie robić. Zrobiło się cichutko, zaglądam,a ten mały glajdus pół butelki wypluł do łóżeczka:wściekła/y: Taką zabawę sobie wymyślił. No nie wyrobiłam i w dupę dostał, oczywiście ku wielkiej jego rozpaczy. Chodzi bez pampersa i szcza gdzie popadnie. Chyba szczeniaka prędziej się nauczy niż moje dziecko:wściekła/y: A dzisiaj jak burza była wypierdaczył mi pół okna łącznie z ramą i bok od kaloryfera na zielono kredką. Nie myślcie,że mazgnął kilka kresek... poszedł na całego. Mam dość!!

jak ja to znam...
 
A ja dzis od rtana biegam, energi mam mnostwo sama nie wiem dlaczego jak wyzlismy rano tak wrocilismy po 15 na szybko bigos zrobilam, toalete dla gosci posprzatalam, moj wrocil na zakupy pojechalismy, wszystko wypakowalam, kanapki do pracy Lubemu zrobilam i teraz troche moge odsapnac.
Bylam tez w prywatnej szkole katolickiej zapisac mala dala mi formularz do wypelnienia, jutro musze go isc oddac i do apteki zaszlam popytac o plyn do uszek to powiedziala ze jest ale dla dzieci od 3 lat ze hani jeszcze za mala musze w innej popytac, a widze ze nie naklikalyscie za duzo pogoda piekna to wszyscy korzystaja
 
moje dziecie usypiajac w lozeczku narobilo w pieluche bombe, potem w swym zwyczaju - obnazylo sie i znalazło "ciasto" w pieluszce, no to sie pobawił... :oo:
 
Carioca, powala mnie Twój Stasiu :-D Dobrze, że Maciuś nie umie się rozebrać ;-)A swoją drogą, to zdolniacha ze Stasia ;-):tak:
Maciuś ma jakieś uczulenie, ale niestety nie możemy dojść na co :no::sorry2:
 
reklama
ach bym zapomniala wiecie co mi moj maz wczoraj powiedzial, ze ma przeczucie, ze jestem w ciazy:szok::szok::szok: on ma takie przeczucie hihi
i nie wiem czy mi sie udzielilo to jego myslenie, czy sobie przez to wkrecam ale od rana bola mnie piersi a na @ jakos za szybko mi sie wydaje
 
Do góry