reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam sie...boze co ja mialam za noc duchota niesamowita okna pootwierane, Hani w samej koszulce mimo to nie umiala spac budzila sie co chwile, jechala, pila, wiercila sie, jak to by bylo fajnie gdyby tak zdrowo poadalo bo nie ma czym u nas oddchac

DZIEWCZYNY powiedzcei mi jak wy czyscicie uszka dziecia, znacie moze jakas niemiecka nazwe spreyu dla malych dzieci
 
reklama
Witam sie...boze co ja mialam za noc duchota niesamowita okna pootwierane, Hani w samej koszulce mimo to nie umiala spac budzila sie co chwile, jechala, pila, wiercila sie, jak to by bylo fajnie gdyby tak zdrowo poadalo bo nie ma czym u nas oddchac

DZIEWCZYNY powiedzcei mi jak wy czyscicie uszka dziecia, znacie moze jakas niemiecka nazwe spreyu dla malych dzieci
w zasadzie to myję,a tak 1 na 2 tyg. patyczkiem. Mysisz pamiętać,że im częściej czyściusz uszy to tym więcej nachodzi woskowiny,bo to jest ochrona dla ucha,a nie brud. Jak powiesz w aptece,że chcesz coś do czyszczenia uszu to same dadzą Tobie. Są tabletki do rozpuszczana, płyny-krople..
 
Witam. ale sie nam wątek o wózkach zrobil :-p fajne te wozki teraz swoja droga...:tak: u nas tez tych chrabaszczy masa, ja sie ich panicznie boję, wogółe wszytskiego co lata, ale nasze koty je zajadają i polują na nie :baffled:
Klavell to nasze pociechy chyba sie dogadaly bo moja tez nie chciala spac, taka duchota ze nie wiem, okno otwarte i nie mozna bylo spac...
Mój dziadek dziś ma operacje przepukliny, wlasnie moi rodzice go zawieźli, płakał biedaczek, kurcze, boi sie, żal mi go strasznie....:-( ale chyba bedzie dobrze, chiciaz w wieku 80 lat to nigdy nie nie wiadomo...
 
podziwiam, ze potrafisz sama. ja nigdy nie lubilam tego typu dokumentow:no:



aa koty sie boja?:szok:czy chca zlapac?

Koty? zjesc!:szok::-D:baffled:

A co do bizneplanu mialam przeszkolenie rok temu na kursie przedsiebiorczosci poza tym... kochany internet:-)...ale tez nie lubie tego robic - czysta abstrakcja:baffled:

DZIEWCZYNY powiedzcei mi jak wy czyscicie uszka dziecia, znacie moze jakas niemiecka nazwe spreyu dla malych dzieci
Stas mial zalecenia od pediatry stosowania specjalnego spray'u gdyz jego uszka produkuja duzo woskowiny. Ten spary to Vaxol - angielski, wiec i moze jest i w Niemczech.


Dziekuje za kciukaski kochane Babonki:-):tak: bo dzis bylo super w PUP. Przemila pani doradca byla pod wrazeniem profesjonalnie przygotowanego biznes planu, moich kwalifikacji czyli dyplomow i w ogole sensownie bylo! Teraz tylko czekam miesiac na odpowiedz czy dostane kaske:cool2:
A nazwy wciaz nie mam. W biznes planie napisalam Uslugi Kosmetyczne a nazwa bedzie potrzebna jak bede zakladac dzialalnosc gosp. Czyli gdzies za miesiac.:-)
 
Mąz obciął Stasia maszynką do włosów... wygląda jak mały recydywista :-D Ale ciągle miał mokre włoski od potu, będzie mu wygodniej. U nas bardzo duszno.
 
Witam i ja:-) u nas też upałów ciąg dalszy;-) tyle że ja odmiennie od większości to się z tego bardzo cieszę:tak: chociaż najgorsze jest to że wokół z tych upałów ciągle przechodzą burze i wczoraj znó zalało Międzylesie:wściekła/y: młoda już śpi co u niej ostatnio żadko się zdaża przed 13:szok: a ja zamiast sprzątać przylazłam tutaj:zawstydzona/y: na szczęście obiad mam więc chociaż to odpada;-)
Klavell co do bigosu to ja robię tak: obgotowuję kiszoną kapuche i osobno duszę słodką. Na patelni smażę żeberka (możesz śmiało zastąpić wołowiną:tak:) i jeszce kiełbaskę. Jak kiszona zmięknie dokładam ją do słodkiej i łączę z żeberkami i kiełbaską:tak: po jakieś godzinie wyciągam żeberka i je obieram prosto do bigosu. Potem dodaje przyprawę do bigosu i duszę jeszcze z godzinę na koniec dodaję przecier pomidorowy i gotowe:tak: jak mam to jeszce dzien wcześniej moczę suszone grzyby potem je obgotowuję i dodaję w trakcie gotowania do bigosu:tak:
 
tyle mam roboty a jakas niezorganizowana jestem:baffled: laze, laze i sama nie wiem co robic:baffled:
lodowka sie odmraza:-)

DZIEWCZYNY powiedzcei mi jak wy czyscicie uszka dziecia, znacie moze jakas niemiecka nazwe spreyu dla malych dzieci

ja czyszcze co jakis czas patyczkiem. czasem jak widze, ze odpadla sucha woskowinka to wyciagam paznokciem

Mój dziadek dziś ma operacje przepukliny, wlasnie moi rodzice go zawieźli, płakał biedaczek, kurcze, boi sie, żal mi go strasznie....:-( ale chyba bedzie dobrze, chiciaz w wieku 80 lat to nigdy nie nie wiadomo...

oby poszlo jak najlepiej:-)

no justyna ja robie tak jak ty ale slyszalam ze patyczkiem sie nie powinno czyscic :sorry2:

takim patyczkiem dla doroslych NIE, ale sa te specjalne dla dzieci z grubsza czescie przy patyczku i wtedy nie wsadzi sie za gleboko do uszka

A nazwy wciaz nie mam. W biznes planie napisalam Uslugi Kosmetyczne a nazwa bedzie potrzebna jak bede zakladac dzialalnosc gosp. Czyli gdzies za miesiac.:-)

Piękno to Ty
Kraina piękna (
nie wiem, czy juz to nie padlo)

Mąz obciął Stasia maszynką do włosów... wygląda jak mały recydywista :-D Ale ciągle miał mokre włoski od potu, będzie mu wygodniej. U nas bardzo duszno.

teraz ze Stasia jest facet cala gębą:-D:-D

ciagle zapominam spytac jak wyglada maz? Ferdka Kiepskiego ciag dalszy?:szok::-D:-D

młoda już śpi co u niej ostatnio żadko się zdaża przed 13:szok: a ja zamiast sprzątać przylazłam tutaj:zawstydzona/y: na szczęście obiad mam więc chociaż to odpada;-)

Julitka wlasnie powinna spac, ale nie ma zamiaru. a ja wlasnie tez zamaist cos robic, to...
 
reklama
Piękno to Ty
Kraina piękna (nie wiem, czy juz to nie padlo)
Odpada...jak dla mnie ciut pretensjonalnie ale dzieki za pomysl:tak::-)

Dzis sobie robie wolne od biznesu. Koty zjadly mi pol obiadu ktory sie rozmrazal wiec Staskowi dam sloik:zawstydzona/y::baffled: z kalafiorem a sama zjem kalafior i to co zostalo po obiedzie:wściekła/y::baffled::dry:
No i ide po te nieszczesne sandalki dla mlodego.
Przyszla posciel - piekna!...a i kurier niczego sobie:-p:cool2:...

..u nas tez burza. Stas stoi prz oknie caly podniecony i rozentuzjazmowany ekstremalnymi zjawiskami:szok::-D
 
Do góry