reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
lekarka jeszcze nic nie powiedziala bo nie ma jeszcze postawionej diagnozy..
mysle ze w poniedzialek po badaniu dowiemy sie duzo wiecej...

czytalam na necie i te krople faktycznie powoduja nadwrazliwosc na slonce i ten stan moze utrzymywac sie do 10 dni od podawania wiec kicha :baffled:
 
Klavell - zobacz taki co Anetasa podawala by mnie intresowal TANDEM HAUCK, POMPOWANE KÓŁKA, PRZÓD SKRĘTNE (672508221) - Aukcje internetowe Allegro
bo jest lekki i ma pompowane kolka.

Asiek - jak bedziesz w poniedzialek u okulisty to zapytasz sie jak postepowac z julia na urlopie. Przeciez sloneczko jest niezaleznie od tego czy wyjedziecie na urlop czy nie, tylko rozumiem ze na wakacjach sie wiecej na dworzu przebywa. Wydaje mi sie ze dobre okularki z filtrem UV rozwiazalyby problem.
 
Tu znalzlam u nas na ebay fajne
!BUl!bdgBWk~$(KGrHgoH-C8EjlLl3wEGBKOPPVTGcQ~~_1.JPG

a406_1.JPG

1280_3339623564343364.jpg

Pic1.jpg

s.gif

A TU MASZ HAUCK na stronie swojej maja tylko dwa dla rodzenstwa wozki
hauck : Untertyp
roadsterduosl.jpg

s.gif

d-01-500057a.jpg
179 euro
 
Ostatnia edycja:
znalazlam jeszcze jeden fajny i bardzo tni za 169 euro nowy szok z hauck na ebay za 300 jest
for-two_69-brown_hauck.jpg

ale teraz tak patrze to chyba nie jest wozek dla niemowlaka bo nie ma gdzie gondolki wlozyc :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja bym natomiast prosila o jakis prosty przepis na bigos bo chce zrobic pierwszy raz szukam po necie ale tam to bigosy po 7 dni robia a ja chce taki wiecie godzinie dwie i gotowe :-)
No i taki co by wieprzowiny nie uzywac a czyms zastapic, mozna wolowym?
 
Do góry