reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Ale jestem durna siedzę się tu i martwię a sama mam do niej numer:zawstydzona/y: już wysyłam sms-ka:tak:
Już mam odpowiedź wszystko ok i ich akurat ominęło:tak:
 
Ostatnia edycja:
No witam :-):tak: Tak jak pisałam Anecie u nas ok. Burza przeszła koło nosa, ale Wawa częściowo zalana :szok:

Carioca, ja bym nie brała pod uwagę Graco, tak jak pisała Justyna, nie jest dość stabilny. Ja mam Graco (pojedynczy oczywiście) i jak dla jednego dziecka jest ok, ale dla dwójki to już mi się nie widzi. Myślę, że ciężko by Ci się go prowadziło i na pewno ciężko na krawężniki wchodziło. Trzeba doliczyć wagę dzieci, a to już razem nie będzie mało. Moim zdaniem super jest ten co Klavell zaproponowała.
 
Ostatnia edycja:
No witam :-):tak: Tak jak pisałam Anecie u nas ok. Burza przeszła koło nosa, ale Wawa częściowo zalana :szok:

Carioca, ja bym nie brała pod uwagę Graco, tak jak pisała Justyna, nie jest dość stabilny. Ja mam Graco (pojedynczy oczywiście) i jak dla jednego dziecka jest ok, ale dla dwójki to już mi się nie widzi. Myślę, że ciężko by Ci się go prowadziło i na pewno ciężko na krawężniki wchodziło.
Trzeba doliczyć wagę dzieci, a to już razem nie będzie mało. Moim zdaniem super jest ten co Klavell zaproponowała.

Słyszałam rózne opinie na temat Graco, slyszalam ze czasto cos sie z kółkami dzieje, dlatego tez kusza mnie te mniej "wyględne" typu Kees (bardzo dobra opinie ma w necie) i Chicco (lubię tą firmę). Mają włąśnie takie porzadniejsze kółka.
Wagę dzieci trzeba brać pod uwagę, dlatego ten Graco Duoglider mocno do mnie przemawia, bo wazy tyle co zwykły wózek. Klavell dała link do siedzonek doczepianych do wózkow glebowich, a wiec nalezaloby kupic i wozek gleboki i te dostawke, co mi sie nie oplaca.

Carioca ja mam jeszcze jedno pytanie ty konieznie chcesz kupic nowy wozek, a moze jakis na püoczatek uzywany blizniaczy co by i stasiu pojezdzil i mala do momoentu az siedziec nie siedzie, zaoszczedzic na wozku glebokim a potem kupic jakas dobra spacerowke, bo Stasiek i tak za niedlugo z wozka wyrosnie w koncu duzy kawaler z niego i o wlasnych nozkach sobie poradzi :-)
Tu wklejam kilka propozycji uzywanych wozkow
moze nie sa to jakis super wozki ale na te kilka miesiecy napewno b sie nadawly

SPACERÓWKA DLA BLIŻNIAKÓW (673746519) - Aukcje internetowe Allegro

to jest fajna firma, choć ten model jest juz mocno przestarzaly.

WÓZEK BLA BLIŹNIĄT MIKADO GŁĘBOKO-SPACEROWY (673400979) - Aukcje internetowe Allegro

typu "side by side" odpada - nie wjadę w drzwi do domu, z tego co czytalam jest dobry dla blizniakow, bo rodzenstwo z 10 kg roznica wagi nierownomiernie obciaza wozek i sa problemy z kółkami itp.

FENOMENALNY wózek alternatywa Sit'nStand (675573790) - Aukcje internetowe Allegro

Sit'nStand tez odpada, bo nie ma opcji dla noworodka.

HERQULES Twin raptor spin (672191556) - Aukcje internetowe Allegro

Side by side :no:

Peg Perego Duette Toffee (673867716) - Aukcje internetowe Allegro

Dosc niekorzystne opnie o nim w interenecie chodza, choc to taka dobra firma. Ponoc nieporęczny i ciezki.

WÓZEK BLIŹNIACZY PROMEX SUPER CENA!! STAN BDB!! (671098344) - Aukcje internetowe Allegro

side by side - nie

Wózek dla bliżniąt (667595544) - Aukcje internetowe Allegro

GRACO QUATTRO DUO !!!! OKAZJA !!! (672226238) - Aukcje internetowe Allegro

to Graco, biorę pod uwagę uzywane rowniez :tak:.


Wózek Graco Stadium Duo (665621046) - Aukcje internetowe Allegro

ten tez mi sie podoba :tak:

WÓZEK BLIŻNIACZY TWIN TWO JANE TANIO! TARNÓW (673368157) - Aukcje internetowe Allegro

ten tez fajny :tak:

..:: Spacerówka Bliźniacza Katowice ::.. (674441356) - Aukcje internetowe Allegro

to Graco Studium, fajny i lekki :tak:

ten jest nawet fajny
USA super lekki wózek dla bliźniąt/rok po roku (674654917) - Aukcje internetowe Allegro

fajny :tak:
 
dziewczyny czy ktoras z was podawala dziecku krople do oczy a konkretnie atropine??
ja mam dawac przez 5 dni 2 razy dziennie i nie wiem jak sobie poradze:-:)-:)-(
 
Asiu ja podawałam i nie ukrywam że był koszmar:baffled: ale Tuśka była dużo młodsza więc może teraz nie będzie tak źle:sorry2: u nas to było prawie przemocą:-:)szok: M ją trzymał a ja zakrapiałam:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry