reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

No to jestescie ...czy Was nie ma?:-p:baffled::cool2:
Umowa przedwstepna z dzierzawca w toku, od wrzesnia mam/y ruszyc!!!!!!!:-):-):-):-)
W zwiazku z powyzszym napilabym sie szmpanka ale Staska nie zostawie samego, nawet spiacego...idac ot tak sobie po alk - normalnie patologia:szok::baffled:...ale mam taiego smaka:-)
Nuska - wybacz:zawstydzona/y:...staram sie od deski do deski czytac...ale zawsze cos mi umknie...mam czasem takie stany zawieszenia, szczegolnie w trudnych chwilach..:baffled:.
A WRC to chyba cos samochodowego...chyba cos takiego kiedys w Sopocie bylo...no to super! Twoj maz startuje?....Ty jutro pracujesz?:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nuska - wybacz:zawstydzona/y:...staram sie od deski do deski czytac...ale zawsze cos mi umknie...mam czasem takie stany zawieszenia, szczegolnie w rudnych chwilach..:baffled:.
A WRC to chyba cos samochodowego...chyba cos takiego kiedys w Sopocie bylo...no to super! Twoj maz startuje?....Ty jutro pracujesz?:-)

Tak oczywiście :-D:-D:-D wystartuje rano i będzie biegał od jednego do drugiego OS-u żeby coś zobaczyć kiedyś biegałam z nimi a teraz jest Igorek i będziemy się byczyć w hotelu:sorry2:
A ja jutro jeszcze idę do pracy

A szampana możesz polać ja chętnie :-):-)
 
Justyna to robiłaś na te jasne czerwone pasemka????? Foto plissss.
na tych co miałam na całośc nałożyłam superjasny blond beżowy,czy jakoś tak z Garniera

no to jestem i ja...u mnie ferwor w zwiazku z gabinetem, mam nadzieje ze wypali. Oferty ida wirtulanie i fizycznie:-) ale juz moge ocenic jaka firma ma mnie w nosie (mnie czyli noweg klienta) a ktore sa bardzo rzetelne i dzialaja blyskawicznie i profesjonalnie.
Dzis bede dzwonic i podpisywac umowe przedwstepna. W koncu radosc nastala. Oby wypalilo:tak::-)
nooo to zaczyna się dziać:-)
straciłam dzisiaj sporo kasy i kurna nie wie na co:-( S mnie zapierdoli:shocked2:
 
Hejka

Hrudzia gratuluję serdecznie.......... musi sie udać.
Nuska, Hrudzia a Wy co szyframi walicie, o czym Wy kurka mówicie........"klasyfikacja mistrzostw świata WRC i 66 rajd Polski" proszę przetłumaczyć bo ja nie teges:no:
 
witam wszystkich cieplutko!
oczywiscie nie nadrabiam- nie ma szans. jak zwykle zreszta.
tak po krotce co u mnie? biegam, zalatwiam, przeprowadzam rozmowy kwalifikacyjne, szkole sie z zakresu montazu, negocjuje ceny itp.
no i tyle.
piotrus coraz wiecej mowi, choc glownie posluguje sie pierwszymi sylabami i czasem sie zlosci bo nie wiem ze "mi" to mis a nie miotla albo, ze "bu" to buda a nie buty.
jutro idziemy do ortopedy bo mimo, ze pediatra problemu nie widzi mnie ciagle sie wydaje, ze maly zle stawia nozki. pewnie dostane ochrzan za to, ze dopiero teraz przyszlam. zobaczymy.
trzymajcie sie cieplutko ja lece dokonczyc stronke www. :-)
 
Hejka

Hrudzia gratuluję serdecznie.......... musi sie udać.
Nuska, Hrudzia a Wy co szyframi walicie, o czym Wy kurka mówicie........"klasyfikacja mistrzostw świata WRC i 66 rajd Polski" proszę przetłumaczyć bo ja nie teges:no:

:-D:-D:-D
chciałaś to masz "Ostatni weekend czerwca tego roku będzie jedną z najważniejszych dat w kalendarzu nie tylko dla miłośników sportów motorowych w Polsce. To właśnie wtedy na malowniczych trasach wokół Mikołajek pojawi się cała światowa czołówka, aby rywalizować o zwycięstwo i punkty do klasyfikacji Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. 66. "
 
witam wszystkich cieplutko!
oczywiscie nie nadrabiam- nie ma szans. jak zwykle zreszta.
tak po krotce co u mnie? biegam, zalatwiam, przeprowadzam rozmowy kwalifikacyjne, szkole sie z zakresu montazu, negocjuje ceny itp.
no i tyle.
piotrus coraz wiecej mowi, choc glownie posluguje sie pierwszymi sylabami i czasem sie zlosci bo nie wiem ze "mi" to mis a nie miotla albo, ze "bu" to buda a nie buty.
jutro idziemy do ortopedy bo mimo, ze pediatra problemu nie widzi mnie ciagle sie wydaje, ze maly zle stawia nozki. pewnie dostane ochrzan za to, ze dopiero teraz przyszlam. zobaczymy.
trzymajcie sie cieplutko ja lece dokonczyc stronke www. :-)
No to prawdziwa biznes woman. Rozmowy kwalifikacyje czyli zatrudniacie pracownikow? No,no - biznes pelna para.:-):tak:
Moze i ja dolecze niebawem do bizneswoman:-p...choc stronki www nie bede budowac bo jakas podstwowo juz jest. A umowa jest taka ze nie bardzo mam prawo do indywidulanych (poza calym salonem) akcji promocyjnych. Ale dam rade:-)

Aha - skladam najlepsze zyczenia dla "ojcow naszych dzieci" bo to w koncu dzis ICH swieto!!!!!!
Swojemu Stas "wyslal" smska...a ja tacie kupilam dzis maske na dlonie i taki milutki pumeks - bo ma zrabane te swoje "zlote raczki" robota bidulek.

Ok, ide farbowac wlosy...ale na nudny perlowy blond a nie takie pasemka jak Nuska czy Justyna wyczyniacie:-D:cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry