reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Adaś śpi a Maja czyta. Ja czekając na kumpelę bawię się w projektanta............ łazienek i kuchni......... juz mniej więcej wiem jakie chcę by były........

Justyna to robiłaś na te jasne czerwone pasemka????? Foto plissss.
 
reklama
jak dziś lepiej już :confused:

no ostatnio jakoś dziwnie pusto tu się zrobiło:baffled:Donkat na wakacjach ale gdzie reszta Anetasa,Agulka,Kasia,Gagulec,Majandra, i pozostałe dziewczyny gdzie się podziewacie:sorry2:
Ja też staram się Was podczytywać regularnie, ale właśnie gorzej z pisaniem- nic sensownego i mądrego nie ciśnie sie na klawiaturę:zawstydzona/y:

Cześć Wam.

U nas.:-:)-:)-:)-(.............. Maja dziś zwymiotowała w nocy flegmą, Adaś bez gorączki ale z chrypką i małym katarem.
Za oknem pieknie a zarazem paskudnie......... wiatr łby urywa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, właśnie pierdyknęły drzwi w szklarni......:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ta pogoda w tym roku, jest totalnie do dupy- wczoraj nawet rozglądałam sie za nowym bikini, ale stwierdziłam ,ze i tak pogody nie będzie wiec mi nie potrzebne
Agulka coś Was te choróbska nie odpuszczają.:shocked2::-(


GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif
 
Jestem i ja :tak: u nas szaro buru i ponuro wiatr wieje jak cholera i ciągle pada:wściekła/y: ranow pojechałyśmy z Tuśką do pobliskiego sklepu na zakupy samochodem bo strach się ruszyć od domu nawet na 100m bo co chwilę leje:wściekła/y: i dobrze zrobiłyśmy bo jak wyszłyśmy z zakupami już kropiło a zanim dojechałyśmy do domu to już lało:wściekła/y: poza tym mam doła z tą Tuśki wysypką:baffled: paskudnie to wygląda, swędzi ją i praktycznie wcale nie schodzi:wściekła/y: ale dam jescze kilka dni jak nie będzie poprawy to pójdziemy do dermatologa:tak:
 
Nuśka jak Igorek się dziś czuje?

Kiepsko bo ma goraczke a ja nie wiem od czego bo poza goraczka żadnych innych objawow tylka ta cholerna temp. Dzisiaj na wieczór zamówiłam wizyte domową bo w czwartek raniutko mamy wyjazd i musze wiedziec co to :-(trzymajcie kciuki zeby nic groźnego i oby szybko sobie poszło

Monia prezent dla bratowej kupiony???

ANETASA ta wysypka to faktycznie cos długo sie utrzymuje moze to jednak nie ta maśc a co innego no tak tylko co???? Kurcze cięzkie to zycie rodzica:sorry2:

Agulka zdrówka dla maluszków i "słoneczka" w zwiazku zycze niech te "burze" juz Was opuszczą

Justyna czekamy na fotki :-)

Majandra a pisz co myslisz bynajmniej mi możesz ja tam sie nie obrażę jakos to zniosę;-) no może przez jakiś czas będę chodziła tak:cool2:

Ja za 15 minut kończę pracę a siedzę juz tu jak na igłach bo myślę co z małym dzisiaj od rana dopiero teraz pojawiła się gorączka nie duża 37,5 ale jednak jest:-(
 
Witam się i ja wkońcu :sorry2:
jakoś nie ma weny na pisanie, a poza tym czasu brak :zawstydzona/y: ciągle jest coś do zrobienia, może jak K pójdzie do pracy, bo treraz urlop to cos wiecej naskrobie ;-) szkoda że u Waszych szkrabów jakieś choróbka się plączą cały czas, dużo zdrówka życzę dla maluszków oraz cierpliwości dla Mam :tak:
Wiki ma problem teraz gdzie spać bo jej się myli, nie jesteśmy już tam u teścia i teraqz wieczorem raz "baba dziadzia" a potem "mama tata" u tak biega od pokoju do pokoju :-D
Ja kupiłam mojemu tacie dziś krem na zmarszczki z Loreala Men expert czy jakoś tak :-p i witaminy, ale się nie obraził, a nawet się cieszzył, powiedział ze bedzie mlodszy :-D
 
Dobra zmykam, postaram się wpadać w miarę możliwości :tak:
Majandra nie przejmuj się innymi, n apewno nie chciały Cię dziewczyny urazić, a jak ktoś już to kiedyś napisał każdy mówi na forum to co myśli :happy2:
 
no to jestem i ja...u mnie ferwor w zwiazku z gabinetem, mam nadzieje ze wypali. Oferty ida wirtulanie i fizycznie:-) ale juz moge ocenic jaka firma ma mnie w nosie (mnie czyli noweg klienta) a ktore sa bardzo rzetelne i dzialaja blyskawicznie i profesjonalnie.
Dzis bede dzwonic i podpisywac umowe przedwstepna. W koncu radosc nastala. Oby wypalilo:tak::-)
Nuska - a gdzie wy sie wybieracie?
Monia - milo ze pytasz...ale z J ta sama lipa...choc nie ukrywam ze chlopak wyciaga reke...
Agulka - przykro mi z powodu dzieciaczkow - sloneczka zycze i poprawy!
Asiek - usmiechnij sie:tak::-)
Majandra - ty tez sie usmiechnij i nie fohuj ;-):-p:-)Czyzby twoj post mnie dotyczyl?.... Dobieranie slow i dyplomacja czasem sie przydaje:sorry2:...bo gdybym "TO" inaczej nazwala nie byloby kwasu:zawstydzona/y: wiec - zgoda?:-):happy2::cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nuska - a gdzie wy sie wybieracie?

A widać kto uważnie czyta:-p;-):-D:-D:-D do Mikołajek jest klasyfikacja mistrzostw świata WRC i 66 rajd Polski mówi Ci to coś ;-)


A Igor niestety dostał antybiotyk ma chore gardło i dlatego ta gorączka :-:)-( niestety ale jak mus to mus . Ale mam pozwolenie że może troszkę pohasać w basenie :-)
 
Do góry