reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Asiek ja mam do Kołobrzegu 120km
Agulka to może wpadniesz na spotkanko do Kołobrzegu?;-):tak::cool2:
idę uspac mojego marudę bo ostatnio cos mu się poprzestawiało i nie uśnie sam w łóżeczku w dzień D nauczył go że trzeba z nim leżec na łóżku i dopiero jak uśnie przenieśc do łóżeczka:growl:
 
reklama
Agula czy jest szansa ze nasz odwiedzisz???

boze jaka jestem beznadziejna tylko cos zaczynam robic to i tak zaraz zerkam tu czy cos nowego napisałyście:dry: umyłam okna i bach na kompa, pomyłam naczynia i zów na kompa... gdybym tu nie zagladałam to juz bym dawno wszystko zrobiła a tak syf w chacie , obiad nie zrobiony:crazy:
 
Agulka to może wpadniesz na spotkanko do Kołobrzegu?;-):tak::cool2:

niestety:sorry2: ponieważ we wtorek jedziemy do Koszalina na te spotkanie z doradcą finansowym, więc nie będziemy jeździć co dwa dni prawie w to samo miejsce...... jakbym w totka wygrała do tego czasu to oczywiście sie zjawię:tak::tak::tak: bo to głownie o kasę chodzi:-(
 
Agula ja bede w Kołobrzegu od 7 lipca więc jak bedziecie gdzies w poblizu to wpadaj:tak:

Anetasa dzieki za namiary tylko ja potrzebuje jeszcze twoj adres bo bede robic przelew z banku BZ WBK i tam trzeba wszystkie dane podac:sorry2:
 
Agula czy jest szansa ze nasz odwiedzisz???

boze jaka jestem beznadziejna tylko cos zaczynam robic to i tak zaraz zerkam tu czy cos nowego napisałyście:dry: umyłam okna i bach na kompa, pomyłam naczynia i zów na kompa... gdybym tu nie zagladałam to juz bym dawno wszystko zrobiła a tak syf w chacie , obiad nie zrobiony:crazy:
ja mam tak samo:wściekła/y::zawstydzona/y:
niestety:sorry2: ponieważ we wtorek jedziemy do Koszalina na te spotkanie z doradcą finansowym, więc nie będziemy jeździć co dwa dni prawie w to samo miejsce...... jakbym w totka wygrała do tego czasu to oczywiście sie zjawię:tak::tak::tak: bo to głownie o kasę chodzi:-(
szkoda:-(a już miałam nadzieję że będzie nas więcej...
 
reklama
100000... a co za taaakie pieniądze można kupić? Mieszkanie? Ja nawet nie wiem:zawstydzona/y:
zrobić centralne, podłogi, ocieplic dom, kuchnię pod zabudowę i sprzet, meble do nie wszystkich pokoi oczywiście, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.kafelki, panele, no i Tv, ............................... oczywiście to wszystko z nie najawyzszej półki:sorry2:
 
Do góry