reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

no, wkoncu poplacilam rachunki. odkad zmienilismy bank, to jakos nie lubie tego robic, bo do tamtego systemu bylam bardzij przyzwyczajona:zawstydzona/y:

oddam psa w niekoniecznie dobre rece:rofl2::cool2:wykonczy mnie ta Psotka:crazy: co mnie podkusilo, zeby ja tak nazwac? idealnie pasuje do imienia:crazy:ciagle cos broi. kopie w kwiatkach, wygrzebuje ziemie z doniczek, obgryza kwiatki, robi doly w trawniku, gryzie Julitki zabwaki:crazy:moglabym jeszczew yliczac i wyliczac...a ponadto to musz sprzatac po nije codziennie trawnik, bo jest uslany kupami:rofl2: kiedy ona dorosnie i zmadrzeje:sorry:

Aneta, jutro macie rocznice slubu? jakies plany?

Agulka, jak tam Adas z anemia? jak dlugo mial brac zelazo?
 
reklama
Aneta, jutro macie rocznice slubu? jakies plany?

:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Boże Donkat dziękuję:zawstydzona/y: zapomniałam kompletnie a w związku z tym żadnych planów :zawstydzona/y:ale cóż my możemy zaplanować jak i tak małej nie ma z kim zostawić:no: było kilka chętnych do takiej dorywczej opieki nad małą ale jakoś nie wzbudza mojego zaufania osiemnastolatka z kolczykiem w nosie która chce sobie dorobić a żadnej sensownej nie trafiłam:no:
 
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Boże Donkat dziękuję:zawstydzona/y: zapomniałam kompletnie a w związku z tym żadnych planów :zawstydzona/y:ale cóż my możemy zaplanować jak i tak małej nie ma z kim zostawić:no: było kilka chętnych do takiej dorywczej opieki nad małą ale jakoś nie wzbudza mojego zaufania osiemnastolatka z kolczykiem w nosie która chce sobie dorobić a żadnej sensownej nie trafiłam:no:

ja nie moge! czy tylko ja zawsze przywiazuje duza wage do dat urodzin, imienin, rocznic? dla mnie kazda rocznica to wazny dzien.
 
ja nie moge! czy tylko ja zawsze przywiazuje duza wage do dat urodzin, imienin, rocznic? dla mnie kazda rocznica to wazny dzien.
Ja wychodzę z innego założenia. Dla mnie każdy dzień to święto. Najbardziej nie lubię świąt typu dzień matki czy dzień dziecka, bo dlaczego tylko w tym dniu mam wyjątkowo traktować innych. Dla mnie dzień dziecka jest codziennie. Tak samo codziennie cieszę się, że wyszłam za mojego J i mówię mu to codziennie. Nie potrzebym mi do tego konkretny dzień. Rozumiesz co mam na myśli?
 
Jeszcze tydzień temu pamiętałam :zawstydzona/y: też przywiązuje wagę do tego typu okazji ale ostatnio ten remont i ciagły syf i ciągle jeszcze coś do zrobienia wybija mnie z rytmu:zawstydzona/y: wiem wiem teraz się tłumaczę ale cóż dzięki Tobie jeszcze nie wszystko zmarnowane i coś mogę jeszcze wymyśleć;-)
 
kurcze to ciekawe dlaczego mi nie chce chodzic:wściekła/y:a tak się napaliłam żeby posłuchac tej piosenki:zawstydzona/y:fajna wogóle jest?
 
reklama
Do góry