reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
My bylismy wczoraj na usg i nasz synek jest już ustawiony główka w dół. Teraz juz w ogóle nie kopie tylko sie przeciaga i prostuje te swoje maleńkie nóżki i rączki. Wtedy z boku wystaje mi taka malutka piłeczka (chyba pietka) :-). Mam nadzieję, że nie zrobi mi juz psikusa i nie obróci się, chociaz kto to wie. Lekarka, która robiła mi usg powiedziała, że czasami dziecko obraca sie w ostatnim tygodniu i jak mama przychodzi na umówioną cc to sie nagle okazuje, że będzie rodzic naturalnie
Teraz chodze do lekarza co 2 tygodnie no i juz zaczynam robić wszystkie badania potrzebne do porodu.

Na wyjście ze szpitala wezme chyba pajacyk, czapeczkę i ew. jakis sweterek i spodenki. Nie mam pojęcia jak sie ubiera dzieciaczki w ich pierwszych dniach. W sumie mąż zawsze może cos dowieźć jeśli sie okarze, że jest chłodno. No i pewnie jeszcze przywiezie kocyk do nosidełka.

A my dzisiaj bylismy na aqua aerobiku dla kobiet w ciąży. wymęczyłam sie okrutnie i jak tylko przyszłam do domu to musiałam sie przespać. Mam ambitny plan chodzic co tydzień i jeszcze na jakis basen dodatkowo. Jednak lepiej sie czuję jak sie ruszam.

Dzisiaj w końcu przyszło nam łóżeczko takze cały wieczor spędzilismy na jego składaniu i przymierzeniu pościeli :) Jutro będę latac za komodą, musze jeszcze kupic farbę i cos ładnego zrobic w pokoiku. Juz sam widok łóżeczka strasznie mi się podoba i mogłabym tak na nie patrzec bez końca. Oj, chyba chciałabym urodzic na początku września a nie czekac do tego 19. Juz mi sie teskni za tym maluszkiem :-)
 
oj Aneczko to uważaj na siebie, oszczędzaj się bardzo, poleguj sobie. Ja Kaprogest miałam na początku 2 trymestru kiedy byłam w szpitalu, ja brałam raz na 7 dni.

Xeone - jakie badania zlecil Ci lekarz przed porodem?
 
:baffled::baffled: Wiem ze to glupie tym bardziej z ust przyszlej rodzacej ale cholernie boje sie zastrzykow..ledwo co krew oddaje:-( Juz przetrzepalam internet i podobno dupcia boli od tego kaprogestu strasznie...oj bedzie jutro bal :sorry2: majandra czyli ten fenoterol ma zalagadzac jakies skutki isoptinu.??.czy dobrze rozumiem:eek:
 
majandra czyli ten fenoterol ma zalagadzac jakies skutki isoptinu.??.czy dobrze rozumiem:eek:

Na odwrot: isoptin spowalnia akcje serca, a skutkiem ubocznym fenoterolu jest przyspieszona akcja serca,ale isoptin bierze sie przed fenoterolem,bo wolniej sie uwalnia w krwiobiegu. Fenoterol jest na skurcze.
 
reklama
:baffled::baffled: Cholera...jeszcze jedno:angry: Na ulotce tego Fenoterolu pisze ze nie mozna go stosowac razem ze srodkami zawierajacymi wapn i witamine d a przeciez w elevicie ktory biore od poczatku ciazy jest caly zestaw witamin:eek: Odstawic go na ten okres czy co???
 
Do góry