reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
teraz jak juz napisalam, ja spragniona jestem netu, a P snu, bo wykonczony praca a jutro tez idzie:zawstydzona/y:
to tak jak ja i J, ja na necie a on odsypia wczorajszo-dzisiejszy prezent;-);-);-) , dziś cały dzień na budowie i jutro to samo, w niedzielę jeszcze goście a w poniedziałek wyrusza na Śląsk:eek:

Własnie się obudzł, ubrał i na drugi boczek palula.

A ja szukam kuchni na wymiar
 
S miał jechać jutro rano do Francji,ale jedzie dopiero w niedzielę o 17.A już planowałam do rodziców jechać sobie:eek: No dobra przeżyję jakoś. Upiekłam dzisija chruściki. Tak mnie naszło o 19.
No nie posiedzę z Wami,bo S zaraz wygoni mnie żeby grać w 1000 albo będzie mnie nagabywał.
Na TVN zaczyna się dobry film.
 
S miał jechać jutro rano do Francji,ale jedzie dopiero w niedzielę o 17.A już planowałam do rodziców jechać sobie:eek: No dobra przeżyję jakoś. Upiekłam dzisija chruściki. Tak mnie naszło o 19.
No nie posiedzę z Wami,bo S zaraz wygoni mnie żeby grać w 1000 albo będzie mnie nagabywał.
Na TVN zaczyna się dobry film.

nie dosc, ze kusisz faworkami, to jeszcze mowisz ze nie posiedzisz,a dodatkowow zachwalasz jakis film i wszystkie uciekna:-D:baffled::rofl2:
 
S miał jechać jutro rano do Francji,ale jedzie dopiero w niedzielę o 17.A już planowałam do rodziców jechać sobie:eek: No dobra przeżyję jakoś. Upiekłam dzisija chruściki. Tak mnie naszło o 19.
No nie posiedzę z Wami,bo S zaraz wygoni mnie żeby grać w 1000 albo będzie mnie nagabywał.
Na TVN zaczyna się dobry film.
Justyna czyżby aktor fajny? :sorry:Czy film?
 
reklama
ja jestem grzeczna dziewczynka i jadlam ok.20;-):-)

Julitka do truskawek musiala sie przekonac, a czersnie do razu polubila i by zjadla kazda ilosc
 
Do góry