reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Czy któras tu dzis będzie?????????????????///

Moje dzieci dzis dostały od mojej mamy obrazy haftowane Maja Anioła stróża z dziećmi a Adaś MAtkę Boską tulącą maleństwo o wymiarach gdzieś 50/40cm. Weszłam na allegro a tam niektórzy ( ocipieli) chcą za cos podobnego 550zł i o wiele mniejsze.
Chyba namówię mamę by spróbowała zrobic taki na aukcję. Co o tym myslicie?
 
reklama
wirtam z wieczora!!!

moje male juz niby bylo spiace, ale chyba emocje wziely gore i bawi sie z tatusiem;-)
P jaki steskniony:-D:-D musimy czesciej go opuszczac;-)

cos mnie bierze: od kilku dni drapalo mnie w gardle. u mamy dzieci kichaly i mnie zaczelo z nosa kapac. dzis mam juz czerwony nochal i mnie boli:baffled:oby tylko gwiazde nie zlapalo:no:

Witam:-)

Donkat gdzie byłaś jak cię nie było:rofl2:
Agulka najlepsze życzenia urodzinowe dla J i udanej imprezki;-)

odmeldowywlaam sie w weekend, ze jade an kilka dni do mamy;-)

Agulka, dzis twopj J ma urodzimy? wszystkiego najlepszego :-)
a my mamy dzis 5 rocznice slubu:-)

Witam. Maciuś zasypia. Coraz lepiej nam idzie. Praktycznie wystarczy włożyć go do łóżeczka i po paru minutach śpi :tak::-)

fajnie, oby tak dalej:tak:

Była u mnie moja siostra z brzuchem, Oskar na pytanie "gdzie jest Mati" pokazuje na brzuch :-D

a jak siostra znosi ciaze?

Witam i ja. Nie zagrzeje miejsca długo ponieważ książki mnie wciągnęły- a jak mam taki fazy to nic nie jest w stanie mnie oderwać od czytania:szok: - ale to mija :-p
Ogólnie cali, zdrowi i wymęczeni-mały zrezygnował z drzemki wiec mama stawała na rzęsach, żeby dziecko dotrwało chociaż do 19. zaliczył przy tym- kontakt ze ścianą (czerwona szrama na policzku), uderzenie o ławę ( szrama na uchu i ciut za uchem) , bliski kontakt z przyczepą od autka ( szrama w poprzek nosa) a na końcu źle wymierzył łóżko i spadł na plecy z wyrka - na szczęście nie mamy wysokiego łoza.
Tyle mnie było spadam czytać.
Miłego wieczorku. papa

ja tez jak dorwe fajna ksiazke, to mnie nie ma:-D:-D
tym razem jakies badziewia wypozyczylam i musze je szybko oddac:crazy:

oj, laez sie Damianek narozbijal:-(

Jultika ma szrame kolo oka, bo wpadla na meble:baffled::rofl2:

Nie uwierzycie jaki ten tort jest:eek::eek::eek: Maja jak go zobaczyła to powiedziała: O dla Shreka:rofl2::sorry::laugh2::laugh2: Dodałam do biszkoptu barwnik od malowania jajek i wyszedł piekny zielony

a ten barwnik jest zjadliwy?:szok::szok:

Czy któras tu dzis będzie?????????????????///

Moje dzieci dzis dostały od mojej mamy obrazy haftowane Maja Anioła stróża z dziećmi a Adaś MAtkę Boską tulącą maleństwo o wymiarach gdzieś 50/40cm. Weszłam na allegro a tam niektórzy ( ocipieli) chcą za cos podobnego 550zł i o wiele mniejsze.
Chyba namówię mamę by spróbowała zrobic taki na aukcję. Co o tym myslicie?

siostra P wysyzwa takie obrazy, ale tylko dla siebie
bardo ladnie jej to wychodzi

uwazam, ze trzeba miec odpowiednio dobrane wnetrze, ale pewnie takich maniakow nie brakuje
 
Czy któras tu dzis będzie?????????????????///

Moje dzieci dzis dostały od mojej mamy obrazy haftowane Maja Anioła stróża z dziećmi a Adaś MAtkę Boską tulącą maleństwo o wymiarach gdzieś 50/40cm. Weszłam na allegro a tam niektórzy ( ocipieli) chcą za cos podobnego 550zł i o wiele mniejsze.
Chyba namówię mamę by spróbowała zrobic taki na aukcję. Co o tym myslicie?
ja będę zaglądac :tak:mam zaplanowane na wieczór sprzątanie ale co tam przerwy się przecież należą:-p
Agulka myślę że to dobry pomysł warto spróbowac a może akurat się uda :tak:

Gagulec to Damianek dziś miał wypadkowy dzień:-(
Majandra chyba niedawno Piotruś Izy miał drzazgę i Iza pisała czym se z nią poradzili tylko to chyba nie było na tym wątku:eek:

Moje dzieciaczki dopiero poszły spac.:sorry:
D przyjechał dziś do domu Jeepem od jakiegos klienta i musiał obowiązkowo mnie przewieźc bo zawsze o takim aucie marzyłam:-pfajna bryczka no i komfort jazdy super:tak:no i byliśmy w Biedronce kupiłam w promocji pieluszki Bella Happy za 34,90zł za 62szt:tak:
 
Ja tez na chwilkę.
Agulka - pewnie, ze dobry pomysl. Ręcznie haftowane obrusy to teraz majątek, ja osobiście radziłabym robić wyroby takie w okolicach 100 zł - żeby ludzie kupowali komuś na prezenty itp. I koniecznie musisz sie z nami dzielic pomyslami na wykonczenie domu. Mysmy w zeszlym roku robili remont ekspresowo i nie moglam sie wyżyć, bo musielismy wszystko w niemal jeden weekend powybierać, bo wyjezdzalam do rodzicow. I teraz nie wyzyta jestem, tak wiec dawaj tu swoje pomysly.
Gagulec- ja to mam ochote czasem Staskowi kask kupic :baffled: Ale odpukac ostatnio bez siniakow. A nie, ma malucha na czole.
Doti - a w ktorym miesiacu jest siostra?
Majandra - to dobrze, ze Macius sam zasypia, znam tyle dzieci nie nauczonych samodzielnego zasypiania. Jak Ci idzie magisterka?
Donkat , Kasia - hejka ;-)
edit: Donkat wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu!
 
wirtam z wieczora!!!

moje male juz niby bylo spiace, ale chyba emocje wziely gore i bawi sie z tatusiem;-)
P jaki steskniony:-D:-D musimy czesciej go opuszczac;-)
taka rozłąka to potem miód na serce i czujesz sie jak królowa:tak:
cos mnie bierze: od kilku dni drapalo mnie w gardle. u mamy dzieci kichaly i mnie zaczelo z nosa kapac. dzis mam juz czerwony nochal i mnie boli:baffled:oby tylko gwiazde nie zlapalo:no:
mnie treż w tamten weekend brało , nos totalnie zapchany pomogły tylko tabl, Sudafed



odmeldowywlaam sie w weekend, ze jade an kilka dni do mamy;-)
tak kochana usprawiedliwiałas się

Agulka, dzis twopj J ma urodzimy? wszystkiego najlepszego :-)
a my mamy dzis 5 rocznice slubu:-)
100 lat w miłości i szczęściu, no i oczywiście zdrówka..........



a ten barwnik jest zjadliwy?:szok::szok:
też mi pytania zadajeszz:sorry: myślę że nam nie zaszkodzi bo było go ociupińkę, dosłownie milimetr na końcu łyżeczki:sorry::rofl2::rofl2::rofl2:


siostra P wysyzwa takie obrazy, ale tylko dla siebie
bardo ladnie jej to wychodzi
bardzo ładnie
uwazam, ze trzeba miec odpowiednio dobrane wnetrze, ale pewnie takich maniakow nie brakuje
widać, że w necie oglądaja i nawet licytują, ale te ceny to tam sa to przerażające..........
J spi a ja. wcinam zielony tort:sorry:
 
Donkat wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu:-)
Agulka byś się podzieliła tym zielonym tortem a nie sama jesz:-p
 
Agulka - pewnie, ze dobry pomysl. Ręcznie haftowane obrusy to teraz majątek, ja osobiście radziłabym robić wyroby takie w okolicach 100 zł - żeby ludzie kupowali komuś na prezenty itp. I koniecznie musisz sie z nami dzielic pomyslami na wykonczenie domu. Mysmy w zeszlym roku robili remont ekspresowo i nie moglam sie wyżyć, bo musielismy wszystko w niemal jeden weekend powybierać, bo wyjezdzalam do rodzicow. I teraz nie wyzyta jestem, tak wiec dawaj tu swoje pomysly.
sam koszt bez robocizny wyszedł mamie około 90zł:sorry:, no ale na pewno nie za 500zł:szok::no::no::no::no:
 
a sama igełka nie wyjmiesz tej drzazgi?????? Ja tak robiłam:eek:
Próbowaliśmy, ale jest za głęboko. Poza tym Maciek drze się przy tym, jakbym mu co namniej rękę obcinała :sorry::baffled::eek:

Chyba namówię mamę by spróbowała zrobic taki na aukcję. Co o tym myslicie?
A czy są chętni na allegro na takie obrazy?

Majandra chyba niedawno Piotruś Izy miał drzazgę i Iza pisała czym se z nią poradzili tylko to chyba nie było na tym wątku:eek:
Wiem, znalazłam jej posty na Lekach z babcinej apteki. Piortusiowi wyszla sama po Rivanolu, dlatego jutro go kupię.

Jak Ci idzie magisterka?
Nie idzie :no::zawstydzona/y::sorry:
 
Donkat wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu:-)
Agulka byś się podzieliła tym zielonym tortem a nie sama jesz:-p
Teściowa dzwoni do synusia z życzeniami, a J się chwali, że żona zrobiła mu zgniły tort :szok: i nie wie czy nastepnym razem jak będzie w okolicy to do niej zajedzie, ponieważ może nie dożyć,:wściekła/y: bo jakies wynalazki robię:crazy::crazy::crazy:

Tort pyszny, wszamałam dwa duże kawałki:tak::tak::tak: a J sam wrąbał duży kawałek
 
reklama
Do góry