reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Majandra - kiedy masz obrone?
Agulka - mialam na mysli raczej bieżniki, serwetki, tego typu komplety albo i nawet obrusiki - ładnie obrębić, dać po 3 kwiatki w rogu i juz mozna śmialo dac w opisie "rękodzielo". Cos co by chodzilo jako prezenty - cos po 50 ziko (4 serwety), cos za 100 - biożniczek i 2 serwetki, no i cos jako wypas na prezent slubny - duży obrus i 6 serwet (sama bym kupila komus na prezent)
 
reklama
D przyjechał dziś do domu Jeepem od jakiegos klienta i musiał obowiązkowo mnie przewieźc bo zawsze o takim aucie marzyłam:-pfajna bryczka no i komfort jazdy super:tak:

tez bym nie odpuscila takiej okazji:-D:-D:-D

J spi a ja. wcinam zielony tort:sorry:

to melduj sie czesto, to bedziemy wiedizlay, czy ci nie zaszkodzil:-D:-D:rofl2::szok::szok:

Teściowa dzwoni do synusia z życzeniami, a J się chwali, że żona zrobiła mu zgniły tort :szok: i nie wie czy nastepnym razem jak będzie w okolicy to do niej zajedzie, ponieważ może nie dożyć,:wściekła/y: bo jakies wynalazki robię:crazy::crazy::crazy:

tak sie droczyl pewnie z duma w glosie, z ema taka kochana zonke;-):-)

sporo jest odwiedzających, ale przy tych cenach sama bym nie kupiła:no::no::no:

to warto spuscic cene i bedzie interes:tak:
 
Majandra - kiedy masz obrone?
Agulka - mialam na mysli raczej bieżniki, serwetki, tego typu komplety albo i nawet obrusiki - ładnie obrębić, dać po 3 kwiatki w rogu i juz mozna śmialo dac w opisie "rękodzielo". Cos co by chodzilo jako prezenty - cos po 50 ziko (4 serwety), cos za 100 - biożniczek i 2 serwetki, no i cos jako wypas na prezent slubny - duży obrus i 6 serwet (sama bym kupila komus na prezent)
moja mama ma do tego smykałkę, ja niestety już nie:crazy:
 
Agulka, a mam wyszywa to mulina wg jakich wzorow z gazet? tk robi siostra P. liczy krzyzyki ze wzoru, daje identyczne koory.
natomiast mojej cioci mama wyszywala mulina jakies kwiatki na obrusach, poszewkach, serwetkach
 
to melduj sie czesto, to bedziemy wiedizlay, czy ci nie zaszkodzil:-D:-D:rofl2::szok::szok:

hahahahahha:crazy::-p:-p:-p:-p:-p

tak sie droczyl pewnie z duma w glosie, z ema taka kochana zonke;-):-)

pewnie że tak, teściowa stoi za mną murem, prędzej J do w łeb niz mi coś złego powie:tak: Kochana kobieta:rofl2:

to warto spuscic cene i bedzie interes

Też tak myślę, muszę mamie pokazać to w necie
:baffled:
 
ja narazie zmykam bo idziemy z D zrobic jakąś kolacyjkę bo przez tego torta Agulki zgłodniałam:zawstydzona/y:no i pójdę jeszcze powiesic pranie i troche poprasowac:crazy:
myślę że jeszcze uda mi się dziś zajrzec...;-)
 
Agulka - przynajmniej mam pomysl na prezent weselny :tak: Szczerze mówiąc sama bym chętnie coś takiego dostała. Czasem mi siostra coś rzuci, ale ona nie potrafi sie rozstawac ze swoimi dzielami. Tzn - dala mi raptem dwa bieżniczki i ni cholery nie idzie od niej nic więcej wysępić. Ja rysuję żydów na szczęscie, ona ma na nie chrapkę więc czasem idzie z nią na handel zamienny pójść. Swoją droga, ale mi narobilas ochoty na slodkie :crazy:
Donkat - to taka piękna rocznica a Ty z nami???? ;-)

Zmykam, milej nocki Bebonki!!!
 
reklama
jno i pójdę jeszcze powiesic pranie i troche poprasowac:crazy:

monia, nie przypominaj:no:
czeka na mnie prasowanie, ale po tych kilku dniach jestem tak wyp[oszczona bez netu, ze dzis nic nie robie, tylko posiedze do bolu:-D:-D

nawet P poszedl w odstawke:szok:
a tak w ogole to usnal razem z Jultika;-)

troche pogoda mi pomieszala plany. bo w sumie wrocilam dzis od mamy tylko po to, zeby jutro pojsc na wielkie spotkanie w piaskowmicy z forum radomskiego. wszystkim mamuskom pasowalo i mialo nas byc sporo. jednak widzac prognoze :13-15st, zadna nie am ochoty marznac i narazac dziecko na przeziebienie:no::-(

totez jutro wieczorem znow wyruszamy do mamy, bo w niedziele robi imieninki:-)
 
Do góry