reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

tak na górze jesteśmy, mozemy sie wrocic do rodzicow, do spokoju, bo iklez mozna sluchac pretensji ze oni mi nic nie dali jak wychodzilam z domu, (bo nie mieli)
 
reklama
to jest włąsnie najgorsze ze nie pije codziennie ale jak zacznie to pije do nieprzytomności, dobra nie bede was meczyc bo i tak nie bede druga noc spac, lece zobaczyc jak wyglada ten "zamkniety":-)
 
Justyna czyżby aktor fajny? :sorry:Czy film?
film
Alusia to kiepską macie sytuację. Taki dyb w domu, nie wiadomo co jeszcze do głowy mu przyjdzie skoro twierdzi,że siostra Twojego męża to nie jego córka. Wiesz o co mi chodzi? A to przecież już panienka:-( No i Wasza niuńka słucha tego wszystkiego. Tylko z tego co kojarzę to chyba u Ciebie znowu za mężem nie przepadają. Oj ciężko jest... Nie ma jak mieszkać u siebie. My mamy kawalerkę i jak to mówią ciasne,ale własne. Może i dla Was łaskawsze czasy nadejdą.
 
Alusia współczuję sytuacji:-:)-:)-(i kurde nawet nie wiem co mam napisac,jak pocieszyc bo wierzę ci że maasz nerwy.
 
Justyna co do moejgo męża to już się teraz przekonali że jest ok i nie taki jak myśleli, moze sie troche uspokoil bo sie okazalo ze jego tata tez nie jest wspanialy. moi rodzice dziś mi powiedzieli ze mozemy wrocic, tylko co my zrobimy z ta cala chalupa nowych mebli i sprzetu????????
 
reklama
Do góry