reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Alusia - ja w pierwszym odruchu chcialam juz od Ciebie kypowac, ale z drugiej strony mam sporo ciuszkow po Sasiu, staralam sie kupowac unisexy, a w zasadzie i cos rozowego sie przyda, ale bede chciala zeby dzidzka miala tez cos nowego.
no ja mam prawiw wszystkie różowe... chociaż... chyba nie 3/4:rofl2: mozesz kupowac, chociaz rozumiem ze chcesz nowe. ale akurat moje są jak nowe, niektóre nawet nie ubrane ani razu, jeśli będziesz mieć córeczkę to akurat :tak:pozdrawiam
 
reklama
Witam po przerwie 5-cio godzinnej:rofl2: mała dostała skierowanie na badania kału, ja mam przepisane leki i ok. :-) pobiła 3-letnia dziewczynkę bo jej zabrała krzesło :szok: ale nie dała sobie zabrać:rofl2: taka waleczna jest no kurcze :sorry:
Dzieki dziewczyny za troskę, jeszcze ktoś o mnie pamięta :-)
Hruda witaj i pisz jak było :tak:
Alusia i bardzo dobrze,że dziewczyna zaradna, nie zginie w życiu:-D
 
Witam wieczorem. Padam na twarz. Cały dzień sama z małym. Mąż dopiero wraca :szok::wściekła/y: Maciuś zasypia. Jak na razie byłam 2 razy u niego. Teraz cisza jest.:-)

Hruda, witamy. Już tęskniłyśmy za Tobą. :tak:

Alusia, sprzedajesz ubranka na 98? :szok: to ile Twoja córcia ma wzrostu?:baffled::eek:
 
reklama
Hej BaBony, to ja Tulipanowa Hrudzia:rofl2:
Wrocialam wczoraj wieczorem ale do jutra zostaje u rodzicow. Wpadlam tylko na chwile z mlodym do mojego gnaiazdka bo maja mi te antene montowac. Jutro zawitam na dluzej:-)
Mam nadzieje ze zdrowe i mamy i wrzesniatka!
Witamy, witamy i o zdrowie pytamy:happy:

Gagulec - widze, ze jestes zadowolona z pracy w samorzadowce, wcale sie nie dziwie:tak:. Praca przy wyborach w komisji to raczej caly dzien roboty, nawet dla przewpodniczacego - co sie robi tylko w 1,5 h?
t :-)
Jest się operatorem Kalkulatora wyborczego:happy: W sumie to zajmuje jakieś 10 minut +szkolenia dwa i dwa testy przed wyborami. Ale, ze ja jeszcze pomagałam zliczać głosy wiec "nazbierało" sie1,5 godziny;-)
 
Do góry