reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Alusia - mnie sie wydaje ze jak co drugi dzien robi, to zanosisz do badania co dwa dni, nie trzeba codziennie, wazne zeby trzy rozne. A propos sprzedazy ubranek - tu na forum jest watek "kup-sprzedaj" - moze tam tez daj ogloszenie?
 
Ja też jestem, ale jestem totalnie niewyspana bo mnie wciągnęła książka i poszłam spać o 2- o 6 pobudka. I teraz wypatruje końca pracy jak zbawienia:baffled: (jeszcze chcę iść na zakupki;-))
 
Witam witam i o zdrowie pytam :laugh2:

Dziś pogoda wspaniała!!!! Już zaliczyliśmy spacerek z młodym wybiegał się na boisku w lasku i był mega grzeczny!!! :szok: Już od pewnego czasu zaobserwowałam, że na spacerkach trzyma się mnie i jak się gdzieś oddali to woła za mną, abym przyszła do niego ciekawe co było przyczyną tak nagłej zmiany na lepsze.

Kubasiński teraz śpi i w ogóle nie mam problemów z tą jego drzemką gorzej jest z jedzeniem może nie jest takim niejadkiem jak o nim myślałam tylko czasem nie chce zjeść tego co ja bym chciała aby zjadał :sorry:

Agulka nie stanowisko mam to samo "asystent" tylko obowiązków mi przybyło. W ogóle to mam 08,00 etatu to jest 6 h i 24 minuty :eek: fajnie nie :rofl2:.

Justyna łącze się w bólu w związku z teściową :tak: znam ten ból!!!! A co do pokrzyw dziewczyny to pojechałyście :-) spoko!!!

Alusia :szok: wysoka ta Twoja pociecha :tak: Kuba na ostatnim szczepieniu miał 92cm a było to hmmm chyba w kwietniu teraz nie mierzyłam go, ale spodnie 92 są z lekka przykrótkawe :sorry: a waga 16 kg na mojej śmiesznej wadze, która nie wiem czy jeszcze dobrze waży. Muszę nową zakupić.

Dziewczyny czy kupowałyście coś przez BonPrix???? Ja swego czasu zamawiałam tam od nich kilka rzeczy, ale to było dawno. Co o tym sądzicie czy te rzeczy czasem o niebo droższe od sklepowych czy bazarowych ubrań są lepsze np gatunkowo???
 
Widziałyście? WP.tv - Koniec dramatu dziecka - WP.PL
Ale się wqrwilam:wściekła/y: zadzwonił S i powiedział,że mama go opierdzieliła,że w sobotę nie sprzątnął pokrzyw,które powyrywał i,że oni nie będą płacili za nasz śmieci i ,że tak jest jak całą kasę przenoramy. Poza tym kupili DVD i płyta nie chciała chodzić, ponieważ byłą nagrana w jakimś tam systemie. Nagrałam jeszcze raz,ale jak S poszedł sprawdzić to DVD było już spoakowane w karton. Dzisiaj wzięłi tąpłytę(już nagraną inaczej) i DVD i pojechali do sklepu. Oczywiscie wszystko chodziło. Więc jak to możliwe,że w sklepie chodzi,a u nich nie?? Tylko glupców z nich robimy i tyle. A jak przyjechali to tlumaczyłam co i jak z tą płytą. Ale qrwa nie, dziadki myślą po swojemu i nie przegadasz. Wściekła poszłam powiesić pranie i sprzątnąć te zasrane pokrzywy. Zeszłam się z teściową,która "poświęciął się" i chciała je pozbierać. No i od słowa do słowa porzarłyśmy się. Powiedzialm jej,że jak coś do mnie ma to nich mi powie prosto w oczy,a niech przez S. Ona mi na to :a co ja ci będęmówić, skoro zawsze wiesz wszystko najlepiej, że nie traktuję wszystkic rowno (miała na myśli,że inaczej trakruję moją rodzinę),ze ona nie wychodzi do kuchni żeby z kimś pogadać (jasne,bo przy mnie wogóle o nizym się nie rozmawia albo ze szwagierką w kuchni ciuciuciu urządzają). Był taki czas,że ona wiecznie wieczorem u mnie siedziała. Jka przyjechali moi to siedziała i normalnie jak radar,bo nawet kawy z nami nie wypiła tylko siedziała. Jak ja coś robiam w kuchni to może mama do mnie przyszła i chwilę pogadałayśmy. Ale żeby mieć pretensje o byle *****? Ale mam nerwa na nią. Musze jeszcze do niej iść i dać jej gazety i zapąłcić za te guwniane śmieci. A żebym nie pytała się o nie, bo mamy wspólny śmietnik, to mi powiedziała,że jak będzie czas płacenia to mi powie. Właśnie powiedziała,a ja uslyszałam to ze zdwojoną siłą od S prze telefon. Mówię Wam, w jaką popieprzonąrodzinęweszłam to w życiu bym nie pomyśłala. Tylko za co Bóg mnie tak doświadcza? Chyba aż tak złym człowiekiem nie byłam i nie jestem:-(

:tak::tak::tak::tak::tak::tak::frown: oj podpisuje się pod tym podpisuje!!!!!!!
 
Kasiu - co do BonPrixa - są rzeczy, ktore naprawde warto zamowic, ale sa i takie za ktore sie slono przeplaca. Maja super kostiumy kąpielowe, porzadne i w dobrej cenie. Mnie tylko irytuje ze dlugo sie czeka na dostawe, wiec po jednym zamowieniu jakies dwa lata temu zwatpilam i juz tam nie zamawiam. Ale lubie katalogi poogladac.

A wogole to dziendoberek :-)
 
Kasiu - co do BonPrixa - są rzeczy, ktore naprawde warto zamowic, ale sa i takie za ktore sie slono przeplaca. Maja super kostiumy kąpielowe, porzadne i w dobrej cenie. Mnie tylko irytuje ze dlugo sie czeka na dostawe, wiec po jednym zamowieniu jakies dwa lata temu zwatpilam i juz tam nie zamawiam. Ale lubie katalogi poogladac.

A wogole to dziendoberek :-)

No właśnie kostiumy sa boskie!!!

Jest jedna czadowa bluzeczka, na która sie napaliłam i zastanawiam się czy zamawiac czy poszukac czegos podobnego na miejscu :confused2:
 
Dzień dobry:-)
Kasiu dziś wolne czy popołudniowa zmiana?
u nas nocka taka sobie młody obudził się o 2 w nocy z placzem i musiałam do niego iśc i co odchodziłam od łóżeczka to znów placz:crazy:więc wzie3łam go z wygody do siebie i pospał zaledwie do 6:wściekła/y:i odrazu ciągnął na dól po buty i pod drzwi balkonowe że chce iśc PA PA:-Dteraz śpi ja obiadek już mam gotowy więc witam na BB:tak:
 
reklama
Dzień dobry:-)
Kasiu dziś wolne czy popołudniowa zmiana?
u nas nocka taka sobie młody obudził się o 2 w nocy z placzem i musiałam do niego iśc i co odchodziłam od łóżeczka to znów placz:crazy:więc wzie3łam go z wygody do siebie i pospał zaledwie do 6:wściekła/y:i odrazu ciągnął na dól po buty i pod drzwi balkonowe że chce iśc PA PA:-Dteraz śpi ja obiadek już mam gotowy więc witam na BB:tak:

Moniu popołudnie :sorry: ok mój robaczek wstał więc uciekam papatki!!!!!
 
Do góry