reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

A tak wogóle to się witam :tak: jakoś mam zły humor, @ przyszła :rofl2: ale na szczęście nie boli. Dziś jadę z małą do doktora, bo kurcze nie pisałam Wam, myślałam, że przejdzie, od dwóch tygodni w kupce ma jakieś czarne jakby nitki, cienkie, takie 2-4 mm. Nie wiem prawdopodobnie to jakieś pasożyty :baffled: żeby tylko nie jakieś dziadostwo:-(
 
reklama
Nuśka, Majandra gratuluję zasypiania :tak: nasza na razie zasypia z nami, ale mój K ma urlop od przyszłego tygodnia i robimy remont u Wiki w pokoju, łóżeczka już nie będzie a ja na allegro zamówiłam naklejki na ściany, ciekawa jestem swoją drogą jak to wyjdzie:rofl2: ma już któraś z Was?? pochwalcie się jakie są??
 
Acha no i Agulka i Donkat gratuluję mężów :rofl2::tak: mój nie ma czasu niestety na zabawę nawet z małą a co do czytania to nie wiem kto by prędzej zasnął :tak::rofl2:;-)
 
Witam i ja
Gagulec, a podoba sie twojemu M jego nowa wymarzona praca? Tobie pewnie mniej, ciagle sama:baffled:
Donkat, jeszcze nie mam wyrobionego zdania bo ja jestem typową zodiakalną waga i wszystko wyważam- minusem jest oczywiście nieobecność M, ale z drugiej strony nam są potrzebne w tym momencie pieniążki( a ta praca ma dosc fajne perspektywy ) i lepsze to, żeby on był np. 2 tygodnie w trasie a póxniej tydzień w domu niz miałby wyjeżdzac np za granice do pracy. Zobaczymy jak to będzie. Na razie teskni sie bardzo. Ale zobaczymy, pozyjemy.
Poza tym jestem juzpo wyborach, wróciłam do domku przed 24 i jeszcze robiłam zakupki na allegro;-):laugh2:. Takie cos mi siepodoba- za 1,5 godziny pracy człowiek dostaje 170zł brutto:laugh2::laugh2: Oby wiecej takich robótek.
A teraz biorę sie za swoja pracę.
papa miłęgo dnia koffane BBonki
 
witam :-)
jakoś humor taki nijaki mam:baffled:Ola robila juz o 4 pobudkę ale wygnalam jeszcze do łóżka i jakos do 6.30 przekimaliśmy:tak:dzieciaki od rana marudziły i działały mi na nerwy:wściekła/y:dobrze że pogoda ładna to większośc dnia spędzimy na dworze.Dzieci będą się bawic a mnie czeka plewienie w ogródku:crazy:
Alusia trzymam kciuki żeby to jednak nie było nic poważnego:no:
Anetasa szybko kończcie ten remon i wracaj:tak:no i oczywiście czekamy na fotki nowego pokoiku Tuśki:-)
Donkat życzę zdrówka dla całej rodzinki
JUstyna jak dziś Matuś
Nuśka to Igorek to już jest duży i dzielny chłopczyk:-)Gratulacje
Agulka ,Klevell jak mineła kolejna noc bez smoczka?
MAjandra a jak Maciuś ładnie dziś spał?
a kiedy właściwie wraca Hurda?
Gagulec za 1,5h taka kasa super!!!
 
Witam

Hrudzia wraca we wtorek , tak myślę( chyba)

Anetasa widać, że nałogowiec z Ciebie, pozytywny oczywiście, foty plis......

Monia ach te dzieciaki, raz kochane a raz nieznośne......

Nuska gratuluję zasypiania.

Majndra a jak dziś w nocy?

Klavell jak u Was ze spaniem bez przyjaciela?

Alusia może to owsiki?

Donkat a kysz z chorobami ......

gagulec pewnie że fajna fucha tyle kasy na drodze nie leży

My chyba mamy za soba najgorsze, noc cudowna...... mały zaczął się wiercić po 4 więc dałam mu wody ( nawet się nie obudził) i przyszedł do nas o 5:30, ale jak się przytulił to zasnął i jeszcze godzinkę pospał, było bez jęczenia, marudzenia, wołania mamy,.......... oby tak dalej....

Dzis słoneczko wygląda , więc na pewno w końcu pójdziemy na spacerek......
 
Agulka Ach nie wiem, ale czytałam na necie to owsiki są białe i koło odbytu miałaby białe jakieś coś i by się drapała w nocy i wogole, ale ona jest normalna i wszystko jest ok. tylko zauważyłam jakby troche spadla z wagi. Monia aż się boję co mi szymura powie, ze mnie zjedzie zas ze tak pozno przyszlam:nerd:
 
co do czytania to moj wczoraj malej czytal ja czytam tylko polskie ksiazeczki bo te jakos bardziej mi sie podobaja, moj zas czyta niemickie i nie oge narzekac jakos mu to idzie

3 noc bez dydusia ani jednej pobudki, ani lyka wody co do tej pory sie nie zdarzalo, w ogole zauwazylam ze odkad hani nie ma smoczka spi lepiej tzn nie budzi sie w nocy jak miala smoczek i jej wypadl to go szukala poplakiwala przebudzala sie duzo wody pila teraz nic
 
reklama
Do góry