reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Agulka za nami trzy dni i dwie noce super zadnego plkania, marudzenia zupelnie nic naprawde jestem zdziwiona bo moje dzieco przez ostatnie pol roku jak chodzila do opiekunki ze smoczkkiem sie zrzyla smoczus jej mame zastepowal z buzki malo co wyciagany byl a tu taka niespdzianka
dzis rzeca noc zobaczymy jak to bedzie
 
reklama
Agulka za nami trzy dni i dwie noce super zadnego plkania, marudzenia zupelnie nic naprawde jestem zdziwiona bo moje dzieco przez ostatnie pol roku jak chodzila do opiekunki ze smoczkkiem sie zrzyla smoczus jej mame zastepowal z buzki malo co wyciagany byl a tu taka niespdzianka
dzis rzeca noc zobaczymy jak to bedzie
no to tylko gratulować:tak::tak::tak:

Teraz J czyta dzieciom książeczki, ale chyba będę musia i ja tam wkroczyc, bo podgladam i po Adasiu nic nie widac aby chciał isc spać, tata go jakos rozprasza i zamaist byc uspionym to jest rozbudzony:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

dzień nam minał po domowemu, nawet na minutkę nosa nie wystawilismy za drzwi....... cały dzień pada i było 10 stopni....... w domciu cieplutko bo w piecu napalone
 
dzień nam minał po domowemu, nawet na minutkę nosa nie wystawilismy za drzwi....... cały dzień pada i było 10 stopni....... w domciu cieplutko bo w piecu napalone

A u nas przeciwnie rozpogodziło się i nawet teraz siedzę przy otwartych drzwiach i wcale nie jest mi zimno:no: mam nadzieję że teraz już będzie tylko lepiej:tak:
 
reklama
Do góry