reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
zona sadystka:-D:-D:-D:-D:-D


lece spac, dobranoc:-)

milej niedzielki kobietki!!

w poniedizalke mamy alergologoa, a we wtorek chyba jade na kilka dni do mamy, wiec dluuugo mnie nie bedzie;-)
 
Witam w niedzielny poranek z pracy:crazy: ale od jutra urlop jupi:-) małej pokoik już gotowy tylko kwiatki z allegro nie przyszły:-( no i firaneczkę muszę jej zmienić:tak: co do sofki to śmiechowa jest bo wydaje się bardzo malutka:eek: ale po rozłożeniu spokojnie mogę się położyć razem z nią;-) i wydaje się bardzo wygodna. Więc pierwszą noc Tuśka ma za sobą w swoim pokoiku tylko po 3 przyleciała do nas i spała z nami:baffled: mam jednak nadzieję że szybko przyzwyczai się do nowej sytuacji i nie będzie przychodzić do nas co noc:baffled: odrazu uprzedzam że przez ten remont nie będę mogła regularnie zaglądać do Was:zawstydzona/y: bo pokój w którym do tej pory był kompek od poniedziałku będzie robiony a nie mam gdzie specjalnie go przenieść bo małej już nie chcę gracić:no: mam tylko nadzieję że szybko pójdzie i niebawem zawitam:tak:
No i ogromne gratulacje dla dzieciaczków które z taką w sumie łatwością dostosowują się do nowej sytuacji:-) pożegnanie pieluch i smoczków no i samodzielne zasypianie :-) no no dzieciaczka nam doarastają:tak: no i trzymajcie kciuki bo ja również zamieżam ten urlop wykorzystać na odpieluchowanie:tak: tylko mam nadzieję że prognozy się sprawdzą i od jutra będzie już cieplej;-)
Miłej niedzieli wszystkim życzę:tak:
 
Z moim dałabyś radę, ugodowy jest bardzo i posłuszny ;-):tak::-p
ciekawe gdzie taki egzemplarz wyszperałaś;-)

Ale on już nie ćwiczy. Powiedział, że chcę go zabić i ćwiczyć nie będzie. :no:
niestety żeby chłop zrobił coś ze sobą to potrzebuje bardzo silnej motywacji. Przeważnie działają tylko względy zdrowotne. No i kochanka:-p
Aneta no to jak zaplanowałaś ten remont? W urlopie? Tak to chociaż z pracy zajrzałabyś do nas:confused2:
Dzisiaj znowu brzydko. Młody nieciekawie. Coraz mocniej kaszle,ale nachyla się żeby wypluć:tak: Gorączki nie ma. Jutr kierunek przychodnia. Chyba ,że S uprze się dzisiaj to pojedziemy na pogotowie.
 
No niestety tak wyszło:-( nie chcę żeby teściowa siedziała z małą w tym syfie bo chyba by ją szlak trafił a ja dam sobie jakoś radę;-) bo o przeprowadzce do rodziców na czas remontu już nawet nie myślę:no: choć padła taka propozycja:zawstydzona/y:
 
To Ty gaduła jesteś rok na forum i juz 3000 postów:szok: BRAWO:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
a co ja mam powiedziś , dwa m-ce dłużej niż Donkat i prawie 4300postów:szok:, muszę sobie to przykrócić bo czasami mam wrażenie że mnie czytać juz nie możecie:sorry:
Witam czy mnie ktoś jeszcze pamięta??? :-p
pamiętamy, pamiętamy:tak:
Nie mam siły ani ochoty czytać co napisałyscie bo brakuje mi sił. Dziś byłam w pracy teraz czas spędzam z Kubusiem tzn mam małą przerwe na przypomnienie się.

Agulka gratulacje pomysłu ze smoczkiem przedni!!!! :tak: Trzymam kciuki za odpieluchowanie i akcje nocnik.
dzieki, ale jak smok poszedł w odstawkę to mamusi mu się zachciało przy sobie w czasie zasypiania, ale lepsze to niż ta guma w buzi:tak:
Moniu firanka bardzo ładna :tak::laugh2:

Donkat gratulacje 3000 postów.
:tak::tak::tak:
U mnie w pracy mam więcej obowiązków niż myślałam, że będę mieć. Jako kasjer główny czy raczej gówny :rofl2: mam więcej papierkowych rzeczy do wypełniania i więcej kasy do liczenia.
Czyli jesteś teraz na innym stanowisku?

Donkat, ja też już bym chciała starać się o drugie, ale najpierw muszę iść do pracy, bo teraz z kasą różnie, to co by było przy dwójce dzieci :sorry::-(
oj ja wiem coś o tym, po Mai skończyła mi sie kuroniówka, i musielismy cos wymyślić by dalej choć te rodzinne było;-):tak::tak::tak: a dwcyzja była trudna, ale szybko ja podjęlismy/ podjęłam bardziej ja;-) bo tak to jeszcze byli byśmy z jednym dzieckiem

wstyd sie przyznac ale pierwszy raz w zyciu nie ide.

Mi dopiero jest wstyd się przyznać, ale ja jeszcze ani razu w życiu nie byłam na wyborach:sorry::sorry::sorry:
a czemu mialabym kasowac na zamknietym?
bo kiedyś było zamieszanie i był taki czas że kasowałyśmy zdjęcia nawet na zamkniętym

Anetasa szybkiego remontu i kciukasy żeby odpieluszkowanie się powiodło.

Asiek ja też chcem namiary na tego faceta od zdjęć:tak::tak:

Justyna
nie ciekawei znów z tym kaszlem MAtiego, kurcze ale Was i nas choroby nie chcą opuścić i wracają co chwile jak bumerang

Klavel, jak u WAs nocka, bo u nas jak pisałaś była 3 noc i najgorsza, a może dzis będzie jeszcze gorzej.......... Mały budził się ze 4 razy i nie chciał usnąć tylko popłakiwał ale didi nie zawołał
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny.
Wy oduczacie swoje pociechy od smoka a ja od cyca w nocy, a w dzień totalne ograniczenie- dzisiaj w nocy skrzeczał co pół godziny ale ani razy nie dostał, za to jak sie przyssał rano to aż mi się śmiać chciało( po 25 minutach się oderwał:szok: i to z moja pomocą.)
Poza tym mam takiego nerwa ,że mam ochotę wszystko roznieść i mały chyba kuma mój nastrój bo dopiero teraz zasnął:szok: (przeważnie zasypia w okolicach 11).
Co do wyborów- ja idę na koniec dnia bo tam dzisiaj pracuję;-) i też ciekawa jestem jak będzie z Młodym- kiedy sie przebudzi a mnie nie będzie ( idę na 22) to da babce popis.Nie martwię się na zapas.
 
witam!!

niunka wstala, wiec sie ub ieramy i spadamy na obiadek do tesciow:-)a potem my z P na romantyczny spacerk;-)

Witam w niedzielny poranek z pracy:crazy: ale od jutra urlop jupi:-)

pracowity urlop

małej pokoik już gotowy tylko kwiatki z allegro nie przyszły:-( no i firaneczkę muszę jej zmienić:tak: co do sofki to śmiechowa jest bo wydaje się bardzo malutka:eek: ale po rozłożeniu spokojnie mogę się położyć razem z nią;-) i wydaje się bardzo wygodna. Więc pierwszą noc Tuśka ma za sobą w swoim pokoiku tylko po 3 przyleciała do nas i spała z nami:baffled: mam jednak nadzieję że szybko przyzwyczai się do nowej sytuacji i nie będzie przychodzić do nas co noc:baffled:


oby Natalka szybciutko polubila spanie samej w pokoiku:tak:

odrazu uprzedzam że przez ten remont nie będę mogła regularnie zaglądać do Was:zawstydzona/y:


nie pozwalamy na taki urlop:-D:-D

Dzisiaj znowu brzydko. Młody nieciekawie. Coraz mocniej kaszle,ale nachyla się żeby wypluć:tak: Gorączki nie ma. Jutr kierunek przychodnia. Chyba ,że S uprze się dzisiaj to pojedziemy na pogotowie.

wazne, ze wypluwa, anie bedzie mu zalegac:tak:

Cześć dziewczyny.
Wy oduczacie swoje pociechy od smoka a ja od cyca w nocy, a w dzień totalne ograniczenie- dzisiaj w nocy skrzeczał co pół godziny ale ani razy nie dostał, za to jak sie przyssał rano to aż mi się śmiać chciało( po 25 minutach się oderwał:szok: i to z moja pomocą.)

no to super, oby wam gladko szlo:-)
 
reklama
Donkat wierz mi że dla mnie nałogowca taka przerwa w dostępie do netu czytaj do Was:-p będzie bardzo bolesna mam tylko nadzieję że w miarę gładko i sprawnie pójdzie:tak:
A i nie pochwaliłam się że wczoraj wybrałam się z mamą na poszukiwania tego dywaniku dla małej i udało się wydałam raptem 72zł :-) i przy okazji mama zrobiła mi już prezent na urodziny i kupiła firaneczkę do nowej sypialni:-)
 
Do góry