reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
A brzmiało tak Ciekawie;-);-);-)

Jak żadna nie chce ze mną gadać ( pisać):-:)-:)-:)-( to ja też sie odmeldowuję:crazy:

Ja jestem tylko buszuję na allegro i piję piwko Miller :zawstydzona/y:moje ulubione chcesz troszkę z cytrynką????[/QUOTE]


no to wracam


witam wszystkie BBony! :-D zanim cokolwiek przeczytam i komus odpisze melduje, ze z dniem dzisiejszym firma eurosolar ROZPOCZYNA DZIALALNOSC!!!
gratuluję

My tez się tym interesujemy bo chcemy taki kolektor do naszego domku:tak:
 
ale to jeszcze nie strona tylko baner reklamowy :-D strona bedzie w przyszlym tygodniu.



a bede niedyskretna jak zapytam jak mu idzie? :sorry:
Iza u mojego D to jest tak że pracuje w prywatnej firmie i tam zajmuje sie głównie instalacją wodno- kanalizacyjną i co. a po pracy kombinuje z wiatrakami i solarami no i ludzi chętnych jest nawet sporo:tak:wogóle to on z zawodu jest insalatorem czyt. hydraulikiem ale fascynują go wiatraki i solary:happy:u nas na dachu już taki wiatrak sie kręci a w późniejszym czasie będą i solary
 
Iza u mojego D to jest tak że pracuje w prywatnej firmie i tam zajmuje sie głównie instalacją wodno- kanalizacyjną i co. a po pracy kombinuje z wiatrakami i solarami no i ludzi chętnych jest nawet sporo:tak:wogóle to on z zawodu jest insalatorem czyt. hydraulikiem ale fascynują go wiatraki i solary:happy:u nas na dachu już taki wiatrak sie kręci a w późniejszym czasie będą i solary
to super! u nas tez chetnych nie brakuje chociaz ludzie zaczynaja sie dopiero zaznajamiac z solarami.
 
ale jaja... wiecie co... rzucilam okiem na swoje suwaczki... potem na kalendarz... w niedziele mamy z M 6 rocznice slubu... zapomnialam...

a wiatrakami tez się interesujecie?bo u mojego D to jest ostatnio na pierwszym miejscu w jego myślach:-Dciągle tylko myśli o wiatrakach
nie interesowalismy sie az do dzisiaj :-D jak tylko M jutro wstanie to on tez sie tym zacznie interesowac :-D tylko problem w tym, ze przez rok nie moge nic dopisac do wpisu do ewidencji. ale co sie odwlecze to nie uciecze.
 
Ja teraz troche z innej beczki ale zauwazylam ze ostatnio jak haninie chodzi do opiekunki to pozno spac chodzi ok 22 w dzien sie wyspi po 3 godziny to wieczorem sie spac nie chce
co do zasypiania i moczka poszlo lepiej niz sie spodziewalam
hani zasypia ze mna tzn kladzie sie do lozka ja obok niej i tak zasypia dzis bylo tak samo poszlysmy spac polzyla sie ja oczy zamknelam jeszcze wczesniej zamiast smoczka dalam jej pieka daysi ktory zjadl smoczusia i wiecie co sukces ani razu sie nie upomniala lezala tak troche dluzej niz zwykle ale zasnela
Teraz noc przed nami az sie boje
 
reklama
Do góry