reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
ja spadam, bo nie mam nastroju i P sie pcha na ...........................kompa


do jutra!

A brzmiało tak Ciekawie;-);-);-)

Jak żadna nie chce ze mną gadać ( pisać):-:)-:)-:)-( to ja też sie odmeldowuję:crazy:[/QUOTE]

Ja jestem tylko buszuję na allegro i piję piwko Miller :zawstydzona/y:moje ulubione chcesz troszkę z cytrynką????
 
witam wszystkie BBony! :-D zanim cokolwiek przeczytam i komus odpisze melduje, ze z dniem dzisiejszym firma eurosolar ROZPOCZYNA DZIALALNOSC!!!
 
ach zapomniałam wam napisac ze jak bylam dzis w Urzędzie Pracy to dostałam skierowanie na staż:eek:no ale ja wcale nie mam zamiaru tam iśc wiec musze wybrac sie do tego pracodawcy i wymyślic coś żeby mnie nie chcial i napisał na skierowaniu że się nie nadaję:no:
 
oooooooooo to super a możesz cos więcej napisac o tej firmie???
baner_240x120.jpg

nuska- u mnie niestety posucha- m w pracy a samej jakos nie wchodzi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry