reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
witam moje dzieciaczki już śpią:-)wiem prędko ale od 6 na nogach i Mati w dzień nie spal:no:wogóle cięzko ostatnio go polożyc w dzień spac :sorry:
Alusia fgratulacje dla Wiktori bez problemowego pożegnania ze smoczkiem:tak:
Agulka jak Adaś upomina się o dydusia?
Hurdzia ty może jednak wybierz się do lekarza bo z pęcherzem to nie ma żartów:no:
Justyna mi bardziej podobaja sie te drugie ale 1 też sa bardzo ładne:tak:

dobra ide wziąśc chalupe ogarnąc bo jutro rano ma przyjechac do mnie moja ciężarna koleżanka . Zajrze jeszcze wieczorkiem ...:-)
 
30agulka fajne te twoje maluchy.Ja nie moge sie doczekac kiedy zaczniemy planowac drugie.A moze 5 sie okaze ze juz jest drugie.Pozdrawiam
dziekuje bardzo:tak::tak::tak:
Agulka jak Adaś upomina się o dydusia?
kilka razy do wieczora sie upomniał , ale kiedy zapytałam gdzie jest to pokazywał na piec.
Właśnie usnął, bez dyda, bvyło 5 min płaczu i na rękach mi usnął, jak go odkładałam to jeszcze przez sen mówił: didi:crazy: ciekawe jak nocka. Wim , że nie łatwo będzie ale juz się zdecydowałam:tak: Tak szybko usnął bo był wymęczony od 10 nie spał, jutro też wcześniej go położę, tzn połozymy jeszcze raz:rofl2::tak::tak::tak:

Maja mi smarcze i ja też od wczoraj, boli mnie podniebienie, nos i w uszach..... wrrrr........... leci jak z kranu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Agulka jaka miła niespodzianka :-D

Wróciłam z ciucholandu. Otworzyli nowy duży i jeszcze nie przebrane. Jakie ładne rzeczy, większość markowe z H&M, Atmosphere, M&S i inne angielskie marki. Trochę sobie ładnych rzeczy kupiłam i się cieszę :-D:-D:tak: 70 nie moje :sorry:
 
a może wygralas w jakimś konkursie?:sorry:
:szok::no::no::no::no: nie , przysłał mi dostawca co u niego zamawiałam prawie rok temu innego niekapka, napisał e-meila zobaczymy, ja mam taka cicha nadzieję, że przysłali na Dzień Dziecka.
A jak nie to napiszę że kupię go od nich ale bez kosztów przesyłki i tak miałam zamiar własnie taki kupić:sorry:
 
reklama
Agulka jaka miła niespodzianka :-D

Wróciłam z ciucholandu. Otworzyli nowy duży i jeszcze nie przebrane. Jakie ładne rzeczy, większość markowe z H&M, Atmosphere, M&S i inne angielskie marki. Trochę sobie ładnych rzeczy kupiłam i się cieszę :-D:-D:tak: 70 nie moje :sorry:
ale za te 70 zł to na pewno ciężarówką wiozłaś ciuchy do domu;-):-D:-D:-D:-D


mysiapysia23
dlaczego zmieniłas swój nick przeciez byłaś truskaweczką ????????:sorry:
 
Do góry