reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
HALO HALO prosze o uwage
właśnie piszę 1000-ego posta :-D:-D:-D:-D

Justyna ja nie wiem czy to dobry pomysl z tymi butami, Ty szykuj 252zl plus koszt przesyłki kevlar czeka na nową właścicielkę :-D:-D\

Agula szczerze to ja bym wolała żeby Jula najpierw nauczyła sie sikać do nocnika... kiepskko nam to wychodzi...

ciekawe jak tam Kasia....
 
HALO HALO prosze o uwage
właśnie piszę 1000-ego posta :-D:-D:-D:-D


Agula szczerze to ja bym wolała żeby Jula najpierw nauczyła sie sikać do nocnika... kiepskko nam to wychodzi...

.
grtulacje 1000:tak::tak::tak:
ja też wolę najpierw piekluchy, dziś zużyliśmy jedną ( na dwór) no i jedna w nocy:tak::tak::tak: Mały jak jest na dworze to i tak kuca i mówi : siku i bije sobie brawo:-D

Kasia pewnie wykończona juz śpi
 
Ja jestem ale robię obiad na jutro:rofl2:i w między czasie zaglądam:tak:
Gagulec coś pisala że jak by dlugo jej nie bylo tzn, że siedzi za kratkami za falszowanie podpisów:nerd:pewnie jest pochlonięta nową pracą którą niedawno też rozpoczela i nie ma już sil na BB
KAsiu odezwij sie jak minąl 1 dzień w pracy?
 
lubicie truskawki???:happy::laugh2:
zalezy jakie :-)

MYSIAPYSIA a czy my sie juz czasem nie znamy???

Z wlosami to ja tak jak Agulka jak bylam mlodsza probowalam juz chyba kazdej farby tecze na glowie mialam i zawsze byly zdrowe i mocne ale to mam chyba po mamie ktora chyba w zyciu u fryzjera nie byl sama podcina a myc to by mogla raz w miesiacu w ogole jej sie nie przetluszczaja

JEzeli chodzi o smoczek to ja niestety czuje ze bede mala wielki problem bo moje dziecko nie chce go oddac nawet na 5 minut :-(
 
reklama
Do góry