reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
A tam ciężarówką :-D Wcale nie tak dużo tego ale wycenione i nietanie:sorry: ale warto było
Aha, wyobraźcie sobie że mój mąż mnie umawia do fryzjerki (swojej koleżanki :szok:) będę bardziej blond, ciekawe co wyjdzie :-D
 
Agulka, ale ten niekapek już zapłacony? To ja bym się w ogóle nie przejmowała :-p
:tak::tak::tak: ale ja jestem jakos głupio uczciwa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Poddałam się z dydochem:sorry: ( bo go wyciągnęłąm w końcu z tego pieca) płakał , marudził, nawet błagał cyt: plosie daj didi:sorry::sorry::sorry: poczekam aż zrozumie co to znaczy, że jak się wyrzuci to juz nie ma:rofl2:, mam jeszcze czas, bo Mai zabrałam jak miała 2 latka i 4 m-ce:tak:.
No i postanowiłam że dwóch rzeczy naraz robic nie bedę, albo pieluchy albo smok- wygrały pieluchy bo mały sam dzis wołał:tak:
 
A żebyś wiedziała że w dużej mierze robię to dla niego :-D Tzn ja tez chcę sprawdzić ale bym już 100 razy zmieniła zdanie. Ale on mówi żebym spróbowała. Pewnie wrócę do mojego ukochanego brązu po paru miesiącach.
A tak wogóle to mam niezłego hopla na włosy. Dzisiaj na przykład myłam je odżywką (tylko) i fajne są ;-) Uwielbiam mieć zdrowe włosy
 
po rozjasnianiu to juz moga nie byc takie zdrowe:baffled: ale tez jestem ciekawa jaki efekt koncowy bedzie :-D kobieta zmienna jest..:-D

agula masz racje lepiej sie skupic na jednym :happy:
 
po rozjasnianiu to juz moga nie byc takie zdrowe:baffled: ale tez jestem ciekawa jaki efekt koncowy bedzie :-D kobieta zmienna jest..:-D

agula masz racje lepiej sie skupic na jednym :happy:
Asia ja miałam juz każdy kolor na włosach i nawet radykalnie przechodziłam z czarnego na blond, moje włosy wszystko przetrzymają.
Kiedys nawet znajomej fryzjerce pisałam oświadczenie że na własną odpowiedzialnośc rozjaśniam włosy, bo ona twierdziła, że spala mi sie i wyjda wszystkie. A ona twardo trzymałay sie głowy:tak::tak::tak:
 
ja już dłuuuuuuuugo rozjaśniam włosy i uważam że niestety mam je zniszczone choć moja fryzjerka nie podziela mego zdania ale jak popatrze na głowe Klavell- ta to dopiero ma zdrowiutkie włosy tylko pozazdrościć:sorry::happy:
 
reklama
Poddałam się z dydochem:sorry: ( bo go wyciągnęłąm w końcu z tego pieca) płakał , marudził, nawet błagał cyt: plosie daj didi:sorry::sorry::sorry: poczekam aż zrozumie co to znaczy, że jak się wyrzuci to juz nie ma:rofl2:, mam jeszcze czas, bo Mai zabrałam jak miała 2 latka i 4 m-ce:tak:.
No i postanowiłam że dwóch rzeczy naraz robic nie bedę, albo pieluchy albo smok- wygrały pieluchy bo mały sam dzis wołał:tak:
tak miałam właśnie zapytać,bo to jednak stresowe dla dzicka, obojętnie,czy to rozstanie z pieluchą,czy dyduchem,ale "to Twój tron":-p
coś jeszcze miałam napisać,ale nie pamiętam.
Ja pewnego czasu miałam tak zniszczone włosy rozjaśnianiem,że ciężko układało się je na szczotce. Miałam wrażenie,że ciągnęły się na szczotce jak guma.
 
Do góry