reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Zapisałam sie z wilkim zapałem i na nim się skończyło:zawstydzona/y::-p najlepiej będzie jak wyślesz Doti pytanie na priva bo jakbyś się zdecydowała to ona włączy Cię do swojej grupy:tak:
 
reklama
to ja mam troszke inny problem, tez idziemy na wesele ale mam czerwone szpilki i czerwona torebke a nie wiem jaka sukienke kupic :nerd: czy czarna czy czerwona:confused: tak cala na czerwono:confused: jak myślicie??
 
Majandra super buciki, na pewno wygodne, ja to kurde musze zawsze miec takie szpile:nerd: ale dobrze sie w nich czuje :tak::-D i moj rozmiar 41 :szok: to dwie pary butów na cały sklep są a szpilki to wcale, i jak mam iść kupowac buty to jestem chora :tak::-(
 
Aneta, wracaj do domku szczesliwie:tak:

Alusia, to duza masz stope:-(a chyba nie jestes za wysoka? do czerwonych dodatkow wybralabym inny kolor sukienki

ja chce jeszcze Julitce kupic jakas weselna kiecuche, bo am sukieneczki, ale takie skromniejsze

dzis w ciuchowni kupilam jej 7 sztuk ubranek za...3zl:szok:
na latanie po pdworku idealne. i tak w poludnie nie widac jakiego rano byly koloru:-D:-D:rofl2:
 
Aneta, wracaj do domku szczesliwie:tak:

Alusia, to duza masz stope:-(a chyba nie jestes za wysoka? do czerwonych dodatkow wybralabym inny kolor sukienki

ja chce jeszcze Julitce kupic jakas weselna kiecuche, bo am sukieneczki, ale takie skromniejsze

dzis w ciuchowni kupilam jej 7 sztuk ubranek za...3zl:szok:
na latanie po pdworku idealne. i tak w poludnie nie widac jakiego rano byly koloru:-D:-D:rofl2:
raczej jestem "normalna" 172cm :-)
a co do ciuszkow to zazdroszcze, ja nie mam cierpliwości i nigdy nie moge nic wybrac bo albo kolor albo co innego nie tak
 
reklama
witam drugi wieczor z rzedu! az mi jakos glupio, ze tak czesto tu jestem :-D

no do Cię,bo widziałam jak brykasz na innych wątkach i miałam nadzieję,że na gł. też zajrzysz

no brykalam na innych, na gl tez zajrzalam ale padlam do lozka bardzo szybko.
co do firmy to za jakies trzy tygodnie ruszam pelna para. obecnie jestem w trakcie zalatwiania formalnosci, remontu lokalu i tworzenia wizerunku i reklamy calosci. ogolnie to jestem na dobrej drodze. :tak:

Hrudzia to rewelacja:-) gratulacje! A co superniani to faktycznie masz rację wytworzyła w społeczeństwie pewne kierunki myślenia i teraz każdy w takiej sytuacji patrzy co zrobisz i czeka na twoją reakcję:wściekła/y:

oj nie cierpie tej kobiety i jej durnych metod wychowawczych! :wściekła/y:

Luandzia ja tez planuję Oskarka posłać do przedszkola od września, mam nadzieję że to wyjdzie. Znajoma otwiera prywatne przedszkole o profilu chrześcijańskim i mam nadzieję że Oski się załapie, najpierw na 4 godziny dziennie.

Uwaga mam wieści od Cariocy. Pisze że miała dziś usg, i jest więcej wód płodowych, łożysko już nie jest niebezpiecznie nisko, i, uwaga, niewykluczone że na weekend wyjdzie :-) Mamy trzymać kciuki
ja piotrusia posle od przyszlego roku. taki mam przynajmniej plan, jeszcze nie wiem co moja pociecha na to :dry:
nie wiedzialam, ze z malenstwem carioci cos sie dzieje ale ciesze sie, ze juz dobrze.

Doti może jak się spotkamy to więcej mi opowiesz o tym przedszkolu ja też myślałam najpierw o kilku godzinach w sferze są taki 90-cio minutowe zajęcia przedszkolne i tak myślałam żeby z Zuzką pochodzić raz w tygodniu żeby zobaczyć jak jej się będzie podobało

luandzia- ciesze sie, ze u ciebie wszystko gra. nie wiedzialam, ze w sferze jest cos takiego. musze sie tym blizej zainteresowac.

Wkurza mnie moja teściowa,bo twierdzi,że na siłę chcę nauczyć Mateusza robienia na nocnik. No a kurna jak mam go nauczyć?? Czekać aż sam mi powie "mamusiu,a dlaczego inny dzieci nie noszą pampersa?" na siłę go nie sadzam, tylko po dobroci,bo zniechęci się,a że szcza w gacie jak szczeniaczek to jużinna sprawa:angry:
rozwalilas mnie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A ja muszę się pochwalić, że po raz pierwszy w życiu kupiłam sobie czerwone buty :-p

buciki super. ja tez mialam ostatnio problem bo tez potrzebowalam na wesele. okazalo sie, ze nie ma gladkich brazowych butow bez zadnych kokard czy klamr i do tego na waskiej szpilce! kupilam w koncu takie, ktore nie do konca mi sie podobaly ale sa wygodne. szczegol, ze dalam za nie majatek! na drugie wesele kupilam juz cudne buciki na szpileczce i z ozdobna klamra z przodu (ktora do drugiej sukienki juz pasowala). no ale w czarnym kolorze mozna wybierac. za miesiac idziemy na kolejne wesele (trzecie w ciagu 2 miesiecy) ale tu juz goscie sie nie powtarzaja wiec moge zdublowac sukienke. we wrzesniu znowu bedziemy sie bawic, tym razem 2 dni. jak wiec widzicie szalejemy na calego.
 
Do góry