reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Znów wieczór i znów tu takie pustki:szok: dziewczyny ciągle zapominam sie zapytać czy któreś z naszych dzieciaczków pije może mleko bebilon? Bo moja Tuśka pogniewała się już z mlekiem na amen a została mi cała duża paka na zapasie a przeciez nie wyrzucę;-) więc jeśli któraś by chciała to niech mi wyśle na priwa adres to wyślę paczkę. Akurat z dzieci moich znajomych jeśli którekolwiek jeszcze pije to tylko bebiko:baffled:
chyba tylko Mateusz pije/pił,bo przechodzimy na zawsze na krowie. Jak masz nieotwarte to zostaw, na bank się przyda albo zrób czekoladę;-)
Wróciliśmy po 8. Nie było najgorzej, przede wszystkim głowa przestała mnie boleć.
Dzisiaj było zebranie wioskowe dot. dnia dziecka. Ciekawe co wymyślili. Później kumpela do mnie wleci zdać relację. W zeszłym roku były jakieś konkursy na świetlicy, mecz na boisku, każde dziecko dostało małą maskotkę i soczek (niby bzdet,ale fajnie),a wieczorem ognisko nad jeziorem.
jacyś sąsiedzi napierdzielają młotami:baffled:
 
reklama
Aneta, Julitka pije BEBIKO


Dzisiaj było zebranie wioskowe dot. dnia dziecka.

a kto to sponsoruje? fundusz socjalny wioski?:-D:-D

no, wkoncu mam wolny komp, P dzis nie stoi w koeljce:-D
wypilam po poludniu kawke, to podejrzewam, ze szybko mnie sen nie zmorze


jutro znow jedziemy do miasta tym razem na testy na alergie zJulitka.

dzis obeszlam pol sklepow w poszukiwaniu butow na wesele i nic mnie nie urzeklo:szok: a czasem jak byly ladne, to ceny nie dla mnie:-( za poltora tyg. wesele i wyjdzie na to, ze pojde w starych:zawstydzona/y:
 
Donka trochę pani sołtys, trochę nasz wioskowy biznesmen, trochę moja koleżanka sklepowa. Tak po troszku i zbierze się na te kilka czekolad;-)
 
reklama
Do góry