reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam.
Przyszłam was podczytać bo nie mam siły pisać,mam do piatku urlop, pogrzeb załatwiony, lokal na stypę też, jutro zaczynają się goście zjeżdżać a ja muszę jeszcze ciasta upiec, zrobić sałatkę, posprzątać z grubsza i pójść pewnie na zakupy z M bo się okaże, że garnitur za mały- mam tylko nadzieję, że M da radę i zjedzie dzisiaj w nocy do domu. Głowa z tego wszystkiego mi pęka.
 
Witam.
Przyszłam was podczytać bo nie mam siły pisać,mam do piatku urlop, pogrzeb załatwiony, lokal na stypę też, jutro zaczynają się goście zjeżdżać a ja muszę jeszcze ciasta upiec, zrobić sałatkę, posprzątać z grubsza i pójść pewnie na zakupy z M bo się okaże, że garnitur za mały- mam tylko nadzieję, że M da radę i zjedzie dzisiaj w nocy do domu. Głowa z tego wszystkiego mi pęka.
trzymaj sie mocno ...........:tak::tak::tak: nienawidzę takich imprez:no::no::no::no::no:


Ja własnie spojrzałam na pogodę w Tunezji na weekend, ma byc max 34 stopnie:szok::szok::szok::szok:
 
Justyna, mam kontakt z Asią, można powiedzieć, że codzienny. A o co chodzi? O to spotkanie? Powiadomię ją. :tak:
ciekawa jestem co u nich,bo dawno jej nie było. Tak zaczęłam myśleć o niej intensywnie jak zaczęło się z tą grypą zmutowaną. A no i jak ich starania?

Nawet opaliłam się dzisiaj. Oczywiście jak "fornol",bo plecy i ramiona. Pieliłam nasz przedblokowy skalniak.
 
ciekawa jestem co u nich,bo dawno jej nie było. Tak zaczęłam myśleć o niej intensywnie jak zaczęło się z tą grypą zmutowaną. A no i jak ich starania?
Wszystko w porządku. Troszkę chłopaki na przemian chorują, ale wiadomo, jak jedno do przedszkola chodzi, to zawsze coś przyniesie. A starania na razie w toku. Chyba jeszcze nie zaskoczyła :-p
 
reklama
Witam.
Przyszłam was podczytać bo nie mam siły pisać,mam do piatku urlop, pogrzeb załatwiony, lokal na stypę też, jutro zaczynają się goście zjeżdżać a ja muszę jeszcze ciasta upiec, zrobić sałatkę, posprzątać z grubsza i pójść pewnie na zakupy z M bo się okaże, że garnitur za mały- mam tylko nadzieję, że M da radę i zjedzie dzisiaj w nocy do domu. Głowa z tego wszystkiego mi pęka.

Bardzo mi przykro:-:)-(
Ja własnie spojrzałam na pogodę w Tunezji na weekend, ma byc max 34 stopnie:szok::szok::szok::szok:

Super:-):-):-)


A sztuka tak sobie:baffled: byłam na "Oto idzie panna młoda " z Tyńcem i Zającówną ale spodziewałam się czegoś lepszego

Dobrej nocki BB-onki pa pa
 
Do góry