reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
a romawiałaś z kobieta czy z facetem?? bo ten dziadek sie nie zna to ta Pani wszystko "trzyma" wiec jesli ona ci powiedziała że taka cena to tak masz :-D:-D
 
dziewczyny tak sobie mysle ze jak by była jakaś w okolocach Kołobrzegu w terminie kiedy i ja i Monia będziemy to może sie spotkamy w większym gronie??
 
gadalam z tym facetem ale on się pytal żony o cenę :tak:tylko niewiem czy on dobrze powtórzyl żonie wiek dzieci bo ja mu mówilam 1,5 roku i 4 lata a wydawalo mi się że on powtórzyl 1 i 3 lata:baffled:tylko teraz niewiem czy ja źle zrozumialam czy on źle powtórzyl:baffled::confused:
 
gadalam z tym facetem ale on się pytal żony o cenę :tak:tylko niewiem czy on dobrze powtórzyl żonie wiek dzieci bo ja mu mówilam 1,5 roku i 4 lata a wydawalo mi się że on powtórzyl 1 i 3 lata:baffled:tylko teraz niewiem czy ja źle zrozumialam czy on źle powtórzyl:baffled::confused:

ty powiedziałaś dobrze więc to nie Twój problem;-)
 
Witam i ja!Jestem wściekła:wściekła/y: byłam z małą na placu zabaw ponad godzinę chciałam wykorzystać pogodę bo na popołudnie zapowiadają burze i jak trzeba było wracać do domu mała zrobiła scenę:wściekła/y: kładła się i wrzeszczała:wściekła/y: wszyscy się na nas gapili a ja jak debil jej tłumaczyłam że musimy już iść:wściekła/y: w końcu wzięłam ją na ręcę a ta mała chloera zaczęła mnie okładać z całej siły po twarzy:wściekła/y: czułam się jak bym występowała w odinku super niani tylko Zawadzkiej nigdzie obok nie było:wściekła/y: gdzie popełniam błąd że ona tak się zachowuje nie zabieram jej z tego placu zabaw tak od razu tylko uprzedzam że jeszce się pochuśta i zjedzie ze zjeżdżalni i będziemy szły ale mogę sobie pogadać:baffled: normalnie mam dość aż odechciewa się z tym dzieckiem gdziekolwiek wychodzić:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry