reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam i ja!Jestem wściekła:wściekła/y: byłam z małą na placu zabaw ponad godzinę chciałam wykorzystać pogodę bo na popołudnie zapowiadają burze i jak trzeba było wracać do domu mała zrobiła scenę:wściekła/y: kładła się i wrzeszczała:wściekła/y: wszyscy się na nas gapili a ja jak debil jej tłumaczyłam że musimy już iść:wściekła/y: w końcu wzięłam ją na ręcę a ta mała chloera zaczęła mnie okładać z całej siły po twarzy:wściekła/y: czułam się jak bym występowała w odinku super niani tylko Zawadzkiej nigdzie obok nie było:wściekła/y: gdzie popełniam błąd że ona tak się zachowuje nie zabieram jej z tego placu zabaw tak od razu tylko uprzedzam że jeszce się pochuśta i zjedzie ze zjeżdżalni i będziemy szły ale mogę sobie pogadać:baffled: normalnie mam dość aż odechciewa się z tym dzieckiem gdziekolwiek wychodzić:zawstydzona/y:
no ja też tak mam, Monia tego świadkiem :-D nie chciała wsiąść do auta i ryk na pół wsi :angry::wściekła/y:ale znalazlam ten link, poczytajcie https://www.babyboom.pl/index.php?id=2782
a tak wogole to witam się ;-)
witam nowe mamy :-)
Monia i Asia to super ze sie spotkacie, zazdroszcze :zawstydzona/y::-( a ze tak spytam to autem jedziecie czy pociągiem :confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam kochane ja tylko na chwilkę zaraz wybywam do teatru wpadłam Wam tylko powiedzieć że u Nas wszystko w porządku zdrowi a dni uciekają jeden za drugim ledwo znajduję czas wieczorkiem żeby Was nadrobić a na pisanie brak już się chociaż poczytać więc nałóg jednak trzyma;-):-)

Hrudzia będę trzymała kciuki bo to dziś ta chwila prawdy???

Majandra gratuluję zaliczenia semestru no i tak świetnych wyników jestem z Ciebie dumna:-):-)

Anetasa Igor czasami też się buntuje jak mamy wracać do domku na razie jest tylko płacz a raczej wycie są dni że da sobie wytłumaczyć a czasami wyje aż się zorientuje ze to na mnie nie działa to przestaje ale co się na wyje to jego :happy2::baffled:

Monia a tych fotek autka to ja się w końcu doczekam PS miło że za mną tęskniłaś ;-)

Agulka
dzieci zdrowe? Kiedy w końcu ten wielki dzień???

Asiek Monia
co Wy tak do tego Kołobrzegu ciągniecie przecież jest jeszcze Władysławowo, Jastarnia, Jurata, JAstrzębia Góra, Chałupy tam też jest pięknie:-):-)

Justyna jak praca męża lepiej już ???? Szuka czegos nowego??? Jakieś plany na urlop???

Klavell
szkoła skonczona???? Jakieś plany na urlop???? A na spotkanie dasz radę przyjechać ??

O już musze lecieć duża bużka dla WSzystkich BB-onów
 
Witam

Dzień minął jak szalony a ja z pakowaniem jestem jeszcze w piwnicy........ do południa byliśmy jeszcze na ostatnich zakupach, a popołudniu próbowałam pakować rzeczy...........

Jutro do obiadu idę odrosty w końcu zrobić i wyskoczę raz na solarium, wiem że dużo to nie da, ale .........................

Nuska
miłego wieczoru w teatrze, a ten dzień to w czwartek rano

Hrudzia piszę tego posta jedną ręką bo druga trzymam kciukasy, bo właśnie teraz Cię testują.....

Dzieci juz lepiej

Anetasa oj nie zazdroszczę dzisiejszej sceny........ my jeszcze tak nie mieliśmy..... jeszcze.............

Która bierze rodzinne???? Czy też dostaliście pismo, że zostało przedłużone o 2 m-ce??????
 
Ostatnia edycja:
yyyy rozwiń tą wypowiedź:-)

Która bierze rodzinne???? Czy też dostaliście pismo, że zostało przedłużone o 2 m-ce??????
my na rodzinne za bogaci jesteśmy,a właśnie jak to jest? trzeba wziąść zaświadczenie o dochodach z poprzedniego roku z US i jak te dochody ze świstka po zsumowaniu nie przekroczą 504 na osobę to przysługuje?

Nuśka mój mąż za urlop uważa wolny weekend + piątek lub poniedziałek:baffled: poza tym takowego raczej nie przewiduje,a co za tym idzie pewnie nigdzie ni epojedziemy. O czym ja myślę... prezcież my kasy nie mamy,bo musi być na mandaty i dawanie w łapę:wściekła/y:
 
my na rodzinne za bogaci jesteśmy,a właśnie jak to jest? trzeba wziąść zaświadczenie o dochodach z poprzedniego roku z US i jak te dochody ze świstka po zsumowaniu nie przekroczą 504 na osobę to przysługuje?
tak tylko trzeba odjąc podatek i składki zdrowotne, czy jak to tam się zwie. Przez 5 lat było 504zł a teraz w tym roku mają podwyższyć i dlatego przesunęli ten okres o 2 m-ce. DEBATUJĄ:confused::confused::confused:
 
Nuśka mój mąż za urlop uważa wolny weekend + piątek lub poniedziałek:baffled: poza tym takowego raczej nie przewiduje,a co za tym idzie pewnie nigdzie ni epojedziemy. O czym ja myślę... prezcież my kasy nie mamy,bo musi być na mandaty i dawanie w łapę:wściekła/y:
Justyna przyjedż do mnie na tydzień , alebo dłużej:tak::tak::tak: serdecznie zapraszam a S niech pracuje oczywiście, bo kurna on nie rozumie że Tobie najbardziej taki urlop by sie przydał
 
reklama
Justyna przyjedż do mnie na tydzień , alebo dłużej:tak::tak::tak: serdecznie zapraszam a S niech pracuje oczywiście, bo kurna on nie rozumie że Tobie najbardziej taki urlop by sie przydał
w zeszłym roku też nigdzie nie byliśmy i wkurzyłam się. Pojechałam na tydzień do Kruszwicy do mojego chrzestnego, tam jest 3 młodzierzy, ktora uwielbia dzieci i odpoczęłam troche. Za zaproszenie dziękuję bardzo,ale nie będę zwalała się Wam na głowę
 
Do góry