reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

i jednak rewelacji nie ma:no:
wczoraj było około 5 brzydkich kupek takich wodnistych ze sluzem i w nocy jedna, nie wiem czy mam isc dzis do lekarza czy poczekac do jutra i jeszcze podawac smekte:confused:

wczoraj napisalam takiego dlugiego posta i przyszla sasiadka i w szystko poszlo sie kochac:baffled:

a teraz juz nie pamietam co komu mniałam napisac:-( a nie mam czasu na nowo pisac:-(

a jedno mi sie przypomniało Majandra dzieki za pomysl s krupniczkiem dzis go bede robic na obiad:tak:
 
reklama
Witam.

Rok akademicki zaliczony :-):tak: Zostały mi tylko praktyki i praca mgr :-:)wściekła/y:

Majandra moje wielkie i ogromne gratulacje!!!! :tak: Kiedy czytam Twoje posty na temat studiów to mam taką w sercu tęsknote :-( mam nadzieję, że i ja kiedyś napiszę takie słowa.

MamaMia, Hanan WITAJCIE KOCHANE!!!!!!! Nawet niewiecie jak się ciesze, że nowe mamy dołanczają do Nas :tak:

Asiu a jak dziś się Juleńka czuje??? Szkoda wesela, ale zdrowie dziecka ważniejsze, a poza tym jeszcze nie jedno wesela Was zapewne czeka :tak::cool2:

Agulka oj jak Ci zazdroszczę tego wyjazdu ciepełko, plaża, morze i odpoczynek bo jakby nie było nawet z dzieciaczkami a w takim miejscu nie ma bata, aby z pieknym uśmiechem nie wrócić :cool2::yes::elvis:

Anetko u Nas jest podobnie z wracaniem do domu, ale zaś mam większy problem z wyciągnieciem małego z okna :dry: kiedy zacznie wyglądać to zdechł pies będzie darł mordkę a nie wyjdzie.

Wczorajszy dzień był taki ładny, ale nie wychodziliśmy z domu bo miałam takiego lenia, że szok. Z soboty na niedzielę czytałam książkę do 4 nad ranem :szok: w rezutlacie przeczytałam dwie książki w ciągu jednego dnia :shocked2: kiedyś regularnie czytałam i teraz tak bardzo mi tego brakowało!!!! Więc nie mogę się nasycić nawet takimi ksiązkami jak romance ;-):-)

Ok chciałam napisać więcej, ale synek mnie ciagnie więc lece pa!!!!
 
Mam już dość od kilku dni szukam intensywnie taniego pokoju nad morzem i wszędzie chcą ponad 130zl:szok::wściekła/y:a przecież 2 malych dzieci. To sąsiedzi i siostra D w zeszlym roku placili 120zl ale dzieci dużo starsze:sorry2::sorry2:
może macie jakies namiary na tanie pokoje nad morzem:confused:
A tak wogóle to dzień dobry bo nawet się nie przywitalam:zawstydzona/y:
Asiu a Julcia pije i je chętnie?
 
Mam już dość od kilku dni szukam intensywnie taniego pokoju nad morzem i wszędzie chcą ponad 130zl:szok::wściekła/y:a przecież 2 malych dzieci. To sąsiedzi i siostra D w zeszlym roku placili 120zl ale dzieci dużo starsze:sorry2::sorry2:
może macie jakies namiary na tanie pokoje nad morzem:confused:
A tak wogóle to dzień dobry bo nawet się nie przywitalam:zawstydzona/y:
Asiu a Julcia pije i je chętnie?

Moniu szwagierka co roku wyjeżdza nad morze do miejscowości w okolicach Mielna - Unieście (czy jakoś tak). Jezdza tylko do tej babeczki i z tego co wiem nie jest droga nie chcę tu kłamać, ale w zeszłym roku płacili coś za dobę ok 50zł :tak: w tym tylko śniadanie :sorry2: ale obiad i kolacje gotują sobie sami więc dla nich to ok.
 
Moniu szwagierka co roku wyjeżdza nad morze do miejscowości w okolicach Mielna - Unieście (czy jakoś tak). Jezdza tylko do tej babeczki i z tego co wiem nie jest droga nie chcę tu kłamać, ale w zeszłym roku płacili coś za dobę ok 50zł :tak: w tym tylko śniadanie :sorry2: ale obiad i kolacje gotują sobie sami więc dla nich to ok.
ale 50 zl od osoby?
 
Monia Julia ładnie pije a co do jedzenia to mam trzymac scisla dietę i to co jej wolno to jej nie smakuje i nie chce jesc :-(ale paluszki i chrupki wcina

ja znalazlam nie drogie kwatery w Kołobrzegu juz tu dawalam link jak chcesz to moge znow
 
Asia zadzwonilam i powiedzial mi 70 zl od doby:szok::-)do tej pory nie umiem uwierzyć:szok:no i zarezerwowalam:tak:DZIĘKI ZA NAMIARY:-)
 
reklama
Do góry