reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witajcie dziewczynki,
chciałabym się pod Was podłączyć jeśli nie macie nic przeciwko :) Moja córeczka jest z 20 września 2007 :) Od dłuższego czasu Was podczytuję ale jakoś wiecznie brakowało mi chwili żeby coś skrobnąć :)
 
reklama
no dziewczynki smekta chyba zadziałała w nocy zrobiła tylko jedną kupkę i z rana też jedna co prawda dalej sa one brzydkie ale już w znacznie mniejszej ilości...
dzis wypila mi ladnie 1 saszetke smekty wiec mam nadzieje ze juz bedzie tylko lepiej...
nie wiem tylko co mam jej dac do jedzenia...
wiem ze musze trzymac scisłą diete wiec narazie zjadla tylko chrupki kukurydziane:baffled:

tak mi szkoda tego wesela to jest moja bardzo bliska kuzynka i jednoczesnie matka chrzesna Juli ma ona 2 rodzeństwa i żadne nie przyjechałao na ślub i miała z tego powodu takiego doła a tu jeszcze ja odpadłam:-:)-:)-(

Mamma Mia witamy:-) mam nadzieje ze bedziesz dosc aktywna bo troche pusto robi sie ostatnio na forum...

Kasiu no to wzieło Cię z czytaniem na maxsa :happy2:

Anetasa probiotyk już dawałam wczoraj ale mała jakoś nie koniecznie chce go pić, może dziś będzie lepiej


a tak po za tym to miłej niedzieli życze
 
Witam Laseczki
Gagulec - ogromne kondolencje, trzymaj sie...
MamaMia, Hanan - witajce nowe mamuski, zapraszamy do udzielania sie na forum
Asiek - na biegunke to prosta dieta - marchwianka( gotowana marchewka z maslem plus ew. ryz- fuuuuuuu:nerd::-(), kleik ryzowy.
Justyna -a J chyba zadowolony, ale kto go tam wie - skoncentrowany jest z calosci na swoim holenderskim...a i mie tam lotto jego zdanie - chcial zebym pracowala, robila ( dla mnie bomba!!!) kariere nie zastanawiajac sie co z namszym byciem razem:sorry2::dry::-(

A my jedziemy do mamy na noc. Zostane do wtorku bo w poniedzialek wieczorem mam swoj ShowTime a rano we wtorek wizyta w PUP. Jak wroce to dam znak jak mi poszlo. Jakbyscie nie mialy co robic z kciukami o 20:15 w poniedzialek to...trzymajcie za mnie!:-p:-)
 
Witam.

Noc cudowna jeśli chodzi o Adasia ( ząbek sie przebił) a przerąbana jesli mowa o Mai. Miała o 3 w nocy gorączkę, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr dałam jej Fervex dla dzieci ( choc od 6 lat) rano juz wyglądała lepiej. Dziś nie wychodzimy tylko chuchamy na dzieci.......

Majandra
odlot mamy o 8, wiedziałam, że będzie 5 z egzaminu

Asia
jak mi przykro, że musieliście wracać....

Gagulec wyrazy współczucia, a jak chwast w tej sytuacji ......?

Hrudzia kciukasy będą oczywiście

MamaMia, Hanan witajcie i piszcie. Hanan mój Adas też z 22 wrzesnia

Kasia za dużo nie czytaj, bo nas zaniedbasz
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję za takie miłe przywitanie :tak: No pewnie, ze będę się udzielać :cool2: teraz niestety Młoda szaleje i już mnie zasypuje książkami "citaj mama citaj" haha
pozdrowionka
 
Witam i ja!:-) Mała śpi, M pojechał do Wałbrzycha do szpitala odwiedzić swojego kierowcę, obiadek już praktycznie gotowy więc ja wiedziona uzależnieniem przyszłam tutaj:-D I odrazu pytanie czy Wasze dzieci też Wam robią dantejskie sceny gdy chcecie wracać z podwórka do domu:wściekła/y: u nas ostatnio dochodzi do tego że Tuśka potrafi się położyć na korytarzu byle bym tylko jej nie wzięła do domu:szok: co prawda nie krzyczy ani nie kopie ale obawiam się że do tego też dojdziemy:confused:

Witamy nowe mamusie :-) może świeży powiew ożywi to nasze forum bo ostatnio to już prawie na wymraciu jesteśmy:szok:

Hrudzia kciukasy oczywiście w poniedziałek będę zaciskać ile się da:-);-)

Agulka zdrówka dla majeczki:tak: że też te choróbstwa się tak Was uczepiły:-( a kysz niech idą sobie wreszcie:tak:

Asiek super że z małą już lepiej a po tej dzisiejszej smeccie to już napewno będzie wszystko ok:tak:

Kasia mnie wczoraj w pracy tak wciągnęla lektura że o 16 skończyłam czytać książkę ponad 200 stron także witaj w klubie;-) ale nie przesadzaj i zaglądaj do nas także;-)

Doti jak tam motorowe wesele:-)
 
Witam.

Rok akademicki zaliczony :-):tak: Zostały mi tylko praktyki i praca mgr :-:)wściekła/y:

Aneta, Maciuś scen nie robi, wraca praktycznie bez szemrania. Myślę, że to zależy od tego na jak długo wychodzimy. Ja go wymęczam spacerami, czasem i 3 godziny łazimy, więc się nie buntuje jak wracamy. Kiedyś był problem z wyjściem z placu zabaw, ale ostatnio rzadko tam chodzimy (teoretycznie jest zamknięty z powodu rozlatywania się), więc już się przyzwyczaił. :-p

Asiek, dawaj małej lekkie posiłki. Ugotuj delikatny krupniczek, dawaj sucharki, kleik - jak Hruda napisała - gotowanego kurczaka/indyka, makaron, jogurty naturalne.
 
I odrazu pytanie czy Wasze dzieci też Wam robią dantejskie sceny gdy chcecie wracać z podwórka do domu:wściekła/y: u nas ostatnio dochodzi do tego że Tuśka potrafi się położyć na korytarzu byle bym tylko jej nie wzięła do domu:szok: co prawda nie krzyczy ani nie kopie ale obawiam się że do tego też dojdziemy:confused:

tak tak MAteusz dodatkowo drze się jak opętany:wściekła/y:
Hurdzia na moje kciukasy też możesz liczyć:tak:
MAjandra gratulacje 5 z egzaminu :-)jednak te nasze kciukasy coś pomagaja:-p
Asiek szkoda że wesele tak sie skończylo i nie dotrwaliście do końca:-(ale najważniejsze że Julcia już lepiej się czuje:tak:
Agulka dobrze że Adaś zdrowieje oby jeszcze Maji przeszlo bo coś te chorubska sie na was uwziely:wściekła/y:
Gagulec jak samopoczucie?:-(
Justyna jak się czujesz angina poszla sobie?
Kasia czytaj czytaj ale nie tak dużo bo na BB braknie ci czasu i chęci:sorry2:
Doti jak po weselu? jeszcze odsypiasz?;-)
Nuśka a ciebie gdzie wywialo?
Harsh jak tam po maturze? 5 są?
Luandzia jak się czujesz? dalej masz mdlości?
A gdzie podzialy się Iza,Tygrysek, Asia KC, Shinead , Xeone i inne mamuśki:confused::confused::confused:dawno ich nie bylo na forum:no::sorry2:
 
reklama
Do góry