reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Agulka melduje się na zawołanie :-p:rofl2: poprzestawiałam małemu godziny spania z ok 11 na ok 14 - 15 i bardzo mi to na ręke :tak: bo z rana zawsze wychodzimy jak np dziś spacer zaczeliśmy o godzinie 8.10 :happy: poszłam na nogach do miasta czyt ok 4 km było extra!!!!! Jutro powtórka z rozrywki Kuba ma frajde bo patrzy na brum brum i jest na dworze a ja spalam kalorie :tak:

Asiu w końcu!!!!!! Już myślałam, że coś się złego stało :-( albo, że się obraziłaś. Jako że sezon spacerkowy rozpoczęty jesteś rozgrzeszona :tak: wpadaj choć raz na jakiś czas i mleduj jak żyjecie.

Moje magiczne ciasteczka w piecu tzn trzecia blacha już w piecu :rofl2: napiekłam ich ponad 100 :szok: trochę dla mamy, teściowej i dla Nas.

U Nas serwowana była zupka szczawiowa z jajeczkiem na drugie kluseczki z serkiem białym. A teraz mam zamiar zrobić zapiekanke ziemniaczaną z mięskiem mielonym :laugh2: Moje symptomy beznadziejnej synowej chcą się przebić przez skorupe, ale walcze z nimi i zajmuje się czym tylko mogę, aby zająć ręce.
 
reklama
noto melduję się i ja:-)
pogoda sie zepsula :wściekła/y:zimno szaro i wogóle beeee:wściekła/y:
u nas z mówieniem też żadnych rewelacji nawet wydaje mi się że na początku mówil więcej a teraz jest ciągle Tata no i mama i coś tam po swojemu acha i ogólnie wszystko jest ka ka jak widzi sąsiadkę to wola kaka jak wychodzimy za sklepu i ja mówię dowidzenia to Mati mówi kaka:rofl2:wszystko jest kaka:eek:
 
Czesc BaBoniki!
I ja sie witam Asiek. U nas jest identycznie z mowa jak u Maciusia. Patryk bardzo malo mowi, a raczej wcale. Mama, tata, baba, am, buu, bam jak cos spadlo, oo-o - jak cos sie stalo itp. Ale jak mu mowie "powiedz auto", "powiedz mleko" to mowi NIE i sie smieje. Widze, ze on wszystko rozumie ale wcale sie nie garnie zeby cos powiedziec. Nie martwie sie jednak bo lekarze mowia, ze dziecko powinno zaczac mowic do 3 lat. Z reszta u nas w rodzicie wiekszosc maluchow wlasnie po 2 roku zycia zaczynal mowic po polsku ;-)
Nam logopeda powiedziala ze jesli dziecko skonczy 2 r.ż i NIE zacznie laczyc 2 wyrazow nalezy zaczac rehabilitacje logopedyczna...wiec chyba te 3 lata to troche pozno:baffled::rofl2:
Wspolczuje samopoczucia Xeone...moze te suplementy o ktorych pisala Carioca (Prenatal Complex?) pomaga na dolegliowsci 1go trymestru.

u nas z mówieniem też żadnych rewelacji nawet wydaje mi się że na początku mówil więcej a teraz jest ciągle Tata no i mama i coś tam po swojemu acha i ogólnie wszystko jest ka ka jak widzi sąsiadkę to wola kaka jak wychodzimy za sklepu i ja mówię dowidzenia to Mati mówi kaka:rofl2:wszystko jest kaka:eek:
:szok::szok::szok: u nas tez wszytsko jest ka-ka:tak::tak::tak: no tez jest tati, hau-hau karka Koparka) i dzig ( dzwig) a ja jestem wolana po imieniu lub tati:rofl2::baffled:

Ide szykowc kolacje i podem zajrze:-)...u nas dzien wariata bo jutro JJ wylatuje z powrotem do UK ( po swoje auto) i taki zalatany dzien melismy:rofl2:
 
Wystawiłam na allegro 2 garnitury S,ciekawe jak pójdzie. S jedzie do domu na stopa z Wrocławia. Ciekawe o której będzie. U nas po południu zrobiło się cieplutko i słonko porządnie wyszło i przestało wiać,a młody jakiś spiczniały dzisiaj. Marudzi i wiecznie z dydkiem chodzi:eek:
 
Asiek źle widzisz - już w 16tym :-p Welcome back córo marnotrawna.
Xeone - bidulko, ale na pocieszenie - jak się tak źle czujesz to znaczy że hormony sprawnie działają. Przyznam, że ja już raczej na więcej ciąż zdecydownaie się nie zdecyduję, finito, kończe prokreację. Ten preparat dobrze Hruda napisała - Prenatal Complex, albo może spotkasz gdzieś herbatkę imbirową? Mnie wciąż pozostała potrzeba dużej ilości snu, 8 godzin w nocy to podstawa, w dzień czasem też się uda kimnąć.


Dziewczyny, nasze maluchy niebawem sie rozgadają, mój Stasiu widzę na poziomie większosci. Jak sobie przypomnę Igorka Nuśkowego, z którym normalnie można się już dogadać - co chce, gdzie idzie, szok. Kiedy ja z moim synkiem sobie tak pogadam?
 
Witam się i ja wieczorowo! Nam dzień minął jak szalony chociaż pogoda schrzaniła się na maksa:crazy: rano byłyśmy na zakupach i napadłyśmy na nowo otwartego lumpka:-D kupiłam sobie 2 bluzy i Tusi 2 bluzy i dla córeczki mojej przyjaciólki 2 super bluzeczki z nexta jak nowe:-) popołudniu odwiedziła mnie siostra z Szymkiem także też jakoś zleciało a teraz czekamy na M mam nadzieję że wróci niebawem na kompanie niuńki:tak: od wczoraj biedak ciągnie 2 etaty bo wujek wyjechał i musi poprowdzić mu przez półtora tygodnia firmę ale za to kaska wpadnie;-) może jeszcze później zajrzę o ile nie padnę wr4az z małą:zawstydzona/y:
 
Ja klikam i czytam ...na wyrost hehe:-p:laugh2: bo jutro jade do rodzicow na wies pilnowac kotow, babci i domu bo rodzice wybywaja na wczasy i nie bede miala dostepu do netu:-:)szok::baffled: A J ma metlik w glowie - ma kilka propozycji prac za granica i wszystko nawarstwilo sie na jeden tremin i teraz jest "rebus"- no sie okaze...
Ja wyslalam dzis swoje 1 CV bo jakos ostanio posucha w ofertach:-(. PUP wyslalo mnie na targi pracy a tam znalalzm tylko jedna ciekawa oferte gdzie po krotkiej rozmowie podziekowano mi bo...mam za duzo kwalifikacji:baffled::wściekła/y:

Justyna - powodzonka na allegro...bo moje aukcje cos stoja:baffled: choc cene co rusz spuszczam w dol:crazy:
Majandra - znowu mnie zmartwilo twoje samopoczucie:-(...moze zrob jakies podstawowe badania bo cos ostatnio slabniesz:-:)eek:
Asiek - witaj i milego urlopowania. A gdzies wybywacie?
Agulka - zdrowka dla coruni...i wspieraj Adasia co by sie nie dal przesileniu:tak::-)
 
Hejka wieczorowo.

Ja tylko na minutkę, bo J zrobił drinki, poszedł sie kapać i kupił lody, a i jeszcze popcorn w mikrofali sie robi.:szok: Chyba małż na dziś wieczór coś planuje.:tak:;-);-);-):-D

Ściągam właśnie komedię Idealny facet dla moje dziewczyny, jutro sobie obejrzymy..... oglądał któraś???????

Oki do juterka:rofl2:
 
A mój coraz bliżej domu. W Ostrowie Wlkp. jest,a ciemno się robi:-( nie lubię jak tak wraca na stopa.
Hrudzia dobrze,że J ma w czym wybierać. Oby decyzja była trafna:tak:
Ja ściągam 5 serię Gotowych na wszytsko wariatek:-D
 
reklama
Justyna teraz lecą "Gotowe na wszystko" na Foxlife :tak: również bardzo lubię ten serial, ale House jak dla mnie bije je na głowe :laugh2:

Hruda super, że J ma tyle propozycji pracy :tak: najważniejsze to mieć wybór. Skoro mowa dziecka powinna się tak rozwinąć do 2 r. ż. to kiepsko widzę Kube :-(
 
Do góry