reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Dzień dobry. Przyszłam dac znak życia:) Regularnie staram się Was podczytywać ale nie mam kidy pisać bo mam sajgon w pracy, w domu szaleje z Małym a wieczorem padam na łóżko bez chęci na co kolwiek.Uciekam do papierków. Miłego dnia życzę
 
reklama
Kasia nie rozumiem dlaczego ten znajomy umieścił Was na Nk, przecież to nie rodzina a poza tym kto wkleja do swojej galerii innych zdjęcia. Jak je zatytułował: córka mojej znajomej???????

Bardzo Was mało ostatnio na forum.

Maja chora i to nieźle, przyczyną jest jak zwykle przedszkole. Panie ubierali ttylko dziecki w bluzy, nie ważne czy to godzina 9 ( około 8 stopni) czy godzina 13, gdzie termometry pokazywały 18 stopni.
Jestem na maxa wk****na
 
A napisałam Wam wczoraj,że tej kuzynki S synek,co na weselu teraz byliśmy, półroczny synek ma różyczkę:szok: Złapał ją z powietrza, tak powiedziała p.doktor,że wcale nie musiał mieć styczności z chorym.
S ładuje się dzisiaj na Francję, pewnie na poniedziałek rozładunek to będzie jechał:sorry:
 
Uwaga Uwaga pojawiam sie i ja:-D:-D:-D
nie ma szans na nadrobienie zaleglosci ale bylam na watku z fotkami i obejrzenie zdjęc zajeło mi 20min:szok: suuuuuuuuuper te nasze dzieciaczki sa , zazdroszcze spotkanka nadmorskim mamą, i pięknego domu też zazdroszczę:-D

u nas nic ciekawego mam wlasnie urlopik i nadrabiam zaleglosci towarzyskie:-D

widze ze pojawily sie nowe wątki ale ja nic ciekawego narazie na nich nie napisze
Jula dalej leci na pampersach:baffled: a co jej mówienia to żadnych postepów - juz zaczynam się martwić:-( mówili mi że przez jej póżną nauke chodzenia zacznie szybciej mówiić i co lipa:-:)-(
 
Witam Asiek, dawno Cie nie było, zaniedbujesz nas

Adaś juz śpi a Maja leży i sie męczy czyt. udaje że śpi, kaszle bardzo. BAsen za tydzień w Darłówku odpada,:crazy: więc Maja zostanie z moimi rodzicami a my chyba pojedzeimy sie pluskać, ale to CHYBA...:-(... Kurcze daję małemu cos zapobiegawczego, bo boje się , że on załapie od Mai............. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Majandra współczuję nauki, mnie juz sie by nie chciało,:no::no::no: ale Ty młoda jeszcze jesteś.:tak::-D Życzę natchnienia i ochoty.......:happy:

Gdzie reszta Babek. dzieci o tej porze już chyba lulają........ zameldujcie sie chociaż:tak:
 
niunia spi, na obiad wczorajsza zupa wiec mam troszke czasu:-D

Majandra moja mala mało mówi po swojemu ale z drugiej strony i ja i P późno zaczęliśmy gadać więc może Jula ma to w genach...
a Wy dalej chodzicie na rehabilitacje??

nie wiecie co u Hars??

widze ze Carioca jest juz w 15 tyg :)

Agulka wiem ze zaniedbuje ale naprawde ciężko jest wszystko pogodzić i jak ma juz troche wolnego to ide z mała na plac zabaw
 
Młody śpi dobre pół godziny:szok: zasnął na siedząco na bajce.
Asia wiadomo,że jak pracujesz to 1,że po powrocie jesteś zmęczona, 2 nie wiesz w co ręce włożyć, no i 3 - jest Jula i mężuś z którymi chcesz spędzić resztę dnia. A teraz jak już ciepło to większość czasu poza domem siedzimy.
Majandra co dzisiaj serwujesz? Ja robię kopytka, właśnie ziemniaki stygną, i pierś w sosie grzybowym.
Teściowa dzisiaj weszła i powiedziała,że mogłabym mlodego posmarować to rozgrzałby się:eek: niech lepiej w centralnym napalą:crazy:
 
Dziś spaghetti bolognese, bo dawno nie było. I już widzę, że na 3 dni będzie, bo tyle mięsa kupiłam :-D Miałam oszczędnie gotować, ale nie mogłam się oprzeć szyneczce wieprzowej :zawstydzona/y::-p:sorry: A jak robisz tą pierś w sosie grzybowym. Oddzielnie pierś od sosu, czy jakoś razem dusisz? A co do sosu grzybowego/pieczarkowego, to może macie jakiś pomysł co zrobić by ten sos nie był taki intensywny. Jakoś go czymś rozrzedzić? Ale czym? Wodą czy np. śmietaną/jogurtem?

.
zamróź sobie 1 porcję sosu:tak: Suszone grzyby namoczyłam, podsmażyłam z cebulką i wrzuciłąm spowrotem do tej wody co się moczyły i teraz się duszą żeby zmiękły. Pierś podsmaża się na patelni posypana przyprawą do kurczaka. Jak chcesz to możesz pod koniec wrzucić ją do sosu albo i nie. A sos grzybowy podlewam zawsze słodką śmietaną. Taki delikatniejszy jest
 
reklama
I ja sie melduje. Jakos ostatnio nie mam ani weny ani samopoczucia do pisania. Ciagle zle sie czuje. Dzisiaj to ledwo do pracy dotarlam - tak mi slabo bylo. I w ogole juz nie mam sily. Nie myslalam, ze mozna sie tak tragicznie czuc. Juz powiedzialam M, ze trzecie dziecko to na 100% adoptujemy :tak: bo ja tego nie zniose po raz kolejny. W domu syf, obidy mamy tylko w weekendy a najbardziej mi zal Patryczka bo nie mam tyle sily zeby sie z nim bawic calymi wieczorami.

Asiek, witaj. Maciuś też baaaardzo mało mówi (tata, mama, da-czyli daj, ta-czyli tak, ba-czyli bach i z dźwiękonaśladowczych to brr-czyli brum brum, icha-czyli udaje konia, uh uh-czyli hau hau i to chyba wszystko). Ja się jeszcze nie martwię, bo bardzo dużo gada po swojemu, więc myślę, że już niedługo zacznie więcej po polsku :-);-).
I ja sie witam Asiek. U nas jest identycznie z mowa jak u Maciusia. Patryk bardzo malo mowi, a raczej wcale. Mama, tata, baba, am, buu, bam jak cos spadlo, oo-o - jak cos sie stalo itp. Ale jak mu mowie "powiedz auto", "powiedz mleko" to mowi NIE i sie smieje. Widze, ze on wszystko rozumie ale wcale sie nie garnie zeby cos powiedziec. Nie martwie sie jednak bo lekarze mowia, ze dziecko powinno zaczac mowic do 3 lat. Z reszta u nas w rodzicie wiekszosc maluchow wlasnie po 2 roku zycia zaczynal mowic po polsku ;-)

Majandra ale mi narobilas ochoty na to spaghetti, mniam

Agulka trzymam kciuki za Maje. mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje.

Uciekam, musze konczyc prace i jechac po Patryczka. Milego wieczoru :-)
 
Do góry