reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Oj zeby nie bylo...a kuchnie macie? bo chyba do obiadokolacji to pewnie jakis specjalnych pomieszczen kuchenych trzeba i...kucharki:baffled::sorry:

Niby mamy ale nie taką przystosowaną do ciepłych posiłków zezwolenie z sanepidu obejmuje przygotowanie śniadań z gotowych półproduktów tak czy siak żadna z nas nie da się wrobić w taką działalność:no: nie tak się z nim umawiałyśmy a poza tym nasze umowy nie obejmują charakteru takiej pracy więc wrazie czego będzie strajk:tak:
 
reklama
kopytka już ugotowane i prawie zjedzone:tak:muszę je gdzieś schowac bo jaj ak dalej pójdzie to D zamiast kopytek zobaczy pusta miskę:zawstydzona/y::eek:
Ola zadowolona zjadla ze smakiem a Matuś ani nie spróbowal:wściekła/y:
 
Anetasa, a jakiś catering mógłby być?

Stosujemy takie rozwiązanie ale przy grupach zorganizowanych a tym babom chodziło o to że np. ktoś przyjeżdża popołudniu i ma ochotę coś zjeść i jeśli zatrzymuje się u nas w pensjonacie to musi mieć taką możliwość :baffled: a przecież żadna firma kateringowa nie przywiezie nam 2 kotletów:sorry:
 
Stosujemy takie rozwiązanie ale przy grupach zorganizowanych a tym babom chodziło o to że np. ktoś przyjeżdża popołudniu i ma ochotę coś zjeść i jeśli zatrzymuje się u nas w pensjonacie to musi mieć taką możliwość :baffled: a przecież żadna firma kateringowa nie przywiezie nam 2 kotletów:sorry:

Może przywiezie. U nas są jakieś takie firmy i minimalne zamówienie to właśnie dwa dania :-):-):-D
 
Może przywiezie. U nas są jakieś takie firmy i minimalne zamówienie to właśnie dwa dania :-):-):-D

Tylko tu też problem się zaczyna bo najbliższą firmę cateringową mamy w Kłodzku więc złożenie takiego zamówienia i przywiezienie go do nas pewnie by trwało z godzinę:szok: a przecież nikt nie będzie tyle czekał:-(
 
Noooo dzisiaj też poszłyście jak burza;-) Samochód odstawiony, S ma jutro zadzwonić to powie,czy to tylko uszczelka pod głowicą poszła,czy głowica pękła:baffled: Dobrze,że z teściem wcześniej rozmawiałam,bo gadał ze mną jak z facetem. A skąd leci,a jak leci...A czy ja pod maską siedziałam podczas jazdy:szok:
 
Aneta i co z tego gotowania wyszło?????

U nas spoko, dobranoc bo spadam do J

Stanęło narazie na tym że kierowniczka ma iść dogadać sie z pobliską restauracją że będziemy mieć ich menu z którego goście będą mogli coś wybrac a my od nich będziemy zamawiała i tylko wykładały na półmiski. Ciekawe czy się to sprawdzi:baffled:
 
reklama
Dzień dobry :rofl2:

Widzę, że wczoraj forum z lekka ruszyło :happy: fajnie miałam co czytać wieczorem.

Anetko gratuluję zdanej komisji :tak: też tak myślę, że powinnaś teraz więcej zarabiać skoro Wasz ośrodek wszedł na wyższy poziom.

Justynka spoko z tą sukienką :sorry: ciekawam po co ją kupowała???

Hruda to również moje jedne z ulubinych zup :tak: szczawiowa, botwinka pycha!!!

Wczoraj normalka byłam u mamy :rofl2: i niespodziewanie dostałam wcześniej prezent na urodziny przepiękną bransoletkę i kolczyki :laugh2: ależ jestem zadowolona.

Carioca i jak wyszły ciasteczka????

Ale się wkurzyłam :crazy: dobry znajomy moich teściów zamieścił u siebie w galerii na NK zdjęcie z moim Kubusiem :wściekła/y: kiedy pracowałam bardzo często przyjeżdzali do Nas i chyba wtedy zrobił sobie to zdjęcie z moim dzieckiem. Wysłałam zaproszenie kiedy mnie zaakceptuje odpowiednio skomentuje to zdjęcie :crazy: wydaje mi się, że takie posunięcia powinno się obgadać z rodzicami dziecka a nie bezszczelnie zamieszczać tym bardziej, że to dla mnie i dla R nie jest rodzina.
 
Ostatnia edycja:
Do góry