reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

poza tym mamy dziś drugą rocznicę ślubu i mamy pewne plany... ;-) życzę miłej i spokojnej nocki Wam i szkrabom:-)

nawet nie zatrzymujemy:rofl2:

Oby szczescie rodzinne trwalo jak anjdluzej, a wasza milosc zamiast wiednac, kwitla kazdego dnia!


a my dzis dostaliśmy kasę z US, zaledwie 2971zł:tak::-):-):-)

moj brat na troje dzieci dostaje ponad 3tys:happy:

no prawie 3 koła to tym bardziej droga nie chodzą :-D Ja się nie rozliczam z mężem.

czemu? nie byloby to dla was korzystniejsze?
 
reklama
Donkat - nawet nie chcę wchodzić w rozliczenie męża, zbyt skomplikowane, rozlicza go jego księgowy, który mu prowadzi bulcharterię, a on skolei rozlicza tylko męża jako klienta, za rozliczenie mnie trzebaby było dodatkowo zapłacić, to już wole sama zrobić. Jak jeszcze nie zrobiliście rozliczenia to ten program co wkleilam jest naprawdę dobry.
Justyna - US ma na to 3 miechy i znając życie wypłacą dopiero przed upływem tym 3 miesięcy. Dawno składałaś?
 
Ostatnia edycja:
Carioca, my mamy program z Rzeczpospolitej, ale P wymiekl w tym roku, bo nie dal rady z rosliczeniem pobytu w UK. poprosil swoja ksiegowa i ona tez sie nad tym niezle natrudzila. dzis oddala, ale jak sie okazuje jescze sa bledy. my zawsze z PIT-em na soattnia chwile i pozniej dlugo czekamy an pieniadze
 
wlaśnie próbowalamnas rozliczyć i chyba zrobilam coś źle bo wyszlo mi że musieli byśmy zaplacić do urzędu 575541zl:szok::szok::szok::szok:
 
Monia, moze w ktorejs rubryce nalezy podziecic an ie pomnozyc?:-D:-D


tak w ogole to Julitka ma drugi dzien katarek. wczorjasza nocka byla spokojna, zobaczymy co bedzie dzis. skropilam jej wczorja poduszke Olbas oil, choc tam ejst napisane, zeby nie stosowac ponizej 6 roku zycia:szok:uzywalyscie tego?
kurcze, pewnie tylko dzieki temu spala ladnie, a niby nie powinnam:sorry:
czosnku juz jje nie moge wkladac do lozeczka, bo tak sie wierci, ze go lapie raczka i sie budzi.

Jutro mamy te 18-nastke. i co, myslicie ze 100zl wystarczy?
 
reklama
Do góry