reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam dzisiaj pierwsza:) Dobrze, że pracuję bo inaczej nie miałabym czasu na podczytywanie forum:((( Jak jest taka pogoda nie ma nas praktycznie w domku a jak wrócimy to jest kolacja, myju i lulu. A rano przydałby się kubeł zimnej wody na rozbudzenie:))))Teraz zmykam i życzę Wam miłego dnia.XEONE- gratuluję!!!!!!LUANDZIA- zdrówka życzę.
 
reklama
Wszystkie chciały być pierwsze a to chociaż raz mi się udało:-p:-) poczytałam i widzę że mnie imrezka ominęła żałuję:zawstydzona/y: u nas wszystko w porzadku tylko moje dziecko znów sobie wszystko poprzestawiało. Chodzi spać o 22 i budzi się około 7;30 w sumie to nawet jestem zadowolona bo wcześniej trzeba było się zawijać około 20 do domu bo była już marudna:crazy: a teraz będzie można dłużej posiedziećpoza domem:-) w sumie potem w dzień idzie spać między 12-13 i śpi 3 godziny z hakiem więc też super bo mogę sobie na spokojnie cokolweik porobić w domu. Jednak jest jeden poważny minus tego stanu rzeczy jak ona nie śpi wieczorem to mogę zapomnieć o BB a jak już zaśnie to znowu mama pada:zawstydzona/y: więc coraz ciężej mi będzie utrzymywać swoją aktywność ale będę się starała:tak:

Agulka współczuję przeżyć u chirurga i wogóle szlak mnie trafia jak czytam o tym jaką bezmyśną mamay służbę zdrowia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: trzymam jednak kciuki aby wszystko było dobrze i żeby zabardzo się to nie rozrosło i kolejny zbaieg nie był już konieczny:tak:

Majandra widzę że święta w Łodzi a podpytałaś o jakieś fajne miejsce w okolicy na nasze spotkanie:sorry: i kto to jest super mama?:szok: jak przeżyłaś to spotkanie? Acha i nie wierzę że Twój kochany i chyba najgrzeczniejszy na tym forum synek dał Ci popalić:no:;-):-)
Xeone my się nie znamy ale witaj po przerwie i zostań tu znami im nas więcej tym lepiej:tak: No i ogromne gratulacje:-):tak: tzrymam kciuki żeby mdłości i inne dolegliwości poszły sobie w siną dal i to jak najszybciej:tak:

Justyna co do bucików to ja ostatnio miałam nerwa w sklepie bo fakt adidasków dla dziewczynek od groma dla chłopców znacznie mniejszy wybór ale co z tego jak wszystkie upszczone kwiatkami, motylkami i zapomnij o innym kolorze niż róż:wściekła/y: a ja wolałabym cos stonowanego i w jednym kolorze a już daj Boże nie różowe a z musu i przymusu musiałam takowe wziąć bo skoro z 20 różnych par do wyboru tylko te nie były całe w kwiatki to lepszy rydz niż nic:sorry::laugh2: ale co do ubrank to tu się zgodzę dla dziewczynek naprawdę jest w czym wybierać:tak: a jak mam coś kupić Szymkowi to już mam problem:eek:

Luandzia trzymam mocno kciukasy za zdrówko dla Ciebie i Zuzi. Mam nadzieję że te mdłości w końcu Ci odpuszczą i potem już spokojnie będziesz mogła się cieszyć ciążą:tak:

Nuśka kochana kolejne nasze podobieństwo:-p fobia na punkcie czipsów:tak: co do czekoladek to i owszem nie zaprzeczam że mała dostaje ale czipsy to nasz wróg publiczny numer jeden:-D wczoraj przeglądałam z nią ulotkę z l`eclerca i mała pokazała na nie i mówi mniam mniam a ja do niej nie Tusiu to jest fe i nie dobre popatrzyła na mnie lekko zdziwiona ale za chwilę pokazała M je w gazetce i powiedziała że to jest fe:-)

Carioca ja miałam i mam ten wózek GONDOLA-SPACER BABY DESIGN ATLANTIC + FOTELIK !!! (609916422) - Aukcje internetowe Allegro chociaż na początku upierałam się przy Xlanderze ten nie różni się od niego zabardzo ale ma większą gondolę i później wygodniejszą spacerówkę:tak: ale to tak z własnego doświadczenia natomiast moje 2 koleżanki mają Xlandera i są zadowolone:tak: tyla że właśnie szybko musiały dzieci przesadzić do spacerówki z uwagi na tą małą gondolę.
 
U nas nastroje ciut lepsze..a malzonek ma raptem 3 rozmowy o prace:szok::happy:
...a tak wybaczcie, ale nie mam weny na pisanie.
Milego dnia!
mam nadzieję,że wypadną pomyślnie,bo pewnie przez kaskę są między innymi nastroje takie,a nie inne:confused2:

Chyba Monia pytała o spanie Mateusza, więc tak budzi się ok.7, dostaje mleko i już nie śpi,a wieczorem zasypia ok.21. Więc pomimo tak długaśniej drzemki wszystko jest ok.

Czekam na moją fryzjerkę,bo ma zrobić korektę. Ciekawe jak chłopaki spiszą się tym razem.

Aneta
w Boti były fajne tenisóweczki na wzór sandałków. Niebieskie, zielone, takie grafitowe, no i różowe i czerwone. Niektóre były gładkie,a niektóre miały takie delikatne kwiatki. Chyba wszystkie za 16zł.
 
Aneta w Boti były fajne tenisóweczki na wzór sandałków. Niebieskie, zielone, takie grafitowe, no i różowe i czerwone. Niektóre były gładkie,a niektóre miały takie delikatne kwiatki. Chyba wszystkie za 16zł.

Wiem o które Ci chodzi ale narazie nie będę takich kupować bo teściowa właśnie niedawno jej takie zakupiła oczywiście różowe i z kwiatkami:wściekła/y: więc jakoś to muszę przeżyć bo przecież całej kolekcji zakładać nie będę:no:
 
Mateusza ostatnio pokręcilo,bo śpi po 3-4 godz. w ciągu dnia. Wczoraj spał 4,5. Chyba go obudzę,bo śpi od13:eek:

Patryk natomiast prawie wcale nie sypia w ciagu dnia (gora 30-60 min). Za to jak go odbieram i jedziemy do domu to zasypia w samochodzie i spi do 18-19, a pozniej zasypia normalnie, po 20 :szok:. Chyba w Klubie zal mu czasu na spanie :-);-):-)

Cześć babeczki bardzo dziękuję za pamięć i troskę niestety tak jak pisałam Izie czuję się tragicznie właściwie cały czas leżę nic nie mogę jeść ani pić w skutek czego jestem już 5 kg do tyłu z fasolką wszystko ok wczoraj nawet nam pomachała mikro rączkami i nóżkami
może przez to że tak źle się czuję ale jakoś nie mogę odnaleźć się w tej ciąży jakoś tego nie czuję ...

Xeone ciesze się że się odezwałaś nawet ostatnio myślałam co tam u Ciebie słychać gratuluję ciąży a na kiedy masz termin bo ja na 18.11?

Luandzia strasznie i przykro, ze tak zle sie czujesz. Niestety wiem co przechodzisz bo mam podobnie. Musimy miec nadzieje, ze za kilka tygodni nam przejdzie i bedziemy jak nowo narodzone ;-).

Gratulacje Xeone!!!! Ja mam termin na środek października, podejżewam że Ty na początek listopada? Będzie mały skorpionek jak ciocia Carioca :-) Czuję się nieźle, mam nudności, ale już nie wymiotuję, na początku ciąży tak pawiowałam, że aż mi nosem szło. Ale juz z miesiac jest lepej, kupilam sobie Prenatal Complex tam jest imbir i olejek miętowy i faktycznie nieco hamuje nudnosci, wiec polecam.

Oj bedzie maly skorpionek, jak dziewczynka to pewnie niezla zlosnica, haha. Ale slyszalam, ze kobiety skorpiony to najpiekniejsze kobiety na swiecie :-)
Jeszcze dzisiaj popedze do apteki po ten Prenatal Complex. Mam nadzieje, ze chociaz troche mi pomoze.

A tak prawde mowiac to u mnie ciezko stwierdzic dokladny termin porodu. Z cala pewnoscia mozna powiedziec, ze to malenstwo to taki Bozydar :-D. Pod koniec zeszlego roku zaczelismy myslec o drugim urwisie i poszlam do lekarza porobic wszystkie badania. I tym razem okazalo sie, ze mam ponad 20-krotnie ponad norme przekroczona prolaktyne i nie mam owulacji. Mialam zaczac lykac Bromergon i zaczac dzialac. No ale w miedzy czasie stwierdzilismy, ze z roznych powodow odlozymy starania do polowy 2009 roku. Myslalam, ze zemdleje gdy w marcu zobaczylam na tescie 2 kreseczki. Wysoka prolaktyna, gumki i kalendarzyk - jak to mozliwe zebym byla w ciazy. Przez tydzien nie moglam w to uwierzyc ale za to jaks sie oboje ucieszylismy. Widocznie wlasnie tak mialo byc!!!
 
Xeone nie strasz z tymi gumkami:szok: my cały czas na gumkach i w zeszłą sobotę zaczęłam na nowo brać tabsy. Cały czas plamię,a jakoś przy innych tego nie było. Zobaczę co będzie przy 2 opakowaniu.
Do jakiego Klubu chodzi Patryk??

Właśnie jestem po korekcie i jest tak jak miało być. Nareszcie. I kumpela mi powiedziała,że właśnie czeka za @,a raczej brakiem:-p,bo też zaczęli starania o 2 dzieciątko.
 
reklama
Justyna do tej pory myslalam, ze to niemozliwe i takie "wypadki" po prostu sie nie przytrafiaja ale jednak ... W moim dziale w pracy jestem juz druga osoba :-). Ale tak jak pisalam, widocznie u nas tak wlasnie mialo byc i chociaz nie wiem co bysmy robili to i tak bylabym w ciazy ;-)
Trzymam kciuki za kolezanke. Mam nadzieje, ze to fasoleczka.

Patryk chodzi do Klubu Malych Odkrywcow - to taki prywatny zlobek.
 
Do góry