reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Ależ mnie się dzisiaj dzień dłuży okrutnie:szok: jeszcze za oknem słonko świeci a ja tu muszę kwitnąć:crazy: dobrze że dziś tylko do 20:tak: bo mi koleżanka musi odrobić 2 godziny za wtorek:-) a mój M dostał dzisiaj 200zł mandatu bo gadał przez komórkę:wściekła/y:
 
reklama
Majandra widzę że święta w Łodzi a podpytałaś o jakieś fajne miejsce w okolicy na nasze spotkanie:sorry: i kto to jest super mama?:szok: jak przeżyłaś to spotkanie? Acha i nie wierzę że Twój kochany i chyba najgrzeczniejszy na tym forum synek dał Ci popalić:no:;-):-)
Oczywiście zapomniałam zapytać o to miejsce, ale to i tak by nic nie dało, bo w rodzinie nie ma małych dzieci, więc poproszę w najbliższym czasie, żeby czegoś poszukali. A ta super mama okazała się nie taka super:laugh2::-p To znajoma z oddziału patologii ciąży. A Maciuś znów jest taki jak poprzednio. Ufff:-p;-)
 
Oczywiście zapomniałam zapytać o to miejsce, ale to i tak by nic nie dało, bo w rodzinie nie ma małych dzieci, więc poproszę w najbliższym czasie, żeby czegoś poszukali. A ta super mama okazała się nie taka super:laugh2::-p To znajoma z oddziału patologii ciąży. A Maciuś znów jest taki jak poprzednio. Ufff:-p;-)

No to koniecznie zapytaj przy okazji:tak: co do Maciusia to było pewne że w domu wszystko wróci do normy. Tuśka coprawda w obcych miejscach nie zachowuje się w inny sposób niż zwykle:no: ale jak ma spać gdzieś poza domem to zaczyna się cyrk:szok:
 
Witam się wieczorkowo :-) nie mam za bardzo weny, będę Was podczytywać, poza tym mamy dziś drugą rocznicę ślubu i mamy pewne plany... ;-) życzę miłej i spokojnej nocki Wam i szkrabom:-)
 
Witam.

Prądu brak więc przymusowy odwyk był, ale znów byłam dziś zabiegana i chyba nawet czasu bym nie miała na neta.

Hrudzia trzymam kciukasy za robotę dla J.

Justyna zaraz lecę na zamknięty, bo mam nadzieję, że fota w nowym fryzie zrobiona.

Xeona straszysz z tymi gumkami, bo my tylko tak latamy.

Aneta cześć ale już Ciebie nie ma o tej porze.

Donkat zaginęła??????

Alusia wszystkiego naj...... z okazji rocznicy. Dużo miłości:tak::tak::tak:życzę , nie tylko dziś;-)

Kasia a Ty gdzie się podziewasz??????? Jak tam Twój powrót na pocztę?????

Mjandra to super, że Maciuś oki:tak::tak:
 
Witam się i ja, alez mi dziś jabłecznik nie wyszedł :baffled: Ble.

Anetasa - bardzo fajny wózek, faktycznie podobny do X-landera. Nie miałaś z nim problemow, nie odpadlo kolko albo cos w tym stylu?

Spadam szukać jakiegos programu do rozliczania pitow, czas na mojego :baffled:
 
reklama
Do góry