reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Nuśka, Hruda - widzimy się w sobotę, prawda? Moze ustalimy jakąś godzinę? Mnie pasuję godziny: 9ta albo od 14tej, bo pomiedzy nimi trzebaby się wyrobić z obiadkiem i drzemką, ale w zasadzie jak mu wezmę Bobovitę do Edzia, albo troszkę z drzemki obudze, to nikomu korona z głowy nie spadnie. Maraniko niestety nie może dojechać.
Mnie pasuje 15sta! Zreszta myslalam ze juz ustalilysmy gdzine:eek::sorry:
Jutro mam spotkanie z "mamą idealną" :-p:sorry: No ale dawno się nie widziałyśmy i nasze dzieci też, więc wypada się umówić :zawstydzona/y:
A kto to mama idealna?:szok::-)
No i jest jeszcze jedna rzecz .... za jakis czas Pati bedzie mial rodzenstwo. Dzisiaj mija 11 tydzien i 3 dzien mojej drugiej ciazy :-):-D:-). Jestem przeszczesliwa ale z drugiej strony wykonczona. Ta ciaze przechodze jeszcze gorzej niz z Patrykiem. Mam okropne mdlosci, kilka razy dziennie wymiotuje, mam straszna zgage i co dzien boli mnie zoladek. Ogolnie nie moge prawie nic jesc i czuje sie tak, jakbym od 1,5 miesiaca byla zatruta. A najgorsze jest to, ze do konca maja nie moge isc na chorobowe bo inaczej znowu ZUS bedzie mi wyplacal polowe mojego obecnego wynagrodzenia za okres chorobowego i maciezynskiego :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Xeone - Witaj i gratulecje!!!!:-) I zycze zeby w II trymstrze minely te okropne mdlosci:tak:
 
reklama
Cześć babeczki bardzo dziękuję za pamięć i troskę niestety tak jak pisałam Izie czuję się tragicznie właściwie cały czas leżę nic nie mogę jeść ani pić w skutek czego jestem już 5 kg do tyłu z fasolką wszystko ok wczoraj nawet nam pomachała mikro rączkami i nóżkami
może przez to że tak źle się czuję ale jakoś nie mogę odnaleźć się w tej ciąży jakoś tego nie czuję ...
Zuzia nam ostatnio chorowała łącznie z tym że W stawiał jej bańki w konsekwencji czego nie dostała antybiotyku ale tak już się bujamy z trzy tygodnie teraz już jest prawie zdrowa ale coś zaczęły jej ropieć oczka nie jakoś bardzo ale jednak zwłaszcza po nocy ma zaropiałe myślę że to od tego że zostało jej jeszcze trochę tej flegmy
wiem że któraś z was ma inhalator czy możecie jakiś polecić no i oczywiście gdybyście mogły napisać jak go używacie - co dajecie do środka byłabym wdzięczna
przepraszam że tak tylko o sobie mam nadzieję że lepiej się poczuję i wrócę na łono forum
Xeone ciesze się że się odezwałaś nawet ostatnio myślałam co tam u Ciebie słychać gratuluję ciąży a na kiedy masz termin bo ja na 18.11?
 
....Carioca ogromne gratulacje!!! Wyglada na to, ze i tym razem urodzimy w tym samym miesiacu :-) Mam nadzieje, ze ciaza przebiega dobrze i nie czujesz sie tak okropnie jak ja!!!

Gratulacje Xeone!!!! Ja mam termin na środek października, podejżewam że Ty na początek listopada? Będzie mały skorpionek jak ciocia Carioca :-) Czuję się nieźle, mam nudności, ale już nie wymiotuję, na początku ciąży tak pawiowałam, że aż mi nosem szło. Ale juz z miesiac jest lepej, kupilam sobie Prenatal Complex tam jest imbir i olejek miętowy i faktycznie nieco hamuje nudnosci, wiec polecam.

......Byłam w Boti i normalnie wścieklizna mnie bierze jak widzę z 10 rodzajów ślicznych tenisóweczek dla dziewczynek,a dla chlopca ze 3...

dokładnie! Ja wszedzie widże sto fajnych ciuszków na dziewuszkę, a na chłopców to są same jakiekieś szaro-bure-granatowe paskudy.
Co do starań, to nigdy nie ma najlepszej pory.

Mnie pasuje 15sta! Zreszta myslalam ze juz ustalilysmy gdzine:eek::sorry:...

aha :zawstydzona/y: przepraszam, ale 15ta bardzo nam pasuje.

Witam i ja. Na chwilkę, bo robię obiad i zaraz wychodzę na praktyki.
Jutro mam spotkanie z "mamą idealną" :-p:sorry: No ale dawno się nie widziałyśmy i nasze dzieci też, więc wypada się umówić :zawstydzona/y:

ja też znam jedną mamę idealną, która ma również idealne dziecko, a najbardziej kocham rady których nie potrzebuję, znam, i o nie nie proszę. Powodzenia ;-)

Cześć babeczki bardzo dziękuję za pamięć i troskę niestety tak jak pisałam Izie czuję się tragicznie właściwie cały czas leżę nic nie mogę jeść ani pić w skutek czego jestem już 5 kg do tyłu z fasolką wszystko ok wczoraj nawet nam pomachała mikro rączkami i nóżkami
może przez to że tak źle się czuję ale jakoś nie mogę odnaleźć się w tej ciąży jakoś tego nie czuję ...
Zuzia nam ostatnio chorowała łącznie z tym że W stawiał jej bańki w konsekwencji czego nie dostała antybiotyku ale tak już się bujamy z trzy tygodnie teraz już jest prawie zdrowa ale coś zaczęły jej ropieć oczka nie jakoś bardzo ale jednak zwłaszcza po nocy ma zaropiałe myślę że to od tego że zostało jej jeszcze trochę tej flegmy
wiem że któraś z was ma inhalator czy możecie jakiś polecić no i oczywiście gdybyście mogły napisać jak go używacie - co dajecie do środka byłabym wdzięczna
przepraszam że tak tylko o sobie mam nadzieję że lepiej się poczuję i wrócę na łono forum
Xeone ciesze się że się odezwałaś nawet ostatnio myślałam co tam u Ciebie słychać gratuluję ciąży a na kiedy masz termin bo ja na 18.11?

Luandzia poprosimy o suwaczek :tak: i mam nadzieję, że dasz radę zaglądać częściej. Polecam na nudności ten Prenatal Complex.
My mamy inhalator taki, tylko niebieski:
NEBULIZATOR inhalator MEDEL Family 3 MASKI +gratis (604178763) - Aukcje internetowe Allegro

Do inhalacji (dwa razy dziennie) daję pół na pół soli fizjologicznej i zwykłej przegotowanej wody. A jak miał kaszel to dawałam Mucosolvan do inhalacji (tylko Mucosolvanu nie można przed snem, bo nasila odksztuszanie). Generalnie na katar robię tak: odciagam gluty, inhaluję, kładę na kolano i opukuję plecki, znowu odciągam gluty i zapodaję kropelki Nasivin albo Euphorbium (ale jest słabsze niz Nisivin). Jak nie ma katarku tylko kaszelek to tylko inhalacja i opukiwanie. I ze szczerym sumieniem polecam, to jest wydatek który przyda się całej rodzinie i bardzo pomaga.
 
Witam.

Dziś nie było prądu od 8 do 18:30 i to cały czas. Zamrażalka prawie mi sie rozmroziła.
Jutro to samo, wr................rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Dzeń zabiegany, nawet ten prąd mi do niczego nie był potrzebny, no może potrzeba była poodkurzać, ale................ cóż w syfie nie siedzielismy bo prawie cały dzień poza domem spędzilismy.

Xeona
gratuluję i życzę córci.

Luandzia duzo sił i zdrowia.

Justyna dobra decyzja co do rodzeństwa dla Matiego.

Alusia chwal sie ile wlezie, my tez sie tu z takich rzeczy wspólnie cieszymy.

Kasia jak tam między Wami małżonkami??????

Majandra gdzie masz patraktyki?

Aneta, Donkat a gdzie Wy sie podziewacie?????

Hrudzia cześć
 
Witam się witam :-D

Agulka dzięki za troske :laugh2: jest dobrze :tak: dziś widać było Nasze idealne zgranie kiedy Kuba założył sobie na wysokość kolan majtusie i robiąc krok walnoł jak długi :-( najgorzej, że R nie zdążył go złapać i pierdyknoł na ławe tylem głowy :-:)-:)-( szczęście w nieszczęściu, że na razie jest mały guz podejrzewam, że jutro będzie o wiele gorzej.

Dziś byliśmy z Kubusiem u mamy i zapomniałam telefonu :eek: czuję się troszkę jak bez jednego palca jutro zaś musimy wyruszyć więc z powodu telefonu będzie wycieczka do miasta.

Xeone wspaniale, że się pojawilaś i przychodzisz z tak wspaniałymi wieściami!!! Życzę zdrówka i oby te objawy szybko ustały i pojawiła się sielanka :rofl2:

Majandra to będziesz miała ciekawe spotkanie z mamą idealną ;-)

Justynka mam podobne wrażenia, że dla dziewczynek jest więcej ubrań a na pewno większy wybór w kolorach, fasonach itp....

Mnie zastanawia nieobecność Asi1000 :-:)-:)-( czemu nie pojawia się na BB czy to jest spowodowane urwaniem głowy w domu czy czymś innym :-:)confused2:
 
ale mi dziś dzień zlecial...:tak:
zapomnialam wczoraj napisać że Ola zostala u mojej mamy na wakacjach wraca dopiero w piątek popoludniu :-)z jednej strony się ciesze bo w domu spokój Mati grzeczny bo nikt mu nic nie zabiera ani nie przeszkadza a z drugiej strony brakuje mi jej TĘSKNIĘ...
bylam dziś z MAtim na basenie i ...maly bal się wody:baffled::baffled:na początku owinol się we mnie jak malpka:-Ddopiero po jakimś czasie zacząl się oswajać no i woda byla za zimna:wściekła/y:
Xeone witajwkońcu do nas zajrzalaś:tak:no i gratulację fasolki w brzuszku:-)
Luandzia dużo zdrówka dla Zuzi i Ciebie i oby te dolegliwości wkońcu ustąpily:tak:
Justyna Matuś chyba bije rekordy w spaniu:szok:4,5 godziny:szok:a w nocy dobrze śpi czy buszuje?
Majandra udanego spotkania z ,,mamą idealną":tak:
Alusia chwal się ile wlezie to nikomu tu nie przeszkadza
 
reklama
Witam sie pierwsza.:-)
Luandzia - zycze poprawy samopoczucia i duuuzo sil witalnych!:tak:

U nas nastroje ciut lepsze..a malzonek ma raptem 3 rozmowy o prace:szok::happy:
...a tak wybaczcie, ale nie mam weny na pisanie.
Milego dnia!
 
Do góry