reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witajcie:-):-):-)
widzę że tu dziś wesolo i alkoholowo:-D
Nuśka mąż nie śpi siedzi jak narazie w kotlowni ale jak przyjdzie to dam mu pilota:-D:laugh2:możesz mi już polać winka;-):tak:

Dostalam dziś pierwszy w życiu mandat:zawstydzona/y::szok:od straży miejskiej bo zaparkowalam auto w miejcu gdzie nie wolno bylo parkowac i polecialam z Mateuszkiem na zakupy a jak wrócilam to mialam juz blokadę na kole:eek::crazy:

To na winko zasłużyłaś ;-);-):-D:-D:-D:-D:-D
 
Jestem. Próbuję nadrobić.:szok: Ale chyba nie dam rady:no:

pisz a nie nadrabiaj, szkoda czasu;-)

Donkat a mi się te biedroneczki podobają:tak:
Dostalam dziś pierwszy w życiu mandat:zawstydzona/y::szok:od straży miejskiej bo zaparkowalam auto w miejcu gdzie nie wolno bylo parkowac i polecialam z Mateuszkiem na zakupy a jak wrócilam to mialam juz blokadę na kole:eek::crazy:

to bede zmieniac co ajkis czas, zeby kazda byla zadowlona:-D:-Djeszcze mam cos w zanadrzu dla wielbicieli siersciuchow;-)

a co do mandatu, to zawsze musi byc ten pierwszy raz:tak:ja mialam za predkosc:zawstydzona/y:

Donkat mniamuśne te wisienki:tak::tak:;-):-D:-D a czemu się nie stukają:sorry::-:)no::no::no: poprzednie to robiły:sorry::tak::tak::tak:

oj, ty dzis faktycznie marudna jestes:-Djakos te mi sie bardziej podobaja niz te "stukajace sie".
to moze my sie stukniemy kileiszkami?:sorry:
 
Byliśmy w Łodzi u rodziny męża. Wróciliśmy okrutnie zmęczeni. Maciuś był bardzo niegrzeczny. Miał straszne problemy z zasypianiem i przez cały pobyt jadł praktycznie same słodkości:wściekła/y:

chyba nie jest przyzwyczajony spac wobcym domu? albo z nadmiaru emocji.
aco do slodkosci, to jemu tez sie cos nalezy z okazji swiat, przeciez codziennie tak nie ebdzie;-)
 
Wg mnie takie olewanie dziecka czasem jest gorsze od klapsa :-( Iza ma racje co pisze :tak: dziecko może się poczuć niezrozumiałe i po czasie w ogóle straci do Nas zaufanie.
dokladnie, uwazam ze 1,5 roczny maluch guzik rozumie z tego co sie do niego mowi wtedy kiedy jest wsciekly i placze. moze inaczej juz jest z kilkuletnia dziewczynka ale w tej kwestii nie mam zbyt wielkiego doswiadczenia :baffled:

agulka- wspolczuje przyzyc.

luandzia sie dzisiaj odezwala. z zuzia juz lepiej choc nie do konca. jutro jada znowu do lekarza. a z nasza bbkolezanka nieciekawie. wczoraj byla na pogotowiu na kroplowce. dzisiaj miala wizyte u lekarza ale nic jeszcze nie wiem.
 
reklama
Iza dzieki na newsa od Luandzi, kurcze niech słonko sie do Was dziewczyny usmiechnie i trzymam kciukasy by było wszystko ok z Zuzią i Toba i oczywiście kruszynką
 
Do góry