reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
:-)

cale swieta byla brzydka pogoda, a dzis slonko swiecilo jak szalone. lubie w taka ladna poogde byc u mamy. pochodzic po ich polu zamienionym w lasek, gdzie ptaszki pieknie spiewaja, wszystko sie zieleni, budzi do zycia-aaaccchhh rozmarzylam sie:zawstydzona/y:Julitka miala ucieche, bo rzucala kamyki do rzeki -maja na podworku:tak:

Cudownie kto by się nie rozmarzył :-)

w ogole to bylismy zachwyceni zachowaniem malej. tak pieknie sie zajmowalal soba, chetnie sie bawila z moja siotra, dziecmi, a z Wiktorkiem (210m-cy) to ciagle sie calowali i biegali za soba. nie bylo w owogle klotni, placzu- dzieci dorastaja:-)

Gratuluję udanej córci a co do Wiktorka( 210 m-cy to prawie 18 lat) to duża ta różnica :-D:-D:-D:-D:-D


nie chwalac sie ja mam takie oczeta i Julitka odziedziczyla po mnie:-pP ma zielone


Kochana to młoda będzie "wymiatać" w okolicy wszyscy faceci będą do niej lgnąć jak muchy

pelno moze nie jest, ale ja sie melduje:-D:-D
No i o to chodzi jest już Nas dwie o widzę Agulkę więc może trzy kieliszki wystawię ???

Hej, witam po świątecznie.
U teściowej spoko, na szczęście nie było u niej tyle żarcia co u mojej mamy, bo inaczej w futryny bysmy sie nie zmieścili. :sorry:

Bylismy na tej kontroli u chirurga i jestem wściekła. Bo niby ok , ale lekarz stwierdził, że jakby mu ten wiekszy paluszek bardziej przeszkadzał to zrobi sie korektę,:wściekła/y: tzn, wytnie trochę paluszka" skóry:" aby był mniejszy. :crazy: Nie mogli tego zrobic od razu, bo było jendo skierowanie a na nim: usunięcie kawałka rozszczepionej kości a nie "nadstan" skóry, wr........................:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Kazał nam pojawic się za rok i jak palec będzie sie nadal powiekszał ( a będzi bo przecież Adaś cały rosnie nawet palce) to wtedy się zobaczy- słowa ordynatora.:-:)crazy::crazy:

.

Oj wierzę Ci że się wściekasz to jest chore :wściekła/y::no::no::no:

To może jednak winka na ukojenie nerwów
 
Nuska napiję się , bo wścieklizny dostaję, aby do jednego palca dwa razy podchodzić i znów przeżywać to samo. Ja to jak , ale Adaś ........ i może ochota na seksik przyjdzie bo ostatnio to jakoś nie bardzo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::sorry:
 
Ostatnia edycja:
Agulka naprawdę mi szkoda Adasia trzymam kciuki żeby nie była potrzebna kolejna operacja kurcze i tak Cię podziwiam silna jesteś babka bo ja to panikara jestem i ze wszystkiego robię mega tragedię aż czasami jestem zła sama na siebie.
Ale pociesz się że już niedługo odpoczniecie i nie byle gdzie superrrrr
 
wow tyle to nas nie ma nawet jak wszystkie są:sorry::-D ale moge wypić dziś za trzech:szok::-):-)

To się okaże w lipcu hihihi ale się cieszę że się spotkamy bo spotkamy się prawda???? Właśnie coś temat spotkania ucichł ???? Ustalmy jakieś konkrety???

Majandra
gdzie jesteś ??? piszesz pracę ??? Coś Cię długo "nie widziałam"?????

Hrudzia
ja tu polewam winko i Ciebie nie ma????

Monia mąż śpi ??? bo jak nie to daj mu pilota nich idzie spać a Ty chodź na winko ;-);-)

Anetasa
hop hhop wiem że masz dzisiaj wolne ale to wolen od pracy a nie BB??? Wracaj!!!!!!!!!

Justyna Ty nasz najwytrwalsza "Nocna Marianno" ???Co u Ciebie gdzie się podziwasz ??? Wróciłaś już do domku czy jeszcze u Mamy jesteś???

Carioca Tobie winka nie proponuję ale Twoje towrzystwo mile widziane:-):-):-)

Gagulec
jak tam u Was Ci co mają spać już śpią????

KAsiu teściowa śpi;-)??? JAk nie to nalejemy jej też winka i wytłumaczymy co trzeba ;-);-);-);-):-D:-D:-D
 
reklama
Do góry