reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
ja juz czysciutka, pachniutka...:-)
P tak usypial niunke, ze padl z nia. tylko sie przebral w pizame i to bylo jego mycie:rofl2:
faktem jest, ze sie u mamy nie wysypiamy, bo troche nam we 3 troje ciasno i goraco. ja mam najgorzej, bo spie w srodku i w dodatku na niewygodnym laczeniu:crazy:ale jak nam sie nie chce rozbierac na jedna noc 2 kanap, to tak jest:baffled:

winka sie chetnie dzis napije. przez swieta sobie popijalam i mi bardzo smakowalo po postnej przerwie:tak:
 
donkat czemu zmieniłas wisienki na biedronki?????????? Owocki były lepsze

oj, tak zmieniam te awatarki i wybieram najlepszy. mam jescze kilka w zanadrzu:-)
mowisz, ze wisienki lepsze??

Agulka naprawdę mi szkoda Adasia trzymam kciuki żeby nie była potrzebna kolejna operacja kurcze i tak Cię podziwiam silna jesteś babka bo ja to panikara jestem i ze wszystkiego robię mega tragedię aż czasami jestem zła sama na siebie.

a ja niee:no:

To się okaże w lipcu hihihi ale się cieszę że się spotkamy bo spotkamy się prawda???? Właśnie coś temat spotkania ucichł ???? Ustalmy jakieś konkrety???


O nie Donkat przestała świecić,:no::sorry: nawet nie uprzedziła, że zmyka:crazy::-(

samo mnie wywalilo, gdy odeszlam. czasem jak zamkne, to otwierajac ponownie jescze ejstesm zalogowana, a czasem samo mnie wytrzuca:baffled:
 
Witajcie:-):-):-)
widzę że tu dziś wesolo i alkoholowo:-D
Nuśka mąż nie śpi siedzi jak narazie w kotlowni ale jak przyjdzie to dam mu pilota:-D:laugh2:możesz mi już polać winka;-):tak:
Agulka trzymam kciuki za paluszek Adasia żeby się nie rozrósl i aby kolejny zabieg nie byl już potrzebny:no:
Donkat a mi się te biedroneczki podobają:tak:
Dostalam dziś pierwszy w życiu mandat:zawstydzona/y::szok:od straży miejskiej bo zaparkowalam auto w miejcu gdzie nie wolno bylo parkowac i polecialam z Mateuszkiem na zakupy a jak wrócilam to mialam juz blokadę na kole:eek::crazy:
 
reklama
Do góry